Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:02 03.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Разказвайте за сватби.нови  
Автор KиpoМодератор ()
Публикувано15.05.02 12:36



Особено държа да чуя женски разкази-вашата гледна точка,мисли,които са ви вълнували или поне навестявали ,докато сте казвали(или сте се чудели дали да кажете) "да".
Мнения,че това е отживелица,нещо ненужно и т.н. пускайте в отделна тема.Сещам се за едно клубарче,дето би се възползвало от последното.
Хайде !



Тема Оооо, ммммм!нови [re: Kиpo]  
Автор Jennifer ()
Публикувано15.05.02 17:49



Аз бях много против да има такава голяма сватба, на каквато аз бях булка.
Исках да сме в изключително тесен кръг, но макар да бяхме 4:2 гласа в полза на това да няма голяма сватба, надделяха 2мата опоненти, ама и те не бяха кои да е, а свекърва ми и бъдещият ми съпруг.
Та имаше една голяяяяяяма, голяяяяяяяяяяма сватба.

Честно и откровено казано, изобщо не съжалявам! Чувствах се като на раздаването на Оскарите (а себе си като носителка на Оскар). Хората се нагласили и дошли на моя празник, през цялото време бях център на внимание - прегръдки, целувки, камери, апарати, прожектори, корони по главите. А подаръците после...!!!

Така че, мили момичета, въобще не се двоумете, сватбата си е един супер купон, казва ви го една от най-върлите противнички на сватбите.

Е, малко е неудобно за танците, но това е малък проблем.

Какво си мислех докато казвах "Да" ли? Е, не съм се колебала, нали затова отидох, да кажа едно официално "да" на гаджето си. Чувствах се обаче по-висока, по-силна, по-красива, все едни такива неща с по-...

А, дойде ми на ум и нещо неприятно. На обичая с разчупването на питата свекърва ми нарочно беше направила пита на малки парченца, на всичкото отгоре я хвърли и по-към сина си. Аз се борих за по-голямото парче до последно, но отчупихме равни парчета. Обаче плевенчаните им с плевенчани до ден днешен ми спорят, че съм била взела по-малкото парче и го имам на видео запис, виждат го, обаче продължават да говорят глупости







Тема еееххнови [re: Jennifer]  
Автор Xypodilec (тъп юзър)
Публикувано15.05.02 19:26



чак ми се прииска и аз да стана булка :)



Тема Дай Боже [re: Jennifer]  
Автор SEXX (влюбена)
Публикувано15.05.02 21:06



и аз да се чувствам по-висока.....

Колкото и да го тръскаш, последната капка винаги пада в гащите.


Тема Re: Разказвайте за сватби.нови [re: Kиpo]  
Автор SEXX (влюбена)
Публикувано15.05.02 21:10



Е добре де, добрее, обещавам да не пиша повече в тази тема, даже няма и да отварям нова...

Колкото и да го тръскаш, последната капка винаги пада в гащите.


Тема Ъъъъ!нови [re: Kиpo]  
Автор _Aneta_ (Черната роза)
Публикувано15.05.02 21:41



Сватби!!! Те са най-големия кошмар, каква романтика има в тях?!

Приемаш ли да бъдеш робиня на мъжа си, да му угаждаш за всичко и да го слушаш, да не му изневеряваш, да търпиш запоите му, да готвиш, да чистиш, да изкарваш пари, да гледаш децата и да нямаш нищо против, когато ходи на лов за мадами?

ааАААААААААА!!!!

Life is just dream on the way to Death.


Тема Re: Ъъъъ!нови [re: _Aneta_]  
Автор Xypodilec (тъп юзър)
Публикувано15.05.02 21:53



мчи да! така трябва да бъде!



Тема Re: Ъъъъ!нови [re: _Aneta_]  
Авторazz (Нерегистриран)
Публикувано16.05.02 10:50



i bez da si kazala "da" w cyrkwa ili pred ob6tinskiq sluvitel move6 da byde6 "робиня на мъжа си, да му угаждаш за всичко и да го слушаш, да не му изневеряваш, да търпиш запоите му, да готвиш, да чистиш, да изкарваш пари, да гледаш децата и да нямаш нищо против, когато ходи на лов за мадами" taka 4e problemyt ne e w towa dali 6te ima swatba ili ne
pone az taka mislq

sorry Kiro za liri4eskoto otklonenie

ostawqm mqsto za tezi koito 6te spodelqt 4uwstwa ot tozi den
az wse o6te nqmam takiwa :-)



Тема Ми то таканови [re: _Aneta_]  
Автор jamie (влюбен)
Публикувано16.05.02 11:13



може да се каже и за нас - мъжете !
ПП:"да изкарваш пари, да гледаш децата и да нямаш нищо против, когато ходи на лов за мадами? " и това ли е в черния списък ???

In the middle of the heartbeat...


Тема Re: Разказвайте за сватби.нови [re: Kиpo]  
Автор Babyface (стара кучка)
Публикувано16.05.02 11:29



Pri moite 20 svatbi vseki pyt beshe razlichno. Nai- mi haresa 17 mi svatba - poluchih ogromen djolan s pandelka ot gostite. Ovo ie standart, Kume, kakto kazvat srybskite bratia i sestri. EEEEEEEh, romantika...
Ama taka si e - starata kuchka si e i romantichna kuchka, dori kogato se jeni za 21 pyt.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.