Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:56 22.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Харесва ми романтично драпираната мода  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано30.05.02 15:29



на това лято.
Дантели, къдрички, игловидни токове, поли- триумф на фантазията от хипарски тип до такива за болеро.
Винаги съм обичала белите блузи, а те триумфират. Най-после са реабилитирани флоралните мотиви и любимото ми червено и зелено.
Дрехите от деним са украсени с всевъзможни екстри, от едни стари дънки можеш да си спретнеш пола за чудо и приказ.
В заключение: ура за лятото!



Тема Ама на никой друг ли не му харесва романтично драпнови [re: kakata]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано31.05.02 01:13



ираната мода?




Тема Наш ко..нови [re: kakata]  
Автор нoвakoв (смишник)
Публикувано31.05.02 09:30



..щи кажа..като ти чета темата имам чувството, че е на патагонски език...кви са тия дивотии, мари......кви игли, кви токчета...ква флора, ква фауна...ква мода, кви пет лева

надувам се и се отдувам!


Тема Re: Наш ко..нови [re: нoвakoв]  
Автор Mими и Лили (каки)
Публикувано31.05.02 11:06




[image]
http://www.guess.com/images/modelsandmore/catalog/tohaveandtohold/images/catalog11.jpg[/image]









Където даваш пари,там си винаги поканен! Симеон /17.12.1999/-бисери dir.bg

Тема Благодаря ти..нови [re: Mими и Лили]  
Автор нoвakoв (смишник)
Публикувано31.05.02 13:22



..МимиЛили, тва начи е имала предвид каката...ето какво виждам аз:
1. на първата снимка наблюдаваме беден студент току що целунал жаба (че е беден се подразбира от оскъдното облекло- гола горна част на тялото, кърпени и удължавани дънки, кубинки от казармата, 42 номер...можем да гадаем за наличието на чорапи и слипове; а че е студент- ми има начетен вид сякаш)...а в погледа му четем- уф, тебе пък кво да те правя сега, наш колко пищови имам да правя..
2. на втората снимка- той е решил какво да прави, тя не е много съгласна..
3. на третата- жабата го изпраща с поглед
4. на четвъртата- тя си мисли- ти ше ми паднеш пак..
5. на петата- жабата пак мисли- баси, писна ми да го чакам..
6. на шестата- жабата реши- тръгвам да го търся...
7. на седмата- аха, падна ли ми..

четохте първа част на "Спешно оттегляне", представен от "Романтични души клубс.дир.бг"...сценарий(крайно малък)- майкъл крайтън

Реклама:
8-ма, 9-та, 10-та, 11-та снимка- с тези обувки вашите вълнени чорапи най-после ще бъдат оценени!



надувам се и се отдувам!


Тема Re: Харесва ми романтично драпираната моданови [re: kakata]  
Автор sofianka (cheshit)
Публикувано31.05.02 14:18



hich ne moga da si predstavia suchetaniata ot draperii i dunki ti iskash da kaja dali ia haresvam. mi dai niakoia snimka che nedoumiavam, puk i pochvam da se pritesniavam kak shte izglejdam v obiknovenni dunki i teniska na fona na sofiiskoto liato

See this smile on my face, You put it in there


Тема Re: Наш ко..нови [re: нoвakoв]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано31.05.02 21:15



Абе ти в Танганайка ли живееш, бе? Или не си си мил скоро прозорците?



Тема Мдам..нови [re: kakata]  
Автор нoвakoв (смишник)
Публикувано31.05.02 21:39



..как позна, че съм в танганайка, м?...а знаеш ли, че свиря на балалайка?..пък ку искаш да знаеш миенето на прозорци е вери романтик дейност...ма ко да ти обеснявам ...на тебе ти дай флора, фауна...дантелки, мантелки...тинтири и не на последно място минтири...

надувам се и се отдувам!


Тема Re: Мдам..нови [re: нoвakoв]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано31.05.02 21:44



Абе то дали си във Варна, дали в Танганайка- все тая...



Тема Re: Мдам..нови [re: kakata]  
Автор нoвakoв (смишник)
Публикувано31.05.02 22:02



..една е тя, и тук и там

надувам се и се отдувам!


