Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:29 17.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Днес..нови  
Автор нoвakoв (смишник)
Публикувано16.06.02 21:49



..се събудих съвсем романтично...след което романтично скочих в банята...където се изкъпах, избръснах...разбира се романтично. изпих си кафето с две романтични цигари и бегом към работа. там ме очакваше романтична новина- нямаше интернет...всъщност имаше, но се беше скапал интранета...ядосах се, съвсем романтично при това. дойде подкрепление и аз хукнах да търся романтична тел. след дълго неделно обикаляне намерих къде мислите- на едно романтично място, разбира се. върнах се с телта и видях, че проблема с нет-а е решен. романтичното подкрепление си тръгна. но не след дълго бе поканено да учавства в много романтична операция- опъване на кабел по стълбове и дървета. не можа да ми откаже. на една уличка пет калпака скачат от дърво на дърво...е тва ако не е романтика, здраве му кажи. опънахме кабела, барабар с телта. отидох за пет романтични бири. разделихме ги романтично- за всеки по една... и ги изпихме. поканиха ме да боядисвам къща. приех и отидох. боята свърши съвсем романтично. върнах се на работа. направих си кафе...след като го изпих отворих хладилника...и гледам един романтичен ром и една романтична кОла. смесих ги и отпих..налегнаха ме романтични мисли...Наздраве.

надувам се и се отдувам!


Тема Re: Днес..нови [re: нoвakoв]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано16.06.02 22:26



Ахъм. И аз имах една романтична неделя.
Значи, романтично станах, направих си каничка с кафе и романтично гледах мача Сенегал- Швеция, който завърши с романтичен танц.
После направих ориз по китайски по желание на сина ми - романтично играещ на кампютъра. Гледахме другия мач, и романтично се скарахме, особено накрая когато стана особено изнервящо. Значи Мориентес изваден от игра, Йеро потънал в пот едвам си мести краката, тренера дето прилича на Санчо Панса маа като луд из игрището и моят малък романтик започва всяко изречение с "Искам!", "Дай" и "Иди донеси". След кратка схватка, при която му направих ключ и го неутрализирах да мълчи докато траят дузпите, той излезе да диша въздух, далеч от мен със задачата да ми донесе две цигари. Върна се и се обади на баща си в работата да се оплаква романтично от мен, аз включих микрофона та и аз се заоплаквах. Баща му каза, че романтично му се е надула главата, да се трепем ако щем и да не му се обаждаме поне три часа.
Обади се романтичната сестричка от село и каза, че би искала да чуе брат си, но в никакъв случай не го иска и него там. Той тръгна да си събира багажа, без да се съобразява, че с отиването си ще наруши романтиката на доста селяни.
Баща му се прибра с романтичната нагласа да кастри с ножица цветята, защото някой му бил казал, че така би трябвало. Отнех романтичната ножица и го пратих да пие романтични бири със съседите докато му мине ищаха да се прави на градинар.

Обадиха се няколко неромантично настроени лица, наречени клиенти, които да питали кво стааа с оная работа. Казах им, че ако ще говорим за Мориентес, Камачо, папа Буба и Метсу - може, а за оная работа говоренето ще стане понеделник, 9,30. Преди това си ползвам правата по Конституцията за отмора

Между тия работи, написах поне петдесет поста, побъбрих по кю-то, пуснах две перални, ритах костенурката на балкона и върших некои работи под събирателното наименование - домакинство.
Ае. вече съм разкрита. Нищо лично не остана.




You can get more with a kind word and a gun than you can with a kind word alone. - Al Capone


Тема Re А ти защо работиш романтичнонови [re: нoвakoв]  
Автор Jennifer ()
Публикувано16.06.02 22:36



в неделя?

И научи ли вече какво е рюшче? Това е от една друга тема.



Тема Re: Днес..нови [re: kakata]  
Автор нoвakoв (смишник)
Публикувано16.06.02 22:42



мдам, романтиката му е майката...и, да ти кажа никак не е романтично постоянно да говориш на някого за футбол при положение, че той:
1. е запалянко
2. няма възможност да гледа
и за да видиш, че наистина съм добронамерен, може да се чувстваш поканена за следващото висене по дървета, с цел опъване на кабел...за времето и мястото ще те уведомя допълнително.

надувам се и се отдувам!


Тема защото..нови [re: Jennifer]  
Автор нoвakoв (смишник)
Публикувано16.06.02 22:48



..съм работливко, и за мен няма делник, няма празник...а за рюшчето...ми не, понеже съм...вече стана ясно какво, немам време да ходя по бутици с конкретен въпрос под мишница.

надувам се и се отдувам!


Тема Re: Аз пъкнови [re: kakata]  
Автор Jennifer ()
Публикувано16.06.02 22:49



романтично шетах и още по-романтично посядвах, както си му е редът, и се конектвах. Така е когато шета човек, всему се допиват кафета, бърбори му се със съседките по терасите.

Гледай само какви романтични неща съм правила като се има предвид че роментично бях останала сама. Вместо да се възползвам някак си по-така от ситуацията, аз както винаги се занимавах с глупости.
Срам ме хваща!
Новаков поне бири е пил, а каката е пушила.



Тема Re: Аз пъкнови [re: Jennifer]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано16.06.02 23:07



Бе аз установих, че мога и въобще да не се дисконектвам и е така романтично си стоя конектната благодарение на София СаТ - супер доставчик, супер връзка, всичко му е супер значи.
А междувременно може да се вършат и сто други неща или нищо. Последното е особено романтично, както знаеш.

Със съседите не ми се говори особено, че само искат да ми пробутат някакви продукти като ултразвукова пералня, AVON, Oriflame и подобни.
Други съседи ми говорят за етажната собственост, защото се водя и домуправител, а трети се оплакват от сина ми във връзка с джанката, гледане на телевизия от балкона / техния/ и ремарки от рода " Ти първо кажи на жена си да вземе да се среши".

You can get more with a kind word and a gun than you can with a kind word alone. - Al Capone


Тема Re: защото..нови [re: нoвakoв]  
Автор Jennifer ()
Публикувано16.06.02 23:08



Хайде сега ,не можеш!
Аз ти казах, че ще ти кажа точно къде има!



Тема Re: Ау, и моите са същитенови [re: kakata]  
Автор Jennifer ()
Публикувано16.06.02 23:17



все ми бутат разни каталози с Oriflame, Avon и сега едно друго, което не знам как точно се казва, но били закупили въздуха над плантациите си, за да не летят самолети и да им замърсяват посевите.

Лелеееее, много ме впечатлиха.
Сега водят преговори с мен за крема на холивудските актриси, от който имало страхотен ефект. Тук вече съм сериозна, защото майтапът настрана, мадамата беше много зле в лицето, обаче сега изглежда супер.

Ако някой има да ми каже нещо против този крем, да го стори или да замълчи завинаги, защото съм на път да се възползвам.



Тема Re: защото..нови [re: Jennifer]  
Автор нoвakoв (смишник)
Публикувано16.06.02 23:20



опасявам се, че и да ми кажеш магазина, вероятността да го знам клони към нула...ну, давай попробуем...

надувам се и се отдувам!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.