Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:02 14.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Млада госпожо,нови [re: Jennifer]  
Автор Stephan (глас на гларус)
Публикувано10.01.02 23:15



ама аз ти вярвам. И не се питам как е постигнат ефекта на очарованието - защото очевидно всички са били прекомерно завладени от теб. По-скоро се опитвам да си те представя как си изглеждала и колко ли е било хубаво да бъде край теб човек...

Semper Fidelis


Тема Re: Много интересно!нови [re: Jennifer]  
Авторlv (Нерегистриран)
Публикувано11.01.02 09:25



Light travels faster then sound - this is why some people appear bright until you hear them speak.
/Iz Prilojna fizika za 7-mi klass/



Тема Re: Историйката си я бива :)нови [re: Jennifer]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано11.01.02 20:13



Нямам абсолютно никаква що-годе работеща хипотеза ...
А и познавах само една истинска мутра, ама те взеха че го гръмнаха през '97 - беше един показен разстрел по пътя за митницата в Олтоманци - така че няма как да получа информация от първа ръка :)
Сещам се обаче за човек, който може да даде задоволително обяснение. Ще му кажа да погледне тук. Ако разказът го впечатли - сигурен съм, че ще даде коментар :)

| Величието на Сизиф не е в безмислието на труда, а в липсата на отчаяние |


Тема С извинение за мааалкото отклонениенови [re: Jennifer]  
Автор KиpoМодератор ()
Публикувано11.01.02 22:53



от тона на клуба ,ще вметна само ,че това може (от балканските държави ) да се случи единствено в България .В Сърбия ,Гърция ,Турция ,дори в Румъния ,още при първата забежка ,господа мангалите щяха да са надлежно разфасовани ,мариновани и наредени на шишчета .Това говори зле за нас -за българските мъже ,за нацията ни и за държавата ни.
За жалост,Джени !



Тема Re: Историйката си я бива :)нови [re: LeoS]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано13.01.02 12:26



И за моите хора няма гаранция, че не са гръмнати вече.
Жалко, наистина, но кой пък ги кара да се навират между шамарите.

А ти попитай твоя човек, наистина ми е интересно да чуя какво ще каже.
Е, възможно е да си помисли, че съм си измислила историйката, но тя звучи много глупаво за измислена история. Наистина не може да ми дойде на ума да измисля такава.

***



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.