Тема Re: Мдам..нови [re: kakata]  
Автор sofianka (cheshit)
Публикувано31.05.02 22:42



LELE leleeeee kako, ma ti vuv floralni motivi li si i s volani. e shte te poznaia . az shte sum s dunki s boia po tiah/ostana ot prozorcite/ , teniska do kolenata i kojeni vlechki kato ti mahna shte se setish

See this smile on my face, You put it in there


Тема Re: Харесва ми романтично драпираната моданови [re: kakata]  
Автор magnet (лято)
Публикувано31.05.02 23:31



харесва ми,харесва ми!
а най - много тия като че ли извадени от центрофугата блузи.заключвам ютията в шкафа-кеееф!

имаш ли зелена улица не пресичай на червено


Тема Re: Харесва ми романтично драпираната моданови [re: magnet]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано01.06.02 21:46



О, йеее, долу ютиите!

You can get more with a kind word and a gun than you can with a kind word alone. - Al Capone


Тема Re: Харесва ми романтично драпираната моданови [re: kakata]  
Автор sofianka (cheshit)
Публикувано01.06.02 23:40



gore gurdite

See this smile on my face, You put it in there


Тема Re: Харесва ми романтично драпираната моданови [re: kakata]  
Авторsisi (Нерегистриран)
Публикувано02.06.02 13:18



Да, наистина е супер готина сегашната лятна мода! Толкова женствена и романтична... Жената изглежда невероятно. И от мен ура за лятото!!!



Тема Много добринови [re: Mими и Лили]  
Автор Jennifer ()
Публикувано02.06.02 17:36



модели си показала, дай и нещо по-разнищенко.

Покажи и чанти! Да са по-големи и модерни!



Тема "Много ми харесванови [re: kakata]  
Автор Jennifer ()
Публикувано02.06.02 17:46



този стил" използвам като оправдание за обогатяването на гардероба, което традиционно си направих.

На моят мъж пък все му се струва, че съм имала същата пола, блуза, рокля или обувки и не е имало нужда да ги дублирам. Ами на подобно нещо какво друго да отговори човек, освен че въпросната пола е от миналото лято и как може да не я помни:)))

Е, от ясно по-ясно е че номерът не минава, ама и от мъжка страна репликата е казана навместо "Честито, много ти отива" - пази се ревниво мъжкото достойнство, няма да вземе да раздава комплименти наляво и надясно човекът, я!

Ако се върнем на модната тема, хубавото в този стил е, че с дъщеря ми можем да носим едни и същи блузки. Е, аз моите много-много не и ги давам, но пък е добро оправдание при новозакупен артикул.

Ех, че хубава темаааа!

Много обичам да си говоря за мода. Браво, како!

О, а пък каква пола съм си купила, ако знаеееш, ама времето ме подведе и не мога да я облекаааааааа:((((((((((((((((((((((

като казах пола, ще пусна един друг пост, че тоя е дълъг вече.



Тема Друго за политенови [re: kakata]  
Автор Jennifer ()
Публикувано02.06.02 17:53



Има сега едни поли и рокли, които отдалече като силует изглеждат супер, но отблизо са направени с едни дантели като от стария комбинезон на майка ми. Много ме дразнят.

А пък защо няма цели рокли от плат като блузите "на плисенца", които сега се завърнаха. Аз изкарах бременността си с такава рокля, но ми я даде приятелка, тя пък я има от майка си. Много елегантно стоят като съвсем права рокля по тялото, красят я солейчетата.

Една баба пенсионерка гледам има същата рокля, а аз си купих такава блуза, само че блузата е от лъскав плат.

Я, тук можело да се похвали човек с нови тоалети. Много я обичам тази дейност.

За мен по-добре е да не си купя даден тоалет, отколкото да не го облека ВЕДНАГА и да не се похваля. Сигурно мнооого трябва да работя над тази си черта, ама защо ли? Не искам! Затова не се сърдете, а се похвалете и вие с нещо ново.




Тема Re: "Много ми харесванови [re: Jennifer]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано02.06.02 18:28



Действително, модата от това лято не прилича по нищо на миналогодишната и аргуменът : "носи си старата пола", въобще, ама въобще не важи.
А за обувките какво ще кажеш, горе долу колко път можеш са изминеш с острите токчета?

You can get more with a kind word and a gun than you can with a kind word alone. - Al Capone


Тема Re: Друго за политенови [re: Jennifer]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано02.06.02 18:31



Аз се хваля с едни златни обувки бая остри и издължени, с които тренирам ходене в момента. Трябва да се разровя в гардероба на свесърмата, тя има какви ли не солейчета и цветчета, които ми пробутваше до скоро, ама сега като излязоха на мода, дали пък няма да вземе да си ги носи сама, а?

