Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:39 25.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Знаете ли какво реших...нови  
Автор ()
Публикувано13.02.02 20:36



Значи:
1. Утре, на т. нар. празник, да се държа кретенски.
2. Пак на същия ден да не позволя на нито един пън, срещнат случайно, случайно разминат или какъвто и да било, да се прави на олигофрен в мое присъствие.
3. В това число включвам ухилени до неузнаваемост олигофрени, вдетинени или възторгнати от това, че имало било повод да купуват китки от циганки, по квито и да било площади, а също така и от квито и да било с вид на самото нещастие бабички или дядовци. Демек китки? Аре, дръж се прилично!
Четвърто. Ако някой си пальо ми се обади случайно да ме чуе на тоя ден, учтиво ще го напсувам. Вариант едно - Виж, не ми е до теб, благодаря. Вариант две - Абе, ти нямаш ли си друга работа. Ами майка? И вариант последен - Виж, кво току-що бях на лекар и той ми каза, че боледувам от всички болести накуп, а освен това съм остро заразна по въздушно телефонен път.
5. Ако прочета или чуя собственоушно некой си да плямпа стихове на мен или на седящата възторгната патка на съседната маса, ще стана и ще му зашия един.

И накрая си мисля за цялата глупост на този празник - католически Св. Вальо и нашия там, който обаче не е никакъв църковен Зарезан, да мина през просото. Тоест с пиене на бира.
Това не е гняв. А самата абсурдност на всевъзможните изкълчености във всички посоки. Това е.



Тема уфската кожа - са бодли -нови [re: yф]  
Автор ceлянинът (член - простак)
Публикувано14.02.02 06:51



и уфчето като едно мааалко таралежче -
е разперило бодлите по всички световни посоки -
и му казва на Светът:
- Ей са ша та набода, гаден Свят такъв!
Ооообаче - това не са бодли, ами са си живи нерви, които стърчат навън, пък на светът, гадния - като на слон, хич не му пука, че едно накокошинено уфче му се е изпречило на пътя...

Лееко трябва да се погалят връхчетата на бодлите - и те - нервите ще си се приберат в кожата...
Ооообаче - трябва да се внимава - да не се прекалява - да не стане уфчето -
от таралежче -
на балонче...

ха сега ми заший един -
и
ще
се
пукнеш -
П
Р
А
С
! в синьото небе...

прост селянин, ама много прост ви казвам !


Тема Re: Знаете ли какво реших...нови [re: yф]  
Автор Hrizan (tema)
Публикувано14.02.02 08:22





А да се усмихнеш малко!!!





Тема Re: Знаете ли какво реших...нови [re: yф]  
Автор нoвakoв (забелязващ)
Публикувано14.02.02 17:44



..пък аз- повече в тоя клуб няма да чета уф
А не теб уф искам да ти кажа нещо- аз не понасям науката химия...и познай какво- не влизам в клуб "химия"

Ай да не казвам, че...


Тема Re: Знаете ли какво реших... [re: нoвakoв]  
Автор ()
Публикувано14.02.02 18:40



Малко ми дреме, че новаков е романтична душа. Купи ли цвете, а целуна ли ръка? Аман от буквалисти, с опериран мозък от чувство за хумор и елементарен усет към иронията. А, ся модераторът ще изтрие тоя постинг. Обаче новаков се изказА! Баси. Тю, тука ако напиша, че съм слон, разни ще ме разберат буквално. Но тоя празник си остава сютляш и на него се възторгват айде да не казвам предимно кои... Тю, слушай музика и пали свещи.



Тема Re: Знаете ли какво реших...нови [re: yф]  
Автор нoвakoв (забелязващ)
Публикувано14.02.02 19:01



Хич и не искам баш на тебе да ти дреме за мен, току виж съм изял два-три шамара, ритника и съм си изпросил куршум между веждите...това е баси хумора, гледам утрепал се е да се хили народа...орева орталъка колко била неромантична...ама да ти кажа нещо- на бис се излиза когато са харесали това, което правиш или казваш...пък що ли не виждам аплодисментите...аман, ше кажа и аз

Ай да не казвам, че...


Тема По точка четвърта...нови [re: yф]  
Автор Air Force (an air of pride)
Публикувано14.02.02 19:03



...А случайно да си остро заразна по въздушно интернетски път?


...фиуууууууууууууууууууу... Ewig den Weg suchend

Тема Re: Знаете ли какво реших...нови [re: нoвakoв]  
Автор ()
Публикувано14.02.02 19:08



По-леко, бе новаков. Кат гледам бая си се вживял. Нали няма да ме четеш. Ходи целувай ръце и падай на колене, стихове от букварите цитирай и други подобни. Какви са тия изблици към цензура, бе?! А, ма ха. Споко, човече, каквото и да ми кажеш, няма да стана инаква. Я, пийни малко вода и запали един фас. Недей, недей.
Милото, нараних нежната ти душа. Оу, душо. Не ме чети. С или без теб, пиша квото си искам, тъй че. Освен това пиша на доста повече места... и ме четат доста повече хора. Ако загубя теб, няма да се самоубия. Айде, бегай)



Тема Re: По точка четвърта...нови [re: Air Force]  
Автор ()
Публикувано14.02.02 19:10



))) Ей! Приятелю, тъкмо се приготвям да ходя на некъв купон.
По интернетския, очевидно, съм доста по-опасна. Наричат го манипулация. Ама да не подсказваме сега на бедния романтичен новаков.
И да се веселиш днес на Зарезано - Валентин, чу ли?



Тема Re: По точка четвърта...нови [re: yф]  
Автор Air Force (an air of pride)
Публикувано14.02.02 19:19



Аз пък тази вечер никъде няма да ходя, ще си летя така в нета...

Приятно изкарване!


...фиуууууууууууууууууууу... Ewig den Weg suchend


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.