Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:36 13.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема За циганите знам със сигурностнови [re: LeoS]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано09.01.02 21:27



че много ги е страх от полицията.
Нищо друго не ги плаши и респектира така, както полицаите.

А това за бабаитите е вярно, че много се стряскат от по-наперени от тях.

Аз имах едно куче - болонка. Където видеше овчарка, коли или друго по-голямо куче, все му налиташе. Големите най-пренебрежително го отбягваха, но наш Тони в желанието си да се сдави, започваше да се ежи колкото може.
Ами може да не вярваш, обаче нямаше голямо куче, което да не го беше страх от нашия фъстък, който по принцип беше много страхлив.

Та от Тони научих този прийом и когато ме е страх най-много, най-много се перча.
Ако ти е интересно, мога да ти разкажа, как уплаших едни мутри от най-ранните мутренски времена и как набиха всички в заведението, но мен не ме закачаха, а се отнесоха с респект.

***


Тема Re: За циганите знам със сигурностнови [re: Jennifer]  
Автор Billyana (оптимист)
Публикувано09.01.02 23:13



Не зная дали на Леос ще му е интересно,но на мен ми е.Хайде,разкажи ни какво си страхилище

Шапка светулки,за да ми бъде весело,когато пиша стихове за надеждата


Тема Re: И още как !!!нови [re: Jennifer]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано09.01.02 23:39



Ще ми е интересно, разбира се.
При такива действащи лица, особено едното :)))

| Величието на Сизиф не е в безмислието на труда, а в липсата на отчаяние |


Тема Re: Била съм ти полезна, значи:)))нови [re: Jennifer]  
Авторlv (Нерегистриран)
Публикувано10.01.02 06:52



Masata e mqrka za inertnostta na telata
Usmivkata - za goleminata na syrcata...



Тема Ами аз вече изгоних косвено еднонови [re: Jennifer]  
Автор KиpoМодератор ()
Публикувано10.01.02 09:49



вегетарианче -много ме е яд .Но за т'ва -друг път.



Тема Как изплаших една орда мутри:)))нови [re: Jennifer]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано10.01.02 15:07



Лятото на 1994. Намираме се в претъпкан нощен бар.
Появяват се 5 – 6 много здрави момчета.
През цялото време се оглеждат, а уж просто си седят на масите (обаче аз за това си давам сметка по-късно).
В един момент както си данся, идва един, най-якият, хваща ме за ръката и ми казва нещо. От музиката, но и най-вече от страх аз не му разбирам и думичка. Друга вероятна причина да не му разбера е нечленоразделната му реч, но и това го осъзнавам по-късно.

Та хваща ме оня за ръката, аз толкова се изплашвам, че му кресвам “Ти какво искаш, бе?”, той ми се хили. Срещу мен танцува мъжът ми (тогава само мое гадже), не по-малко як от момчетата, но от добрите. :))))) Мъжът ми започва да пристъпва напред. За да избегна разправията, аз се обръщам пак към мутрата и го питам “Ти каква зодия си?”. Изобщо не знам защо съм го попитала това, от страх това ми е дошло на езика. И Слава Богу! Оня като се изпъна, като застана мирно…..:))))), погледна ме с респект и започна да се опитва да построи пълно изречение. Получи се следният отговор: “Аз съм зодия щъркел”. Поглежда ме като ученик, да види дали е отговорил правилно. Аз оставам недоволна и му крясвам (пак на първа сигнална система) “Такава зодия няма, не те ли е срам да лъжеш”. Оня още повече се изпружи, ако щете вярвайте:)))))

Мъжът ми само мери отдалеч и гледа кога да се намеси. Нищо не чува, само ме вижда, че говоря с тоя.

По едно време идва едно другарче на Щъркела и нещо си казват. Мъжът ми също приближава. Приятелят дърпа Щъркела и му вика “Бягай, че ще те набият” и си седнаха.

Ние с мъжа ми също си сядаме бързо-бързо в сепарето и докато изчакваме да оправим сметката, започва едно меле, още ме е страх, като се сетя. Развъртяха се ония ми ти борчета, започнаха да скачат по масите, за щастие мраморни, бой по всички. Биха ги с юмруци, с колани. Беше кошмар. Ние чакаме да дойде нашият ред, не можеше да се излезе изобщо, обаче ни се размина. Биха всички около нас, но нас – не.
Често си разказваме тази историйка, до ден днешен не знам какво им стана тогава на ония момчета и с какво ги изплашихме така.

Ами това е, ако сте се позабавлявали, добре. Само ще ви пожелая да не попадате в подобна ситуация.

Вие имате ли обяснение защо се държаха така?

***


Тема Много интересно!нови [re: lv]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано10.01.02 15:07



Дори в рима!
Физиката ми харесва!
Дай още такива закони!

***


Тема И още нещо необичайно потази историянови [re: Jennifer]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано10.01.02 22:26



МНого необясним ми е следният факт.
В сепарето бяхме с компания, понастоящем почти всички са ми съседи. Тогава те също бяха с гаджетата си, сега тези гаджета са им съпруги. Често се виждаме и особено когато се съберем на маса си преговаряме случая.
Тук идва необичайното.

Всички се кълнат, че съм била облечена с дълга черна рокля с дълбока цепка, ръкавици до над лактите и съм носела ветрило. Как ли не се опитвам да ги опровергая, не и не. Един друг се призовават за свители, накрая и хипернаблюдателният ми съпруг, фотоапаратът Кодак последен модел се произнесе, че всички са прави, а аз греша.

А аз такива ръкавици изобщо нямам. Ветрилото не го коментирам. Защо всички са изпитали такава масова хипноза?
Била съм нещо като Фата Моргана! Необичайно и дори мистично!

***


Тема Може би някоянови [re: Jennifer]  
Автор Stephan (глас на гларус)
Публикувано10.01.02 22:31



приказна фея те е преобразила специално за случая с магическа пръчица - подобно Пепеляшка - и след като принцът помирисва ухайното цвете Джени, нещата се връщат в първоначалния си статус...
Е, ако не приказната фея, може би Хари Худини се е преродил в нашенски образ - все нещо свръхсетивно ще да е предрешило казуса.

Semper Fidelis


Тема Аз говоря съвсем сериознонови [re: Stephan]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано10.01.02 23:05



Абсолютно категорични са всички, че съм била облечена точно така.
А в бара нямаше друга, облечена по описания начин, няма как да са се препознали.

***



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.