You can get more with a kind word and a gun than you can with a kind word alone. - Al Capone


Тема Аз търпя на неудобни обувкинови [re: kakata]  
Автор Jennifer ()
Публикувано02.06.02 18:59



Неудобните обувки не са ми проблем, вървя с тях и танцувам и всичко мога да правя с тях. За много удобни смятам такива, които са ми направили само 1 мазол.

Е, преди няколко дни си купих едни чехли, действително много удобни, толкова удобни че чак на мен са ми неудобни, аз не съм свикнала на такова нещо. Ама нямат много хубав ток, някак си не мога да се възприема с тях никак. Е, да отида да напазарувам с тях стават.

А пък с тия твои златни чехли много ме впечатли, какво представляват по-точно? Ех!



Тема Изпревари я и обери всичкинови [re: kakata]  
Автор Jennifer ()
Публикувано02.06.02 18:52



по-актуални неща от гардероба и, защото тя ще те изпревари и ще се кипри като младо гадже, а ти ще трябва да ходиш с полата от миналата година!



Тема Re: Аз търпя на неудобни обувкинови [re: Jennifer]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано02.06.02 18:58



Бе така както го казваш, ще излязат като кич вариаант на пантофките на Пепеляшка. Не са точно златни, а кремави с някакъв орнамент такъв на старо злато. Сега трябва естествено да търся и "златна" чанта. :))))) Не са неудобни за ходене, а напротив, но нашите тротоари са толкова разкривени, че и бос да ходиш пак можеш да се спънеш и да се пльоснеш романтично.

You can get more with a kind word and a gun than you can with a kind word alone. - Al Capone


Тема Re: Изпревари я и обери всичкинови [re: Jennifer]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано02.06.02 19:03



Преди три четири години , веднъж като се връщам от работа гледам едно момиченце с невероятна шапка. Сламена, обшита с красива розова дантела и розово цвете, какот и сатенена панделка в този цвят. когато поглеждам- то дъщеря ми. Брех, питах мъжа ми откъде купи тая красота, а той каза че нищо не е купувал. Отишъл при майка си и в нейноотсъствие изровил един комбинезон, който го била купила преди 20 години от Кореком и не го носила / сигурно поради наситения розов цвят/. Та той свил комбинезона /така ли се викаше/ и отпорил панделки, дантели и цветя, после ги пришил на обикновената шапка на дъщерята.
Та мисля, да взема пак да го пратя на експедиция, че като доверено лице ще му бъде разрешено по-детайлно тършуване.

You can get more with a kind word and a gun than you can with a kind word alone. - Al Capone


Тема Re: Благодаря ти..нови [re: нoвakoв]  
Автор Edna (същата тя)
Публикувано03.06.02 09:37



Изпопадаха ми дантелките и рюшчетата от смях бе!



Тема Дантелките..нови [re: Edna]  
Автор нoвakoв (смишник)
Публикувано03.06.02 15:44



..ясну, ама кво е рюшчета?

надувам се и се отдувам!


Тема Ааа, нищо подобно! Не ги смятамнови [re: kakata]  
Автор Jennifer ()
Публикувано03.06.02 18:45



за кич и даже още вчера щях да те питам за чанта дали си се погрижила обаче си знам, че ти си знаеш работата



Тема Новаков, купи на жена синови [re: нoвakoв]  
Автор Jennifer ()
Публикувано03.06.02 18:46



или приятелката си (а може би и на двете) нещо с рюшчета и ще ти стане ясно какво представляват... иначе как да ти ги обясним???



Тема Re: Ааа, нищо подобно! Не ги смятамнови [re: Jennifer]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано03.06.02 19:58



Бе златните чанти нещо са кът.

You can get more with a kind word and a gun than you can with a kind word alone. - Al Capone


Тема Re: Изпревари я и обери всичкинови [re: kakata]  
Автор lentiaika (минаващ)
Публикувано03.06.02 23:39



Hehe, kakuv izobretatelen muj
Dano i na men edin den se padne takuv.
A po povod modnite vuprosi zamisliali li ste se che vsichko e kato za kukla Barbi :(
Az sum slaba i pak ne vsichko mi otiva a kakvo ostava za po-pulnichkite momicheta :(
Ia da vzema i az da se pohvalia s novite si sandalki :) Suuper sa, samo deto oste neznam s kakvo da gi nosia





Тема Re: Изпревари я и обери всичкинови [re: lentiaika]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано03.06.02 23:53



Вярно е че са за суперклйощави девойчета. Онзи ден избирахме подарък за една много слабичка колежка и честно казано, щом и на нея не й ставаше всичко, вече не знам на кого.

