Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:54 01.07.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема World cup романтиканови  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано02.06.02 18:15









BATISTUTA FOREVER!!!!!!!!!

Редактирано от kakata на 02.06.02 18:22.



Тема Сега ще ме накарашнови [re: kakata]  
Автор Jennifer ()
Публикувано02.06.02 18:31



да го гледам тоя Батистута. Кажи поне от кой отбор е!

На всичкото отгоре когото си харесам, все успява и преуспява. Преди години с голям зор ме накараха да гледам един мач, то не че ме накараха ами всички гледаха и аз от скука погледнах веднъж-дваж към ТВто и хоп, харесах си един футболист. Живнах малко, но запалянковците ми се развикаха да не му обръщам внимание, защото той бил англичанин, а англичаните тъкмо вече си стягали куфарите.

Да, ама аз продължих да си го гледам и той като започна да вкарва едни голове.... после спечелиха, не си стегнаха куфарите, класираха се май и за финали, защото доста мачове изгледах заради него. Футболистът е Гари Линекер.

Как спечелих на едно футболно залагане, като заложих на най-слабия отбор и заради това обрах всичките пари, а отборът се класира май на второ място в края на сезона е друга романтична футболна тема, но свързана с пари.



Тема Re: Сега ще ме накарашнови [re: Jennifer]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано02.06.02 18:44



Аржентина, бе! Той даже се води старичък '69 набор е момчето. Той в момента е езна от супер звездите на Южна Америка, намерих поне 20 сайта посветени на него и страхотни снимки, на които се вижда че си е хубавец, та дрънчи.
Сега Дейвид Бекъм е идола, ама на мен ми прилича на проскубан петел.
Абе нали знаеш, че си падам по латиното и това е.
Така че : Argentina. olle!

You can get more with a kind word and a gun than you can with a kind word alone. - Al Capone


Тема Re: Сега ще ме накарашнови [re: kakata]  
Автор Jennifer ()
Публикувано02.06.02 18:44



Ей, аз Бекъм го знам бе, моля ти се - зодия телец, набор 1975.

Значи тоя Батистута е същият, когото съм чувала и виждала преди години. Че то не беше ли много отдавна??? Аз си мислех че е друг, затова те попитах!

А пък за 1969 набор нали си говорихме веднъж с тебе...:)))

Сега ще го издебна кога ще играе и да го видя натюр.



Тема Re: Сега ще ме накарашнови [re: Jennifer]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано02.06.02 18:49



Да бе! Тоя Батистута е оня, който играеше с Марадона преди десетина години, но беше в сянката му разбира се, както и останалите. Той игра и в САЩ срещу нашите момци и нашите взеха та биха.

You can get more with a kind word and a gun than you can with a kind word alone. - Al Capone


Тема Ще излезе, че съм гледаланови [re: kakata]  
Автор Jennifer ()
Публикувано02.06.02 18:56



"всичките" му мачове - БГ - Аржентина го знам.



Тема Ne знамнови [re: kakata]  
Автор KиpoМодератор ()
Публикувано03.06.02 10:52



кой е модератор във "Футбол",ама направо ме хваща страх за момчето,като те чета !



Тема Re: Ne знаехнови [re: Kиpo]  
Автор Jennifer ()
Публикувано03.06.02 18:40



че има клуб Футбол, но е логично да го има.
Даже ще намина да видя за този готин Батистута какво пише, ако са го отбелязали подобаващо като нас, де!



Тема Re: World cup романтиканови [re: kakata]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано03.06.02 19:40



Ей така като тебе и аз с жар чакам художествената гимнастика :))

<... всяко нещо доведено до крайност, преминава в своята противоположност ...>


Тема Re: Ne знамнови [re: Kиpo]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано03.06.02 19:55



Ми то май е момиче. :))))

You can get more with a kind word and a gun than you can with a kind word alone. - Al Capone



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.