Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:29 13.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема уфнови  
Автор Megan (драка)
Публикувано11.01.02 23:12



тъпа работа
как се чувствате, когато сте направили нещо истински романтично, подготвяли сте го дълго време, вложили сте мисъл, и енергия и време ......... и
иииииииии...........нищо бе, нищо ...
никаква реакция, мама му стара.......
(((((((((
тъжна работа
много тъжна



Тема Re: уф [re: Megan]  
Автор Cивия вълk (единак)
Публикувано11.01.02 23:46



понякога си мисля, че когато е спонтанно става по добре :-)



Тема Re: уфнови [re: Megan]  
Автор Billyana (оптимист)
Публикувано12.01.02 00:26



Обезверена от подобни липси на реакция,престанах да планирам романтични изненади.И убеждавам сама себе си,че романтичният гъдел не ми липсва..

Шапка светулки,за да ми бъде весело,когато пиша стихове за надеждата


Тема Има една поморийсканови [re: Megan]  
Автор Stephan (глас на гларус)
Публикувано12.01.02 00:29



течност, която лекува всички болки.
Господ си знае работата - щом не е станало - значи е за добро. Опитай следващия път - непременно ще се получи ище бъде красиво и вдъхновяващо!

Няма да се даваш, мила - когато хубавото не идва, значи идва по-хубавото...

Semper Fidelis


Тема Re: уфнови [re: Megan]  
Автор HeOHeЛ (*)
Публикувано12.01.02 12:00



уф, да бе...
чак и на мене ми домъчня, тюх... много е гадно, наистина...
като се сещам... за разни... такива... вярно, много му става криво на човек и никакси не му се ще пак да разбира, че то сега, понеже, защото... разни други работи, много по-важни и ей на никой нищо не е забелязал...
добре де, може.
светът бърза, ние бързаме и ние с него и в него, ама... чак пък толкоз ли си тъп и кьорав, че да не видиш, че някой с цялото си сърце е искал да е хубаво и красиво и... всичко? брей, че с глухи хора е бъкано, бе!
... и... все пак ги обичаме.
ми... така си е

ти пък не унивай.
не знам защо да не униваш, ама ей така на - недей



Тема Re: уфнови [re: HeOHeЛ]  
Автор Megan (драка)
Публикувано12.01.02 12:24



ма много ми стана мъчно бе НеОНел



Тема Re: уфнови [re: Megan]  
Автор Paнoбyдничe (поспаланче)
Публикувано12.01.02 12:58



дали е това... за което си мисля...?
Знаеш ли, с времето просто спираш. Тъжно, но факт. Един път тръгне ли така, така си остава. Звучи объркано, щото пиша 1/100 от това, дето ми е в главата. Ама останалото нямам нито сили, нито желание да си спомням и пиша. Поне като не е написано, все още има шанс да потъне в прах.

Като да ти подкастрят крилата. Няма мисъл. Или просто е на друга честота. Едва ли ти помогнах.

Искам пак да съм малка хлапачка
до полата на мама да плачкам...

Редактирано от Paнoбyдничe на 12.01.02 13:00.



Тема Re: уфнови [re: Megan]  
Автор HeOHeЛ (*)
Публикувано12.01.02 13:27



ох, знам :(


ама... пак не унивай.
ох, ама какво ли ти говоря, като то човек като му е така... нищо не може да чуе.
сякаш ... така става... като на някого са му били глухи очите за тебе, ти сякаш оглушаваш пък за всички хубави неща, които така или иначе... са си хубави, ще видиш!
ще видиш, няма как



Тема Re: уфнови [re: Megan]  
Автор Vrooom (шум)
Публикувано12.01.02 16:50



Не идва ли всичко от високите очаквания и от неправилно избраната посока на усилията? Когато отидеш на филм с любим актьор, очаквайки нещо стойностно, а се окаже пълна помия хвърляш вина върху него, режисьора и кой знае кого още ... а ако не очакваш нищо, може и да ти хареса.
Обикновено романтизмът е спонтанно появил се, непредвидено се показва зад ъгъла и остава само да му подадеш ръка. Подготовката за подобни състояния най-често води до провал, особено като се сетим, че за целта са нужни две разбирания за понятието романтика... в крайна сметка твоето намерение и усилие да създадеш нужната обстановка не дава резултати. Тъпичко си е :)
Моля, елате на кино другата седмица :))

Vrooom:
Chat bot that will learn phrases and responses with user intervention.


Тема Да, мускатова пък е още по-добренови [re: Stephan]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано13.01.02 12:27



за моя вкус, но все пак виното си е вино.
Винарите сме си едно сериозно лоби, няма да се излагаме!

***



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.