Я кажи за сандалките.

You can get more with a kind word and a gun than you can with a kind word alone. - Al Capone


Тема Re: Изпревари я и обери всичкинови [re: kakata]  
Автор lentiaika (минаващ)
Публикувано03.06.02 23:52



Ami kakvo da vi kaja, dunkovi sus niakakvi aplikacii, i s razdvijen tok, pri tova ortopedichni i mnoogo udobni :)
No na fona na tvoite "chehulcheta" iavno ste bledneiat



Тема Хм..нови [re: Jennifer]  
Автор нoвakoв (смишник)
Публикувано04.06.02 00:16



..е как да и купя, като нинам кво е, м?...де да ги търся, в аптеката ли, в месарницата ли...на бензиностанцията ли?

надувам се и се отдувам!


Тема Абе вие защо не сте писали нищонови [re: kakata]  
Автор Jennifer ()
Публикувано10.06.02 20:42



по темата докато ме нямаше?

Ох, аз ако ви кажа с какви романтични обувки се сдобиииих.
От Варна, мамо Нети! Не ми се сърди, но беше супер натоварена програмата и не можах да те помоля за среща.
Важното е, че си купих точно каквито обувки исках.

Е, много романтично ми падат от краката на всеки 15 мин, ама кой ти гледа тия работи.



Тема Re: Ааа, такива да си ги нямаме. Отивашнови [re: нoвakoв]  
Автор Jennifer ()
Публикувано10.06.02 21:00



в най-скъпия бутик или както там му казват на магазина за дрехи, ще гледаш да са по-модерни, намачкани и раздърпани. Жена ти ще те нацелува от главата до петите ако и занесеш такива работи.
Ти от Варна ли беше? Тъкмо от Варна се връщам, ще ти кажа от там от къде да и купиш нещо, тъкмо и ще ти стане ясно какво е рюшче.



Тема Re: Това е много изгодна позициянови [re: lentiaika]  
Автор Jennifer ()
Публикувано10.06.02 20:49



Щом няма с какво да си носиш сандалите, направи още 1-2 шопинг тура да ги окомплектоваш с нещо.



Тема Re: Абе вие защо не сте писали нищонови [re: Jennifer]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано10.06.02 20:57



Как ще имаш време за срещи, като си търсиш обувките на всеки 15 минути. :)))))

You can get more with a kind word and a gun than you can with a kind word alone. - Al Capone


Тема Re: Абе хубаво си беше мама Нетинови [re: kakata]  
Автор Jennifer ()
Публикувано10.06.02 21:46



да ме види. Трябваше да и направя едно ревю, ама ще оставим за друг път.

Ама голям купон имало във Варна.
Само ме е яд, че не хванах "Максимус". Ей, не ми върви за тия максимуси!
Някой гледал ли ги е?



Тема И аз не знам какво е ,ама в твойта установи [re: Jennifer]  
Автор KиpoМодератор ()
Публикувано11.06.02 12:22



звучи много омайно и сладко



Тема Re: Значи и ти трябванови [re: Kиpo]  
Автор Jennifer ()
Публикувано11.06.02 16:21



да научиш какво е това по същата методика.

А пък жените ви да ме почерпят после за хубавата работа!



Тема Re: Има, иманови [re: kakata]  
Автор Jennifer ()
Публикувано11.06.02 16:22



Дъщеря ми има една, мога да ти я дам за 1-2 кръгчета. Е, не е чисто злато, но има разни златни работи из нея.



Тема Пишете още за модата и занови [re: kakata]  
Автор Jennifer ()
Публикувано13.06.02 17:22



романтичните неща около нея.

Толкова ми допадна тази тема, а вие не пишете тук.
Давайте.

