Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:51 22.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Аз търпя на неудобни обувкинови [re: kakata]  
Автор Jennifer ()
Публикувано02.06.02 18:59



Неудобните обувки не са ми проблем, вървя с тях и танцувам и всичко мога да правя с тях. За много удобни смятам такива, които са ми направили само 1 мазол.

Е, преди няколко дни си купих едни чехли, действително много удобни, толкова удобни че чак на мен са ми неудобни, аз не съм свикнала на такова нещо. Ама нямат много хубав ток, някак си не мога да се възприема с тях никак. Е, да отида да напазарувам с тях стават.

А пък с тия твои златни чехли много ме впечатли, какво представляват по-точно? Ех!



Тема Изпревари я и обери всичкинови [re: kakata]  
Автор Jennifer ()
Публикувано02.06.02 18:52



по-актуални неща от гардероба и, защото тя ще те изпревари и ще се кипри като младо гадже, а ти ще трябва да ходиш с полата от миналата година!



Тема Re: Аз търпя на неудобни обувкинови [re: Jennifer]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано02.06.02 18:58



Бе така както го казваш, ще излязат като кич вариаант на пантофките на Пепеляшка. Не са точно златни, а кремави с някакъв орнамент такъв на старо злато. Сега трябва естествено да търся и "златна" чанта. :))))) Не са неудобни за ходене, а напротив, но нашите тротоари са толкова разкривени, че и бос да ходиш пак можеш да се спънеш и да се пльоснеш романтично.

You can get more with a kind word and a gun than you can with a kind word alone. - Al Capone


Тема Re: Изпревари я и обери всичкинови [re: Jennifer]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано02.06.02 19:03



Преди три четири години , веднъж като се връщам от работа гледам едно момиченце с невероятна шапка. Сламена, обшита с красива розова дантела и розово цвете, какот и сатенена панделка в този цвят. когато поглеждам- то дъщеря ми. Брех, питах мъжа ми откъде купи тая красота, а той каза че нищо не е купувал. Отишъл при майка си и в нейноотсъствие изровил един комбинезон, който го била купила преди 20 години от Кореком и не го носила / сигурно поради наситения розов цвят/. Та той свил комбинезона /така ли се викаше/ и отпорил панделки, дантели и цветя, после ги пришил на обикновената шапка на дъщерята.
Та мисля, да взема пак да го пратя на експедиция, че като доверено лице ще му бъде разрешено по-детайлно тършуване.

You can get more with a kind word and a gun than you can with a kind word alone. - Al Capone


Тема Re: Благодаря ти..нови [re: нoвakoв]  
Автор Edna (същата тя)
Публикувано03.06.02 09:37



Изпопадаха ми дантелките и рюшчетата от смях бе!



Тема Дантелките..нови [re: Edna]  
Автор нoвakoв (смишник)
Публикувано03.06.02 15:44



..ясну, ама кво е рюшчета?

надувам се и се отдувам!


Тема Ааа, нищо подобно! Не ги смятамнови [re: kakata]  
Автор Jennifer ()
Публикувано03.06.02 18:45



за кич и даже още вчера щях да те питам за чанта дали си се погрижила обаче си знам, че ти си знаеш работата



Тема Новаков, купи на жена синови [re: нoвakoв]  
Автор Jennifer ()
Публикувано03.06.02 18:46



или приятелката си (а може би и на двете) нещо с рюшчета и ще ти стане ясно какво представляват... иначе как да ти ги обясним???



Тема Re: Ааа, нищо подобно! Не ги смятамнови [re: Jennifer]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано03.06.02 19:58



Бе златните чанти нещо са кът.

You can get more with a kind word and a gun than you can with a kind word alone. - Al Capone


Тема Re: Изпревари я и обери всичкинови [re: kakata]  
Автор lentiaika (минаващ)
Публикувано03.06.02 23:39



Hehe, kakuv izobretatelen muj
Dano i na men edin den se padne takuv.
A po povod modnite vuprosi zamisliali li ste se che vsichko e kato za kukla Barbi :(
Az sum slaba i pak ne vsichko mi otiva a kakvo ostava za po-pulnichkite momicheta :(
Ia da vzema i az da se pohvalia s novite si sandalki :) Suuper sa, samo deto oste neznam s kakvo da gi nosia






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.