Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:04 25.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ух! Вече съм щастлива!нови [re: FFenka!!!]  
Автор 3eлeн вeпъp (диво прасе)
Публикувано15.08.02 16:12



Tuka sym i sym se naprafjumiral s vepyrska doza parfjum. Ot moja, specialnia. Zdrasti na teb. Aide uspehi!

100 - 150 кила доволно скочиха в калта!


Тема да си дотътря задника и азнови [re: temptress]  
Автор ryняk (непоръбен)
Публикувано15.08.02 18:22



тук, на пода, в тъмния ъгъл на балкона над верандата - далеч от весело щъкащите в такт с музиката разноцветни светлинки. Глъчката почти заглушава звуците от звездната нощ навън. И все пак. Ела и застани тук. Чуваш ли вятъра играещ с вейките от дърветата наоколо? Листата му пригласят в зелено-летен цвят. Усещаш ли прохладния аромат на дъхави цветя от градинката? Танцуват под пълната луна. Видя ли това? Птица кацна и разтвори клюн в уморена прозявка. И в този миг падаща звезда, решила да се пошегува с нея, се втурна в отворената й човка. Птицата нададе крясък и уплашено изпърха. Задави се. "Буху-буху" - изкашля се и сърдито скри глава под крилото си. Звездите премигваха от смях. Сълзи напират във очите им.



Тема ох!нови [re: temptress]  
Автор Nedi (Другото му АЗ!)
Публикувано15.08.02 18:47



Само да разбера кой разпраща поканите, та се дотътрузват какви ли не, от къде ли не...
То се е видяло че ще трябва да се прави маскен бал, та да се видят мутрите на всички!!!



NA


Тема Re: ох!нови [re: Nedi]  
Автор ryняk (непоръбен)
Публикувано15.08.02 19:18



Nedi, частно ли е това клубче? Не разбрах нещо май



Тема Re: Ух!Най-сетне!нови [re: temptress]  
АвторDRAKULA (Нерегистриран)
Публикувано16.08.02 18:23



Да,харесвам те!!!



Тема Да тинови [re: ryняk]  
Автор Nedi (Другото му АЗ!)
Публикувано17.08.02 16:22



кажа и аз незнам, предполагам не, щот аз си влезнах ей така, цък на Романтични души и ...
...а бе свиркай си...

NA


Тема Не, това НЕ Е частно клубче!нови [re: ryняk]  
Автор FFenka!!! (igrachka)
Публикувано17.08.02 19:35



Мога да гарантирам - като една от сравнително новите му ффенки... Клубчето е отворено, нали Кире, за всички романтици по душа, което според мен е гот - според вас не знам!

Темптес, думата фенсизъм тук е мръсна дума - не се употребява... много е остра и навява асоциации/конотации със сексизъм...
Ний използваме думичката ффенство




...стъпвам леко, казвам си "върви ми", правя по една магийка всеки ден,®...


Тема тъйтъйнови [re: FFenka!!!]  
Автор KиpoМодератор ()
Публикувано17.08.02 20:33



в отговор на "нали"
А я аз,за да не отварям отделна тема-ти нещо поизостави лбовта ти към Бербатов да изтлее в светлата ти душица
А днес ,гледам,гепнал една нещастна разсъблечена женица и не пуска ! В сп. "за мен ",ако се не лъжа...
М ?



Тема О, Кире, ти разби сърцето ми с тазинови [re: Kиpo]  
Автор FFenka!!! (igrachka)
Публикувано18.08.02 16:17



...новина! КАК, КЪДЕ, ЗАЩО, с коя?... хммъъъ, не знаех

Не, не съм я поизоставила хмм любовта, просто не исках да ви досаждам повече, нали има една граница, дето като я преминеш и ставаш или досаден, или смешен, или и двете...
отивам да го видя, тва списание...

...стъпвам леко, казвам си "върви ми", правя по една магийка всеки ден,®...


Тема ?!?нови [re: temptress]  
АвторГpaф. Oмaнcka (Нерегистриран)
Публикувано19.08.02 16:50



Да пърлим прасето? Зеления вепър демек?
О, ке вюльгяар...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.