Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:59 17.05.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Аз пък мислех, че сте романтици!  
Авторcaмoвлюбeн (Нерегистриран)
Публикувано19.05.02 03:57



Защо се определяте като такива, като болшинството сте разочаровани и изоставени хора, които и сами си нямате уважение?!
Айде чакам адекватни отговори!!



Тема Неадекватен отговор!нови [re: caмoвлюбeн]  
Автор нoвakoв (лимонада)
Публикувано19.05.02 11:22



От самата постановка на въпроса ти излиза че човек, който в даден момент е бил разочарован или изоставен, в никакъв случай не може да бъде романтик...с извинение, но това ми звучи меко казано глупаво. Оставям настрана необяснимото за мен заключение, че болшинството пишещи тук са такива...И за да затвърдя впечатлението ти, че въобще не съм те разбрал, да те питам- тва пък за самоуважението откъде го измисли?


убедих се- синьото не ми ходи!


Тема I beg your pardon??нови [re: caмoвлюбeн]  
Автор SEXX (влюбена)
Публикувано19.05.02 21:23



Къде ги тея изоставени хора?! Разочаровани? Които сами си нямат уважение? Ама моля ти се, струва ми се, че не си чел достатъчно, или нещо не си вниквал в материала или знам ли?!

Колкото и да го тръскаш, последната капка винаги пада в гащите.


Тема Re: Izvinete,нови [re: caмoвлюбeн]  
Авторsamovliuben (Нерегистриран)
Публикувано19.05.02 23:14



tova niamam spomen da sym go pisal - ponapih se snoshti i dnes si 4eta biserite (da ne govorim kakvi izvodi triabva da si vadia). Egati glupostite sym izmydril!?



Тема Re: adekvatna neadekvatnostнови [re: нoвakoв]  
Авторsamovliuben (Нерегистриран)
Публикувано19.05.02 23:19



Moga da ti kaja koe e "меко казано глупаво" - da pishesh vyv forum, kydeto "болшинството пишещи" sa glupavi spored teb!?



Тема Ъ!нови [re: samovliuben]  
Автор нoвakoв (лимонада)
Публикувано20.05.02 09:14



тук нещо не те разбрах, но както и да е

убедих се- синьото не ми ходи!


Тема Re: I beg U a pardon...нови [re: samovliuben]  
Автор Darvo (unvisible)
Публикувано21.05.02 07:19



Muuuuhahaha...dobre kazano 4oveko - bil syms e bil napil napil i sym se bil sbil....
Mnogo qko...

One of these days ...I'm gonna change my evil ways



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.