О, да ви разкажа как се изложих миналия ден.
Вървя си аз по пътя, облякла новата си пола и новия чорапогащник на огромни дупки. И моделът пола е нов за мен и чорапогащникът, ама съм се наперила и изпъчила добре. По едно време забелязвам, че всички мъже ме гледат много втренчено. Решавам че защото е пиков утринен час (аз друг път по това време съм си още вкъщи) и хората просто искат да се разсънят с мен. Та продължавам да си крача, но още по-напето и изпъчено - щом ме гледат толкова хора, трябва да съм по-изрядна в походката; пристъпвам, пристъпвам, а те още по-втренчено ме гледат. Чак таткото на гаджето на дъщеря ми си спря возилото да ме огледа, при което си помислих че синът му е наследствен сваляч и се възмутих как може моето момиче да харесва такива донжуани. След още 5-6 крачки ми се проясни причината за втренченото гледане - както съм си вървяла, подплатата на полата ми се вдигнала до най-отгоре, до самия колан на полата и отгоре се образувало нещо като пояс, все едно че съм дебеличка и съм с провиснало шкембе, мале, мале, малееееее. Умрях си от срам а улицата съвсем права и не мога да се оправя. Излишно е да казвам, че за 150 метра срещнах 10 познати... А дали споменах, че полата е хиперпрозрачна. Срам и позор. И като знам че както ми тръгне при първия път, тъй ми върви докрай...

А как романтично мерих рокля уж скрита в кабина, а огледалото отразявало всичко е съвсем друга тема от последните ми обиколки във Варна, за нея също не ми се мисли.

Изобщо, около тази драпирана мода все издънки ми се случват.

Ха кажете и вие сега нещо, няма само аз



Тема Re: Пишете още за модата и занови [re: Jennifer]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано13.06.02 22:19



на мен пък минала година им се отлепи единия чехъл на улицата, остана само една каишка едвам едвам привързана и ходих поне триста метра влачейки единия крак. Другата алтернатива беше ходене боса.

Миналата година, точно преди важна среща си излях кафето върху светлозеления панталон. Изпрах го и го прострях на балкона, а срещата проведох седейки плътно зад бюрото с осукана около кръста не много чиста хавлиена кърпа. Щом някой от събеседниците понечваше да се приближи да ми показва нещо и да се надвесва над бюрото го смразявах с "Моля, останете на мястото си!"

Преди години пък през зимата, взех та се изтърсих пред президенството и тясната ми пола с цепка се разпори. А палтото беше късичко. Закрепих я с кламери в някакъв вход.
Викам, е квото става сега. Циганите, които висят на площад "Св. Неделя" се изхилиха яко и ми попяха - "Само да те гепна..."
Е има и по -тежки случаи. Веднъж на една жена й падна полата на улицата. Помогнах й да я закрепи, пак с кламери естествено.

You can get more with a kind word and a gun than you can with a kind word alone. - Al Capone


Тема Re: Пишете още за модата и занови [re: kakata]  
Автор Jennifer ()
Публикувано13.06.02 23:10



Хубава песен са ти пели циганите и на място! Последният път, когато на мен ми пя циганин (на ушенце), текстът не беше някак си на подходящ за мен, но пък като изживяване беше супер. Винаги съм мразела високите музики, но на уше се оказа приятно.

Е, миналата вечер ми думка 1 циганин едни тъпани точно до ухото. Даже не знам как се казва този инструмент - прилича на пионерските барабанчета, но са 5-6 на една стойка. Що за грешна психологична преценка имаше този циганин, как реши че точно на моето ухо е най-подходящо да ги думка - представа нямам, но трудно го изтраях, дори най-нетактично си запуших ухото, докато размислях дали трябва да му се дава бакишиш за артистичната изява. Накрая реших, че нито съм го викала, нито съм го карала да ми пее, значи няма да му дам нищо.



Тема Ти не знаеше ли?нови [re: Jennifer]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано13.06.02 23:31



На циганите им се плаща за да не свирят или пеят.
Все пак слухът е деликатен орган, пораженията върху него не се възстановяват лесно, та трябваше да си платиш и да се отървеш от там-тамчето.

You can get more with a kind word and a gun than you can with a kind word alone. - Al Capone


Тема Re: Ами не знаех, обаченови [re: kakata]  
Автор Jennifer ()
Публикувано13.06.02 23:54



няма да им плащам и да не ми свирят, защото като ме научат че им давам пари, няма да мога да се отърва съвсем и освен без уши, ще остана и без пари.

А пък това значи там-там(че) се казвало, ееееей, добре че го научих, вече съм спокойна.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.