Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:47 28.05.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Три дена как няма романтична теманови  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано03.03.02 14:17



Дали защото всеки го е ударила романтиката или е в очакване?
Я, да питам, та да стане по-романтично, като за първа пролет в какъв човек бихте се влюбили, така че да трае до есента примерно?

По презумпция въпросът ми не се отнася към щастливо бракуваните, въпреки че е твърде оборима хипотезата, че те са имунизирани.



Тема Re: Три дена как няма романтична теманови [re: kakata]  
Автор Boдeн_дyx (оптимист)
Публикувано03.03.02 14:51



Ми то аз като лирическия герой на онази песен на Георги Минчев за д-р Иванов нали съм склонен да се влюбвам понякога и по три пъти на ден взех че точно навръх първа пролет се влюбих в едно хубаво девойче. Пък както е тръгнало не до есента (тогава евентуално може да се вземем за съпруг и съпруга ), ами и цял живот нямам нищо против да трае.
Пък каква сладурана е, ако знаете (ама пишещите в този клуб от мъжки пол по-добре да не знаят ) - особено като си сложи раничката-агънце. И най-важното - умничка е, с по-голямо и от моето чувство за хумор, може да надприказва дори и мен. А пък какви супи прави - изобщо знае как да ме накара да се чувствам добре Направо жена-мечта!

Животът е хубав - изживей го докрая!


Тема Re: Три дена как няма романтична теманови [re: Boдeн_дyx]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано03.03.02 14:53



Ех, нали това викам - който е изчезнал е имало защо.
Значи есента ще тропкаме хорце в Пловдив. Ураааааааааа!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Ta какъв казваш [re: Boдeн_дyx]  
Автор KиpoМодератор ()
Публикувано03.03.02 17:08



е номерът на КЮ-то и ?



Тема Re: Три дена как няма романтична теманови [re: kakata]  
Автор magnet (лято)
Публикувано03.03.02 18:30



тва е щот романтиката се изнесе навън - цъфнали цветенца,усмихнато слънчице и прочие екстри...
надявам се после преживяванията романтиците да се завърнат насам и да се разпишат



Тема Re: Три дена как няма романтична теманови [re: kakata]  
Автор нoвakoв (забелязващ)
Публикувано04.03.02 11:24



В такъв дето си умира от кеф да ме ядосва

Ай да не казвам, че...

Редактирано от нoвakoв на 04.03.02 11:25.



Тема Абе каки,..нови [re: kakata]  
Автор нoвakoв (забелязващ)
Публикувано04.03.02 15:44



..кви са тия срокове дето ги поставяш?...ти така ли се влюбваше преди да се съчетаеш- "влюбвам се за три месеца..или влюбвам се до октомври.."....м?

Ай да не казвам, че...


Тема Re: Абе каки,..нови [re: нoвakoв]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано04.03.02 17:37



Казвам "поне", бе, като оптимистична прогноза...
Ай да не казвам и аз, че когато е било винаги е ставало обратното на прогнозата....



Тема Re: Абе каки,..нови [re: kakata]  
Автор нoвakoв (забелязващ)
Публикувано04.03.02 18:01



ама ти си била голяма оптимистка бе...представям си ква ше е песимистичната ти прогноза...
а това последното в добрия или лошия смисъл го казваш?

Ай да не казвам, че...


Тема Re: Абе каки,..нови [re: нoвakoв]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано04.03.02 18:04



Абе във всекаква бе, като почнах да уча в СУ, значи имах едно гадже и уж на шега решихме да с е разделим след месец, ама не тоя месец, а следващия , та по-следващия, та четири години. Едвам се откопчихме един от друг, та да се оженим, че никой не ни искаше, така както се движихме все като Кирил и Методий неразделно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.