Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:37 21.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Самотатанови  
Автор CharmingW (п-илето)
Публикувано07.06.02 20:29



Самотни ли сте? Ако да, защо? Ако не, също защо?
Какво правите за да избягате от самотата? Правите неща, които ви ощастливяват? А те кои са?



Тема тъжно...нови [re: CharmingW]  
Авторsomeone (Нерегистриран)
Публикувано08.06.02 10:38



самотна съм, най-ве4е като ми идват на ум разни романти4ни неща, за които трябват двама...
како правя ли? ами за сега нищо, даже имам 4увството, 4е нищо не може да бъде направено

ина4е, когато се 4увствам самотна (това е най-ве4е следобед и ве4ер) излизам навън, просто да се разходя по улиците и да видя, 4е все пак има и хора, които поне изглеждат щастливо прегърнати

и сега все пак, за да не зву4а крайно песимисти4но :
ох, не мога да измисля по-непесимисти4ен финал, но кво да правя, днес е събота, утре неделя, а в дни като тези се 4увствам най-самотна.
А сега направо ми е жал за вси4ки , които ще про4етат каквото написах.
Прощавайте, не съм искала да натоваря никой...

Весел weekend!



Тема Re: тъжно...нови [re: someone]  
АвторKaтчинckи (Нерегистриран)
Публикувано08.06.02 20:26



"Искаш ли да бъдеш ти щастлив - бъди.
Огледай се, изправи глава.
Ако няма какво да изправиш, поне се огледай някак.
Ако и като се огледаш не се получава никак,
бъди щастлив просто така...

Главното, и в това е същността...Искаш ли да си щастлив - бъди!"

Михаил Стародуб



Тема Re: тъжно...нови [re: Kaтчинckи]  
Авторsomeone (Нерегистриран)
Публикувано08.06.02 23:29



ама разбира се, нали "вси4ко" може да му е наред на 4овек и пак да е нещастен и обратното...въпрос на нагласа.



Тема Re: Самотатанови [re: CharmingW]  
Автор Лъчeзapнa (съзнание)
Публикувано09.06.02 17:20



Обичам да съм сама, в планината. Това чувство на самотност като част от всемирността ми е изражението на думата "самотна". А иначе се е случвало просто да искам да си поговоря с някого и тогава влизам ей така в някой клуб и ако те хвана онлайн (но нещо в теб трябва и да ме заинтересува, де) би било още по-хубаво. Клубче обаче, а не IRC или да търся нови познанства по ICQ или друг вид чат... Защото в клубчето може и само да прочетеш нещо хубаво - даже да не си говориш, влизаш в атмосферата на цялото .

А ти?

Редактирано от Лъчeзapнa на 09.06.02 17:27.



Тема Re: Не само че не съм самотна, аминови [re: CharmingW]  
Автор Jennifer ()
Публикувано10.06.02 21:43



и на моменти не искам да виждам и чувам хора около себе си.



Тема Reнови [re: Лъчeзapнa]  
Автор CharmingW (п-илето)
Публикувано11.06.02 02:06



Аз ли? Ами аз напоследък се чувствам сякаш доста самотна, но това не винаги е лошо Понякога имам нужда просто да остана сама.
А нещата, които ме ощастливяват не са никак малко. Една единствена усмивка може дори да ме зарадва изключително много. В друг момент пък съм адски тежък случай и ми трябва нещо повече - например гъдел На гъделичкането никога не съм могла да устоя
Иначе адски много неща ме радват, но и много неща ме натъжават. А когато това се случи, особено ако е вечер, самотата започва сякаш да ме ровичка отвътре.



Тема Самотата ?нови [re: CharmingW]  
Автор jamie (+magic torch)
Публикувано11.06.02 15:38



Може да крачиш самотен и сред тълпа.... а да си заобиколен с приятели и на празния площад.
Самотата за мен е нещо лично.

Don't be afraid, just ... look at yourself !


Тема Reнови [re: jamie]  
Автор CharmingW (п-илето)
Публикувано11.06.02 16:26



е аз питах именно за тази личната самота. Не за самотата, която човек чувства дори когато е обграден от много хора.



Тема Re: Reнови [re: CharmingW]  
Автор jamie (+magic torch)
Публикувано11.06.02 16:26



Ами виж сега, оказва се че всичко (щастието дори) си е винаги вътре в нас. Просто другите ни помагат - изкарват го навън и ние се радваме.... И със самотата е така - те ни правят самотни, но тя пак си е в нас ! Не е лесно, но човек може и сам да изкара шастието навън !

Don't be afraid, just ... look at yourself !



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.