Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:58 28.05.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Нещо не разбирамнови [re: Hяkoй cи]  
Авторelsy (Нерегистриран)
Публикувано18.09.02 11:16



Vnimava6 - razbiram. Blagodarja.



Тема хехе..нови [re: Hяkoй cи]  
Автор тъrъдъk4e (плюшено)
Публикувано18.09.02 11:34



...ако бях успяло, нямаше да търся отговорите, а щях да задавам въпросите, защото какво са отговорите, ако не си спомняш истинския въпрос? м?



Тема Re: Да, аманови [re: Nedi]  
АвторHяkoй cи (Нерегистриран)
Публикувано18.09.02 12:22



дали тогава ще е самота?
Защото май ще бъде усамотяване... идиличност...
Когато си с човек, с когото искаш да споделяш всичко, тогава не си самотен, нито пък си сам. Тогава си щастлив.



Тема Re: Отговорът енови [re: тъrъдъk4e]  
АвторHяkoй cи (Нерегистриран)
Публикувано18.09.02 12:23



"ДА".
Кой е въпросът?

вечния философски момент



Тема майнови [re: Hяkoй cи]  
Автор Nedi (Другото му АЗ!)
Публикувано18.09.02 12:32



се оплетох..

NA


Тема ами...нови [re: Hяkoй cи]  
Автор тъrъдъk4e (плюшено)
Публикувано18.09.02 14:10



...възможните въпроси са...Обичаш ли сладолед? Обичаш ли да гледаш небето? Рита ли ти се топка... и още хиляди, но предполагам, че не тези въпроси те интересуват ..
...Аз се уча да търся въпросите, защото отговори имам хиляди



Тема Re: Затова са емоциинови [re: Hяkoй cи]  
Автор Billyana (почти същата)
Публикувано18.09.02 16:41



Не съм напълно съгласна,че в отпусната и мързелива обстановка трудно ще видиш емоции.По-скоро емоциите ще се движат в по-тесен диапазон.
Ти как би дефинирал "емоция" между другото?

Уж не вярвам в чудеса,а тайничко мечтая за тях..


Тема Re: Налинови [re: Hяkoй cи]  
Автор Billyana (почти същата)
Публикувано18.09.02 16:50



Абсолютно.

Мисля,че в темата на Будата става въпрос за блажената самота,за желаната такава,а не за самотността.Възможно е и да греша,разбира се...

Уж не вярвам в чудеса,а тайничко мечтая за тях..


Тема Re: ЕМОЦИЯТАнови [re: Billyana]  
АвторHяkoй cи (Нерегистриран)
Публикувано18.09.02 18:58



Аз, бай-дъ-уей, дефинирам емоцията като състояние на духа, душевността и манталитета.



Тема а защо!?нови [re: Бyдaтa -koйтo e нaвc]  
Автор Sayonara (непознат)
Публикувано18.09.02 21:10



Замислихте ли се защо точно доброто у нас е откъснато от забързания свят и е клюмнало от работа .
Защо сме позволили това да стане?
Защо се чувстваме по-добре и по-комфортно самотни?
Защо ни пречат най-близките ни?



Смазват ни гъмжилото на огромния град, безбройните непознати, чужди намръщени физиономии, проблемите, ежедневната борба за оцеляване... всичко!
И удоволствията ни са измислени... Бира с приятели, кафе с приятелки, дискотека с компания или купон у някого си.... навсякъде сме сами, колкото и много познати физиономии да има край нас.

Досада... досада... досада...

В един момент от живота си осъзнаваш, че има един приятел, с който ти е приятно да се срещаш и да споделяш всичко... до момента, в който той започва да си мисли, че може да си позволи да ти "дава тон в живота" и да ти държи сметка за постъпките и действията ти! И тогава разбираш, че е най-добре ДА СИ САМ!!!

Но това отново, уви, не е решение на проблемите!

Самотата е илюзорно успокоение. Тя е приятна и търпима до момента, в който осъзнаеш, че всичко което правиш, всичко което имаш, всичко което "се върти в главата ти" трябва да бъде споделено с някого...всичко!!! Дори и коричката сух хляб, споделена с някого се преглъща по-лесно...


Кой може да каже, че ИСКА да остане сам завинаги?!?
Кой?!?!?!
Не вярвайте на такъв човек! Той не е честен..... дори и пред себе си...




Sayonara, baby!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.