Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:17 07.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Романтика с цвете?нови  
Авторlava (Нерегистриран)
Публикувано06.03.02 12:56



Как си представяте най-романтичният вариант за поднасяне на цвете? Има ли според вас особена романтика в дадено цвете? м? каво мислите ?




Тема Re: Романтика с цвете?нови [re: lava]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано06.03.02 13:54



Най-романтично е, когато е без повод и изненадващо. Когато ти се прииска, просто да го подариш..дали ще си навън и ще спреш до цветарския магазин, дали ще купиш на път за любимия/та...или пък да си на разходка в планината..да си харесаш някое цвете там и да го подариш...:)
Аз обичам да подарявам тривиалните червени рози...по една...и да получавам , разбира се :)
Но ако този, на когото подарявам обича друго цвете, бих му подарявала любимото :)





Тема Re: Романтика с цвете?нови [re: lava]  
Автор Дpaka (фитилджийка)
Публикувано06.03.02 23:20



Беше ми много смотано преди 2 дни.Минавам покрай павилион за цветя и просто купих букет фрезии - омайващ аромат... По едно време се зачудих защо ги купих.. не бяха за мен...

Ама пък срещнах сестра ми на път към нас, и понеже не ми се говореше от лошо настроение и подадох цветята... То хлапето като ми се усмихна ... метна един изумен поглед ... Ами пък готино ми стана

-
Обещавам ти дълъг живот. Най-малкото по-дълъг, отколкото ако продължаваш да се мотаеш наоколо.


Тема Re: Романтика с цвете?нови [re: lava]  
Автор Xypodilec (тъп юзър)
Публикувано06.03.02 23:25



поднесено заедно със саксия



Тема Да се консумира букета е прекрасно.нови [re: lava]  
Автор Babyface (стара кучка)
Публикувано07.03.02 20:15



Веднъж, много, много отдавна, по времето, когато динозаврите живееха в мир и разбирателство с птеродактилите, аз ходех на училище.
Там имах една приятелка, която, съвсем логично, един ден в годината имаше рожден ден. Та с една друга моя приятелка от същото праисторическо училище, решихме да й подарим забавен букет.
Случи се така, че рожденият ден беше в най-салатено-марулено-репичкиното време от годината.
Отидохме с другата приятелка на едно пазарче, съвсем близо до училището, тъй като искахме букетът да е в прясно състояние, когато го поднесем. За един букет всъщност това е най-важното, иначе ще те обвинят, че си го наскубал в горещ летен ден от градинка в Люлин и си го мъкнал до Младост, тъй като си скръндза.
Купихме значи, една маруля. Беше изключително красива и кичеста. Пред изумения поглед на сергиджийката й отскубнахме листата - лист по лист, след което взехме и една китка червени, едри репичоци.
След това отидохме в един цветарски магазин, от където купихме целофан - от онези, непрозрачните, сребристите. Основната нотка в букета беше червена - репичка до репичка, а до репичката - друга. Цялата тази руменина бе обвита от пролетно зеленото на марулята. Ех, красота, братче, земна красота.
А целият букет беше положен в целофан.
Така подготвен го подарихме на рожденичката. Тя беше безкрайно изумена, майтап няма.
А после, след часовете, съвсем романтично си спретнахме една салатка и въобще си беше много забавно.
Ей такива трябва да са букетите, мисля аз.



Тема Сссссссссссупер !нови [re: Babyface]  
Автор KиpoМодератор ()
Публикувано07.03.02 20:27



Върхъттт!Пък аз най-хитрото ,за което съм се сещал досега ,е да нарисувам звете на опаковката на шоколад
Ама обектът пак се изкефи ,де !



Тема А салатата..нови [re: Babyface]  
Автор нoвakoв (забелязващ)
Публикувано07.03.02 20:37



..от цветя ли я приготвяш?

Ай да не казвам, че...


Тема Що ве?нови [re: Kиpo]  
Автор Babyface (стара кучка)
Публикувано13.03.02 14:54



И опакована буца зирене зи е зупер!




Тема Re: А салатата..нови [re: нoвakoв]  
Автор Babyface (стара кучка)
Публикувано13.03.02 14:56



Главно от свежи кактуси. Ако няма - и магарешки тръне вършат работа.



Тема Re: Да се консумира букета е прекрасно.нови [re: Babyface]  
Автор Яcминa (възторжена)
Публикувано13.03.02 16:02



Ако бяхте сложили между репичките и малко остролист лучец, щеше да е още по-добре. Хем и букетът щеше да е по-уханен.

Поздрави за идеята!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.