Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:52 13.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Проблемът е, че много не ги ползвамнови [re: LeoS]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано08.01.02 12:06



тези автобуси. Но както се оказва, било голям купон!
Ще трябва да стана по-редовна пътничка. Обаче само за през зимата.

***


Тема И още нещо, но не знам дали е романтичнонови [re: Jennifer]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано08.01.02 12:13



или по-скоро кулинарно.

Това са пържолките. Те не са ми така вкусни през никой друг сезон (макар да съм върла месоядка), както през тези дни. Може би защото им е времето точно сега.

То е нещо като да се яде пъпеш през май. Отврат! Имаше едни такива пъпеши миналата година. Пфу!

***


Тема Re: Моят проблем е същия ...нови [re: Jennifer]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано08.01.02 19:28



Малко пътувам с градски транспорт.

Преди около месец пътувах с трамвай и бях се хванал за онова желязо пред вратата. Замислил се бях нещо, а една дама ме попита:
- Извинете, слизате ли тук ?
Аз учтиво отговорих "не на тази спирка, госпожо", но не се отместих (нямам навик, а бях и разсеян) - дамата ме попита още нещо, та стана разговор и се разбъбрихме ... Когато тръгнах да слизам и й казах "довиждане, беше ми приятно", тя се усмихна и рече "и аз съм до тук". Като й подадох ръка и слезе след мен, вече смеейки се на глас, каза "аз бях три спирки по-назад". Чак тогава ми светна к'ъв съм динозавър !!!... Извинението ми беше кафе и кола на тротоара на същата спирка. Говорихме за какви ли не глупости - нищо конкретно. Даже и имената май не си казахме, нито телефони - нищо. Ей така похилихме се заедно и толкоз :)
За мен тази историйка си е романтична.
За нея - до ден днешен не знам ...

Та, Джени ...
Не искам да пътуваш нон-стоп с автобус.
Ще ми се да съм на спирката, за да те сваля веднъж.
От автобуса, де ...


| Величието на Сизиф не е в безмислието на труда, а в липсата на отчаяние |


Тема Re: днес,нови [re: Jennifer]  
Автор magnet (лято)
Публикувано08.01.02 22:46



ситнейки в един изоран от колите коловоз/ ей,почти докарах онази характерна походка на гейшите!/ се срещах и разминавах с 5 мъже и 1 жена.
как никой не пощя да мръдне леко встрани,а трябваше все аз да се навирам в туй отстрани дето някога е било сняг!
друг път сигурно щях да се вкисна -много мразя такива кавалери - а сега само като се сетих за темата ти и се развеселих.тогава и почнах да ги броя,та затуй ти казвам - точно 6 бяха.5 мъже и 1 жена



Тема ДАнови [re: Jennifer]  
Автор KиpoМодератор ()
Публикувано09.01.02 11:23



-бяха с големината на детско юмруче и добре балансиран вкус на рафиниран парафин.
Инак-за пържолките не си права -винаги и по всяко време са си подходящи .
А лятото ми се обади да ти кажа как да си направиш пилешки такива.



Тема А, ще чакаме до лятотонови [re: Kиpo]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано09.01.02 14:55



Кажи сега за пържолите.

Аз и пилешки ям. И всякакви. Дано да не настръхне косата на някой вегетарианец и природозащитник, ама можеш да ми казваш за всичко що е от месо.

***


Тема Е, чак нон-стоп няма да пътувамнови [re: LeoS]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано09.01.02 15:09



Само от време навреме.
Виж, че става шоу.
А, как ми дойде на ума за една история с цигани в тролей.

Беше лятото. По някаква случайност попадам в тролей. Пътувам с дъщеря си. Смрачава се. Тролеят прави една невероятна обиколка, почти извън града, което аз естествено за първи път разбирам. Точно там живеят много цигани.
В тролея се возят 2 цигани-тинейджъри- много отворени. През цялото време са закачаха с 3 БГ момичета - бъркаха им в деколтетата и под полите. Нашенките се кискаха и им беше кеф!!!!!!!!:(((((((

Аз гледам и си мълча, но в такива случаи не мога да си контролирам нито погледа, нито физиономиите. Без да го искам, явно са започнали да ми святкат искри от очите. Момчетата започнаха да ме заглеждат и мен (ще е било заради искрите), обаче аз си помислих друго и се постреснах доста. Още повече се уплаших, когато ги видях да се опитват да се закачат и с контрольорката.
И вече съвсем ми прикипя, когато отвориха люка и започна да духа в главата на детето.

Помислих си, че ще се направя, че се обаждам на полицията от мобифона. И ще говоря уж с капитан Едикой-си (при нас трицифрени номера не се избират от мобилни тел., а и представям си как полицаите ще се вдигнат да гонят тролея...)

Поизтегнах се назад, за да си търся в чантата телефона. Докато го извадя, позата ми се променила. Циганите се респектирали от позата ми и започнаха да си правят забележка един на друг да се държат по-прилично пред госпожата (аз).
"Госпожата" като видя новата развръзка, така се опери, че момчетата съвсем замлъкнаха и дори се принудиха да слязат преждевременно.

Така уплаших 2ма буйни цигани на тяхна територия!

***


Тема Била съм ти полезна, значи:)))нови [re: magnet]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано09.01.02 15:13



Ако те успокоява, и аз все такива срещах - като шестте, за които ти говориш.

А има един друг момент. Той важи за сухо и за снежно време. Има едни дебеланковци (нищо против по-закръглените натури, даже са ми любими, ама тия точно...), които вървят право срещу теб и не се отместват. Ако не се отместя и аз, ще ме пометат. Естествено, отмествам се, но много ме е яд на оня физичен закон за масата ли, как беше формулиран точно.

***


Тема Re: Е, чак нон-стоп няма да пътувамнови [re: Jennifer]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано09.01.02 16:47



хе хе хе :)))
Късно си се усетила да разтръскаш лъвската грива :)))
Ама действа - няма начин !
Най-оперените най-бързо свиват перките - от мен да го знаеш.


| Величието на Сизиф не е в безмислието на труда, а в липсата на отчаяние |


Тема Re: Е, чак нон-стоп няма да пътувамнови [re: LeoS]  
Автор HeOHeЛ ( *)
Публикувано09.01.02 16:52



... то е, защото те са оперени както котетата, когато ги е страх.
накокошинват се, че да изглеждат по-страшни.
и много често е достатъчно само да им кажеш "бау", или дори само да заизглеждаш като някой, който ще го каже и... гледай как набързо изфирясват ; )




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.