Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:39 02.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Откакто е дошъл месец февруаринови  
Автор Jennifer ()
Публикувано10.02.02 17:28



все ми е Светивалентинско, а сега когато празникът наближава, не знам какво точно да правя.

По-рано, когато още нямаше готови Велентинки и други подобни шарении, се напъвах и измислях какви ли не неща. Нямаше бонбони с формата на сърце, та изрязвах 2 сърца от шоколад (разтопявах го леко на парното), пробивах им дупка и ги връзвах с панделки и какви ли още неща съм правила.

Напоследък много ми помага магазинчето за сувенири, ама някак си не е същото като да стоя да дебна шоколада да не се претопли, или пък да внимавам лепилото по Валентинката да не се разлее, или пък да обиколя целия град да търся “Снакс” под формата на сърчица (тогава само това беше с форма на сърце).

Оф, кажете ми какво да правя!



Тема Бе, то нанови [re: Jennifer]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано10.02.02 18:42



моя "валентин"- щоколадов маниак, в каквато и форма да поднеса шоколада, все му харесва.
Леле, пък ако види че топя шоколада на парното, ще стане едно валентинско...



Тема Re: Откакто е дошъл месец февруаринови [re: Jennifer]  
Автор ()
Публикувано10.02.02 18:43



Аз пък нищо не правя на Свети Валентин подобно...
Явно нямам никаква фантазия. В интерес на истината, ако някой напише нещо свежо, мога и аз да го приложа на практика. Ох, все повече се убеждавам, че съм пън.



Тема абе откакто е дошъл февруари месец [re: Jennifer]  
Автор Cивия вълk (единак)
Публикувано10.02.02 18:53



всички за този свети валентин говорят, а пък аз си познавам добрия стар трифон зарезан и ще си спретна един запой както си му е ред

пък нека след това всеки ден да е празник на любовта



Тема По дефиниция и емпирично доказано-нови [re: Cивия вълk]  
Автор KиpoМодератор ()
Публикувано10.02.02 21:37



-всяко нещо се профанизира снобизира и опошлява,когато всички вкупом започнат да говорят за него в определено време на годинатаПо разписание.Коледа ,Валентин...Тук съм напълно съгласен с теб .Предпочитем си нашия Трифон ,наследник на богове ,съществували още във времена ,когато измислилите и внедрили в целия свят Валентинската конфекция са се въргаляли в....шумата.
Затова говоря за любов ,мисля и се опитвам да разгадая неразгадаемото 360 дни в годината ,с изключение на тия няколко .Сега,та до 14-и.Т.м.
После продължавам .Разбира се .не съм МУЛЕто ,да се правя на скапан бог ,затова пожелавам на всички ,които се чувстват добре на свети Валентин ,намират повод за радост ,себедоставяне ,или доставяне на положителни емоции другиму ,да си прекарат празника по най-приятния за себе си и околните начин.



Тема Няма нищо лошонови [re: Cивия вълk]  
Автор Jennifer ()
Публикувано11.02.02 09:00



Трифон Зарезан да се съчетае със Св. Валентин. Даже става по-така...

И закакво го преместиха Тр. Зарезан на 1.02.? Ама нищо, сега два пъти ще го отбележим.
Макар че вчера по новините даваха едни жени да празнуват Зарезан. Те пък защо тогава?



Тема Не ни вкарвай внови [re: Jennifer]  
Автор Stephan (глас на гларус)
Публикувано11.02.02 09:57



заблуда, момичето ми! А пък аз имам един пресентиман, че на предишните празници си получавала много приятни изненади от влюбени в теб (потайно-романтични) обожатели. И сега тръпнеш при мисълта, че някой отново ще сподели чувствата си към лъвицата... Това е приятно, нали?

Бургаски вечери - рибарски мрежи -
сръчно изплетени от тънка мъгла...


Тема Re: абе откакто е дошъл февруари месецнови [re: Cивия вълk]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано11.02.02 17:08



и аз, и аз :)
проклет традиционалист съм си :)))

| Величието на Сизиф не е в безмислието на труда, а в липсата на отчаяние |


Тема ако моженови [re: Cивия вълk]  
Автор HeOHeЛ (*)
Публикувано11.02.02 21:16



да дода, да вида.
(кво, са!)



[тц, не се smeq]



Тема презихтиман,нови [re: Stephan]  
Автор HeOHeЛ (*)
Публикувано11.02.02 21:17



а




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.