Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:08 28.05.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Ух!Най-сетне!нови  
Автор temptress (непозната)
Публикувано13.08.02 16:19



Драги романтици,
представям ви една сродна душа готова да се присъедени към вас
( раздвижване, учуден шепот и зачеващ възторг)
и това съм самата,
самата,
самата,
- АЗ!
(аплодисменти и все по усилващ се до екстазиращ шепот, някои скачат на крака )
Драги романтици,
мисля да се настаня в този клуб:)))
(бурни скандирания "Направи го, Темптресс!")
Не крия не бе първият ми избор, а може и да не е последният,
но при всички случаи уверявам ви е ежемоментния, освен ако не изтрия постсекундарно тази бележка, което е доста възможно като се има предвид че клуб Хари Потър и клуб Изобразително изкуство доста ме изкушиха, а и продължават да ме изкушават
но засега розовата атмосфера на която се радвате тук, примесена с аромата на бели лилии и теменужки, добре изстуденото, първокачествено шампанско, черният хайвер, които дочух поднасяте на гостите,
натежават везните във ваша полза.
Така че радвайте се и бъдете щастливи, драги романтици, аз оставам!


темптресс - вашият избор



Тема Re: Ух!Най-сетне!нови [re: temptress]  
Автор Drakula (непознат )
Публикувано13.08.02 16:36



Аз също!



Тема Re: :)))нови [re: temptress]  
АвторHяkoй cи (Нерегистриран)
Публикувано13.08.02 16:40



Добре дошла, мила Темптресс ! :)))

Имам удоволствието да ти представя нашия модератор Киро - голем пич, следи за всички празници, за да сме винаги на почерпки :)))) (забелязвам възхищението ти)

Нека да ти представя и една моя много добра приятелка - FFenka!!!-та. Тя е една много яка откачалка, дето за всичко се закача - няма тема дето да не може да я превърне в романтична. Много готин човек е. А и чувство за хумор има - абе да я схруска човек... (виждам че се учуди, но като се позавъртиш един-два пъти ще разбереш, че говоря самата истина) :)))))

И аз съм Някой си - следа за спазването на дисциплината. Не разрешавам да се обиждат красиви, умни и сексапилни жени. Виж, мъже - може. Но за жените - готов съм да умра за тях.... или поне за една, ама ще знам, че е имало защо и не съм се дал зян. :))))

Разполагай се и чакай да дойдат и другите.

П.П.: Ориентирай се по близо до бялата риба и филето от камчатска акула - те свършват първи, особено ако Jamie е наблизо



Тема Ух! Вече съм щастлива!нови [re: temptress]  
АвторГpaф. Oмaнcka (Нерегистриран)
Публикувано13.08.02 16:55



Но, милейди, слуховете за черния хайвер и шампанското са силно преувеличени. Подлъгана /като едно невинно камилче/, и аз дотопурках тук, но досега само икра баклажанная и тридневно изветрял сайдер, и то без мехурчета, поднасят. : (
Теменуженият дъх се получава от смесването на "Райд" /домакините знаят защо/ и паркетин, върху който се плъзгат изящно паркетните романтични лъвове. Сегиз-тогиз се чувства ароматен полъх на зелено прасе. : )
Вярно, признавам, има бели лилии и сред тях дискретно покрякват крастави жабоци с приятноизпъкнали очета. Това е един от плюсовете на клуба.



Тема Re: :)))нови [re: Hяkoй cи]  
Автор MЪЖжжж (жужащ)
Публикувано13.08.02 16:55



Да бе!
А Джудаса ми го забрави, нали?!


Нема начин да нема начин!


Тема Някой да не ти е хакнал никнеймъ брЯ?нови [re: temptress]  
Автор Vinnie Jones (pump shaker)
Публикувано13.08.02 19:26







Тема Re: Някой да не ти е хакнал никнеймъ брЯ?нови [re: Vinnie Jones]  
Автор FFenka!!! (igrachka)
Публикувано14.08.02 00:03



О, Вини и ти ли довтаса около черния хайвер?!?!

Темптес, добре дошла, сигурно този прелом у теб е настъпил наскоро, т.е. след абитуриентското изтрезняване ;)

НЯКОЙ СИ, ПАК СЪЩИЯ, ИЛИ МОЖЕ БИ НЕ СЪВСЕМ забрави да ти спомене, че за тези които не само папкат ми и слушкат понякога давам подаръци - но само ако съм на кеф и номинираният също, т.е. присъства...
...е, дочух, че и тази вечер, има хора около масата..., пък аз хехе преди малко гледах Спайдърмен, май хората растат на височина, пък аз се смалявам


...стъпвам леко, казвам си "върви ми", правя по една магийка всеки ден,®...


Тема Re: Значително ме затруднявашнови [re: Hяkoй cи]  
Автор Scarlet (J _ _ _ _ _ _ r)
Публикувано14.08.02 00:38



със задачката.

След като макар да не ми беше работа, прочетох този ти пост, вече съвсем съм озадачена.
Няма да се справя сигурно!



Тема Но моля Ви, Граф Омански...нови [re: Гpaф. Oмaнcka]  
Автор FFenka!!! (igrachka)
Публикувано14.08.02 08:52



...дръпнете си левия мустак и изтрезнейте наполовина!

Не хвърляйте собствените си грешки в очите на тук пируващите... може би дотопуркахте до тук с идеята само да развалите прекрасната ни вечер?!?! Слуховете може да се силно преувеличени, но нали знаете, че всеки вижда само онова, което иска да види...или търси. Явно Вие не сте намерила тук въпросното нещо или някой, което силно Ви е вбесило и подтикнало към грозния жест с един постинг да се опитате да обидите всички около масата. Е, пожелавам Ви и Вие да намерите щастие и душевна наслада - може би в клубовете Любов и Секс ...

Иначе филето от сьомга може би е по-вкусно за вас във въпросните салони с излъскан паркет. Но ние нашето сами си го приготвихме...и сами си хванахме рибата и сварихме шампанското...

Та затова си ни е така сладко, хехе

......аааа и да не ми обиждаш виртуалните приятели, че като дойдаААа

...стъпвам леко, казвам си "върви ми", правя по една магийка всеки ден,®...


Тема Re: Не, бренови [re: MЪЖжжж]  
АвторHяkoй cи (Нерегистриран)
Публикувано14.08.02 10:55



:)))) ама все не остава време...

ДЖУДАС е в сърцата ни. Особено с яките си балади....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.