Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:41 28.09.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Какви са първите ви спомени?нови  
Автор KиpoМодератор ()
Публикувано22.06.02 18:31



Все забравям .Да пусна темата,не първите си спомени.
Аз помня някаква канска жега ,бях на три годинки и половина и се чувствах адски дискомфортно,дали защото се бях наакал или бях жаден-това вече са подробности !Някои мои познати пък се кълнат,че не помнели нищо до 6-7 годишна възраст.
А вие ?



Тема Re: Какви са първите ви спомени?нови [re: Kиpo]  
Автор koaлчe (мекичко)
Публикувано22.06.02 19:40



Била съм на 3-4, но помня, че ме бяха забравили в детската градина и спах там! Обаче нашите отричат... мдам... май по-скоро съм си въобразявала, но... :)
А като бях на около 2 крачех из снега с татко за ръчичка и се напъвах да кажа "р"... напъвах се, напъвах се и като се отприщи - чак до нас си ррррррррр-ках! И след това постоянно карах майка ми да ми пусне Шаро Азнавуррррррррр

С увaжение:



Тема Mnogo miloнови [re: koaлчe]  
Автор KиpoМодератор ()
Публикувано22.06.02 20:45



Но какво друго да очакваме от толкова готино коалче ? Че и изчезващ вид !



Тема Re:нови [re: Kиpo]  
Автор CharmingW (п-илето)
Публикувано22.06.02 21:56



Един от първите ми спомени е и при мен в детската градина:) Помня само, че бяхме облечени в народни носии, че даже и гримирани. Стъпили здраво (или седнали ли бяхме?) на един подиум, а пред нас - родителите ни. Май някаква програма изнасяхме или пяхме .... нещо ми е мъгляво. Няма да забравя, че аз бях най-отпред със зачервени бузки и наперен нос



Тема Re: Какви са първите ви спомени?нови [re: Kиpo]  
Автор MoonEclipse ()
Публикувано23.06.02 02:46



Първият ми спомен е как летях със самолета и гледах облаците отгоре,а после как 10ч.пътувахме с автобус из Сахара.
Впрочем приятелите ти може и да са прави ,моите първи спомени са ,когато съм била на около 5и1/2 г.

Цветята са изпълнени с толкова противоречия!-помисли си малкият принц


Тема Моят първи споменнови [re: Kиpo]  
Автор SEXX (heat in veins)
Публикувано24.06.02 17:07



е как съм седнала на коленете на татко, той ме щипе за бузките и после..... ме захапва за тях

Попринцип Земята е кръгла, дефакто всеки намира по едно кьоше да се нае*е.


Тема Re: Какви са първите ви спомени?нови [re: Kиpo]  
Автор Babyface (стара кучка)
Публикувано24.06.02 20:51



Аз пък си спомням най-първо как седя на една кушетка /за уточнение - у баба ми и у дядо ми/ и идва една докторка да ме преслушва със слушалки. Тя, жената, се държа доста мило - сигурно щото беше колежка на дядо ми, но въпреки това този спомен ми е малко неприятен.
Дали заради бялата престилка или заради студените метални слушалки, шаващи по натемпературения ми гръб, не знам...
Това беше много преди детската градина, сигурна съм.



Тема Re: Не е първият, но определно е романтиченнови [re: Kиpo]  
Автор 3pънчo (непознат )
Публикувано24.06.02 22:01



Значи на село. Лятна нощ. Ходим до някви комшии с баба ми. Аз съм въртоглаво малко шиле точно преди да тръгне на предучилищна. Бягам напред и се връщам назад обратно до баба ми ей така без цел. Пресичаме главната улица на селото. Аз я пресичам един път и се връщам на обратно. През това време едни мотор (Балканче от едновремешните) без пуснат фар ме блъска или аз падам и те ме закачат.

И тук ми се губят малко спомени.
Кадър 1: Значи спомням си едно колело във въздуха, което се върти и 2 чифта крака. Хората бързо реагирали и стъпили на крака и вдигнали предното колело във малко нагоре да не ме нарани.

Кадър 2: Бяла стая. Неонова лампа. Аз лежа на едно бяло легло. Едно малко момиченце, мой набор ми подава да пия вода и ми прави компреси и ме гали по косата.

Болницата, която се намира точно зад нашата къща. Дъщерята на дежурната лекарка си игре на доктор и пациент. А аз съм бил просто идеален случай за пациент. При това истински, кога ли ще и се падне втори случай. Нищо ми нямаше. Явно само натъртвания, охлузвания и уплаха. Но ми остана спомена за момичето. Статистически се води първата ми любов.





Тема Значи определено играта на чичо докторнови [re: Babyface]  
Автор KиpoМодератор ()
Публикувано24.06.02 23:21



не те блазни ?



Тема Направо ме обхваща завист !нови [re: 3pънчo]  
Автор KиpoМодератор ()
Публикувано24.06.02 23:32








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.