Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:15 03.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема серенадинови  
Автор webname ()
Публикувано20.06.02 21:55



Здравейте.Да ви попитам нещо-има ли още такива случай да си правят серенади хората пред жилищата, имам предвид едно момче да се обяснява на едно момиче и т.н. :)?Е може и да не е с китара като по едно време, но да речеме с уредба на автомобил примерно заедно с неговият глас- и ако сте присъствали на такава случка, моля опишете я- , коя беше песента, как реагира момичето и т.н. смятам, че е много романтично.
Предварително ви благодаря ;).
п.п. моля за прошка модераторите, но ще постна тази тема в няколко клуба.. простете ми, моля ви и не ги изтривайте.



Тема Re: серенадинови [re: webname]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано20.06.02 22:58



Миналата седмица чух за една. Познавам и влюбените, момъкът е млад режисьор, и като такъв си е леко-далеко артистично отвеян, но не очаквах, че ще изпълни такъв спектакъл.
Утре ще разпитам за подробности и ще ти разкажа.

You can get more with a kind word and a gun than you can with a kind word alone. - Al Capone


Тема Re: серенади [re: kakata]  
Автор webname ()
Публикувано21.06.02 00:18



аз подпетвам така защото просто.. някак си де да знам- вие трябва да кажете точно .. или поне приблизително как бихте се почуствали ако получите нещо такова от наша страна но ... нали не смяташ, че е прекалено- имам предвид като идея да изкажеш чувствата си?



Тема Re: серенадинови [re: webname]  
Автор PATO FEO (brama's girly)
Публикувано21.06.02 00:28



Никак даже не е прекалено.Проблем ще е само ако комшиите нарушат нощната идилия с красъците си "vaffanculo" и сецнат певческия ентусиазъм на младежа.Иначе си е супер да ти правят серенада

Не можеш да гледаш къде вървиш ако не знаеш къде отиваш


Тема Re: Аз чух обратна серенаданови [re: webname]  
Автор Jennifer ()
Публикувано22.06.02 10:30



Ама обратна отвсякъде.
1. пееха момичета, а не момчета.
2. пеенето ставаше не под прозореца, както му е редът, а от прозореца на 4 етаж.

Значи 2 млади г-ци от прозореца пееха с пълно гърло най-различни чалга парчета на не можах да разбера колко момчета, които се намираха долу в градинката и този път уредбата беше пусната по-тихо, за да могат да я надвикат.

Така те въведоха нова мода, защото съперничките им от отсрещния блок веднага ги изкопираха и направиха алтернативна серенада, също с чалги.

Интересното беше, че момчетата долу изслушаха безропотно и 2те като дори забравиха за колелетата си. Това също не е за чудене, защото едното момче често надува чалги от неговата уредба, но не знам дали е заради серенадата, или просто така си се кефи.

Аз най-много се радвам на момичето под нас, че като надуе своята уредба, пуска песни, които на мен ми харесват. То обаче се надсвирва с момчето до нас, което пък слуша метъл.

Така стои въпросът със серенадите из нашия регион.



Тема Хех !нови [re: Jennifer]  
Автор KиpoМодератор ()
Публикувано22.06.02 18:13







Тема Re: серенадинови [re: PATO FEO]  
Автор SEXX (heat in veins)
Публикувано23.06.02 13:10



Е това "vaffanculo" е много злобно:-)) Сигурно някоя по-нежна псувня ще е далеч по-подходяща:-))))

Попринцип Земята е кръгла, дефакто всеки намира по едно кьоше да се нае*е.


Тема Re: серенадинови [re: SEXX]  
Автор PATO FEO ()
Публикувано23.06.02 15:35



Ама те това си викат,аз кво да ги направя?Е,в някой случаи използват малко по-нежното "cazzo duro"



Тема Re: серенадинови [re: PATO FEO]  
Автор SEXX (heat in veins)
Публикувано23.06.02 20:19



Или пък "pezzo di merda" ?

Попринцип Земята е кръгла, дефакто всеки намира по едно кьоше да се нае*е.


Тема Re: серенадинови [re: SEXX]  
Автор PATO FEO ()
Публикувано23.06.02 21:29



Или още по-лошо coglione, stronzo,grandissimo figlio di puttana,in quella grande latrina di tua madre,tua madre fa i pompini e tu hai imparato da lei
УЖАС!

Редактирано от PATO FEO на 23.06.02 21:37.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.