Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:33 25.04.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Жени!нови  
Автор KиpoМодератор ()
Публикувано08.03.02 01:37



Човек не може ,а и не бива да ви има всички.
Но може и бива (надявам се ) да ви се възхищава!
Макар и клише-в случая е най-точният израз :-Думите са слаби да опишат възхищението ,примесено с боготворене ,което мъжете ,или поне тези от тях ,които имат очи да ви се ненагледат ,изпитват към благородните ви същества!
И макар да имам подозрение ,че отново няма да успея да изкарам на показ и частица от това ,което чувствам:Благодаря ви !
За това ,че сте майки ,че сте приятелки ,гаджета ,съпруги ,сестри ,любовници ,баби ,лели и всичко останало...
За снизхождението към идиотските ни перчения и глупости ,които вършим пред или заради благородните ви особи.
Меката твърдост ,топлото лъчение , извиращи от вас-мечта за всеки мъж,който е способен да го осъзнае,усети ,докосне.

Благодаря ви ,че ви има .Дано съществува (поне) по един мъж ,който да оцени превъзходството на всяка от вас над собствената си персона и да ви даде това ,което заслужавате ,или поне частица от него ,за да извика усмивка на устните ,лицето и душата ви!
Всичко най-прекрасно ви желая -бъдете все такива-причини за един ,за всеки мъж да живее и да се бори за някоя от вас!

Специално искам да поздравя (нека останалите четящи това не се сърдят ,утре ще се редактирам!) :
Незаменимата ми Гу,която е нещо повече от късмет -едно на много десетки милиони за мен.
Бейбифейска-една неописуемо готина личност,
Джени-с омайната си способност да измисля все интересни неща(да ти е жива и здрава малката умница),каката с бойната си натура,непримирима към идиотии и несправедливост(поздрави за семейството), умната и винаги интересна събеседница Шеданска,чаровната магнетка,двете шефки на североизточната група на Шаро-и на тях всичко най!,Неонелка-една опасна в измамната си кротост жена-все ще се
появи до една година тук да го прочете,Биляна от под тепетата(гледам си зетя всеки ден ,и не съм забравил какво дължа ,ей !вярната Ранобудна градска,Рама с ексцентрично-ефирната си личност азалелка,сънливката Безсънна,Една,Две ,три,Грахчето ,както и всички ,с които съм контактувал или ще имам удоволствието да контактувам виртуално ,включая Лафи,кака Енби ,Софиянката ,Ариела
и всички останали ,които ще допиша ,или ще спомена отново догодина !

Редактирано от Kиpo на 08.03.02 12:40.



Тема Re: Жени!нови [re: Kиpo]  
Автор Яcминa (възторжена)
Публикувано08.03.02 02:12



Благодаря!

Редактирано от Яcминa на 08.03.02 02:13.



Тема Re: Жени!нови [re: Kиpo]  
Автор _Edna_ (същата тя)
Публикувано08.03.02 04:03



Благодаря!

Колко хубаво да разбера, по това време на сенонощието, че имам празник! Съвсем бях забравила!



Тема Re: Жени!нови [re: Kиpo]  
Автор нoвakoв (забелязващ)
Публикувано08.03.02 09:10



Честит празник и от мен
Не мисля, че има смисъл да пускам отделна тема..съгласен съм с всичко, което моят приятел е написал..никак, ама никак не можем без вас..и обичаме ви
И да пучерпити, ей

Ай да не казвам, че...


Тема Re: Жени!нови [re: Kиpo]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано08.03.02 09:20



тенкюююююююю.
Много щастие на семейството!
На двете чаровници - да бъдат здрави, хубави и много щастливи с такъв романтичен съпруг и татко!



Тема Благодаря !нови [re: Kиpo]  
Автор Molly ()
Публикувано08.03.02 09:30







Тема Re: Жени!нови [re: Kиpo]  
Автор *aзилит* (непристрастен)
Публикувано08.03.02 10:16



Кире,целият клуб ухае на теменужки,романтика и любов!Какво ли друго му трябва на човек...?!



Тема Re: Жени!нови [re: Kиpo]  
Автор Fee (roquette)
Публикувано08.03.02 10:47



Blagodarja!



Тема Ех,Киро!нови [re: Kиpo]  
Автор Billyana (оптимист)
Публикувано08.03.02 11:41



Всеки път като те чета ,ти се възхищавам-винаги намираш точните думи,с които да докоснеш душата на читателя си.Благодаря ти!От все сърце!

Шапка светулки,за да ми бъде весело,когато пиша стихове за надеждата


Тема Цунк!нови [re: Kиpo]  
Автор Гълъбицa (наперена)
Публикувано08.03.02 13:14



Какво да иска една жена повече

Живи и зрдави!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.