Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:11 26.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Знаете ли?  
Автор Глopия ()
Публикувано09.12.01 19:38



Навсякъде където съм влизала във форуми с подобни заглавия ,се говори само за любов и секс , макар че и в тях разбира се има романтика , макар и да не е задължително
Прочетох някои от темите и мисля , че това наистина е уникално място за романтичните души , тези които се вълнуват от топлината на огъня през зимата или уханието на цъфналите дървета през пролетта
Благодаря ви за уютната атмосфера!



Тема Добре дошла,нови [re: Глopия]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано09.12.01 20:23



чувствай се уютно, независимо дали си или не си истинската Глория.




Тема Re: Знаете ли?нови [re: Глopия]  
Автор sunrise (старо куче)
Публикувано09.12.01 22:33



Tova e zashtoto tuk sa subrani poslednite jivi istinski romatici

carpe diem... noctumque


Тема Re: И аз се нареждам на опашкатанови [re: kakata]  
Автор Finger (Естесвен)
Публикувано09.12.01 23:02



пред вратата на клуба.

___________________
Обичам да давам.


Тема 'knock, knock, knocking on a club's doorнови [re: Finger]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано09.12.01 23:07



Но да няма после:

You ask mi to enter
but you make me crawl



Тема Re: Знаете ли?нови [re: sunrise]  
Авторsvan (Нерегистриран)
Публикувано09.12.01 23:28



Мисля си, че това е най-истинския клуб.Нещо като Жената днес в най-добрия възможен смисъл. Да си споделяме и прочие.Да се събираме и т.н. Апропо, на Петрохан остава ли уговорката? Или в Сандански? Има хубави места и в Деветашката пещера /около нея/.



Тема Благодарянови [re: kakata]  
Автор Глopия ()
Публикувано10.12.01 12:20



Макар да предпочитам да запазя засега истинската Глория в тайна.



Тема Мисля , че не си праванови [re: sunrise]  
Автор Глopия ()
Публикувано10.12.01 12:27



Все пак , колко от истинските романтици притежават компютър ,или дори са намерили това място
Пък и като се замисля , сякаш истинската романтика се взаимоизключва с компютъра. Все пак трябва да станеш от местото си за да я намериш



Тема Жената днес?нови [re: svan]  
Автор Глopия ()
Публикувано10.12.01 12:28



Нима това да си романтик е привилегия само на жените?



Тема Re: Мисля , че не си праванови [re: Глopия]  
Автор sunrise (старо куче)
Публикувано11.12.01 00:58



vuprosut iavno e romantika i kompiutri do kolko sa suvmestimi? spored men e v reda na neshtata romantikata da se vuzpolzva ot novite komunikacionni tehniki i ne se izkliuchvat dvete neshta. ne iskam da znam kolko romantichni e-maila se izprashtat ejednevno ili drugi romantichni neshta se nosiat po mrejata.
vsichko romantichno ti jelaia

:-) ot men

carpe diem... noctumque


Тема Re: Мисля , че не си праванови [re: Глopия]  
Автор Finger (Естесвен)
Публикувано11.12.01 01:18



Може би не всички имат компютри , но тези които имат са може би тук...иначе за романтичността пред компютъра..определенно има, когато четеш , когато видиш от екрана, нещо което те сгрява...а например сам пред една камина не винаги е топло

___________________
Обичам да давам.


Тема Re: Знаете ли?нови [re: Глopия]  
Автор Cивия вълk (единак)
Публикувано11.12.01 04:24



да, жалко е.
любовта не е само хормони. много повече е.
любовта е силата, която дава живот и силата, която поддържа живота.
колко различни нюанси може да има една дума...


да усещаш топлината на огъня през зимата или да се наслаждаваш на играта на сенките на листата също е любов.



Тема И все пакнови [re: sunrise]  
Автор Глopия ()
Публикувано12.12.01 12:42



продължавам да съм на мнението , че само по мрежата трудно може да се достигне тази романтика , която е в реалния живот
Дори да се възползва от "новите комуникации" ,в крайна сметка , отново се свежда до срещата на живо



Тема Re: И все пакнови [re: Глopия]  
Автор Quiet Dark Wolf (Lonely LoneLoop)
Публикувано12.12.01 20:54



много интересно... ти това ли търсиш тук - срещата на живо?... като се замисля, май всички на това се надяват. Колко е лесно на една романтична душа да бъде изиграна от собственото си романтично въобръжение, възбудено и развило представата за онзи, стоящ от другата страна на жицата, изрекъл шепа красиви думи... да много интересно... уф, какъв съм романтикоубиец =)))



Тема Re: И все пакнови [re: Quiet Dark Wolf]  
Автор sunrise (старо куче)
Публикувано13.12.01 01:29



no imash pravo.

:-) ot men

carpe diem... noctumque


Тема За романтиката определенонови [re: Finger]  
Автор Глopия ()
Публикувано13.12.01 21:58



са нужни поне двама , според предпочтанията разбира се
Дори , когато сам усещаш романтиката , когато стоиш пред една величествена зимна красота, или заслепен от изгрева (в българския вариянт) усещаш бриза по тялото си , отново си мислиш за любимия човек ,с когото да споделиш тези мигове отново.




Тема Напротивнови [re: Quiet Dark Wolf]  
Автор Глopия ()
Публикувано13.12.01 21:59



аз съм от тия , които не търсят романтика в мрежата , а предпочитам да я споделя



Тема Да усещашнови [re: Cивия вълk]  
Автор Глopия ()
Публикувано13.12.01 22:05



топлината на огъня според мен не е любов, или е любов но ми отива на тази любов която уж трябва да се изпитва към бог , или самият бог беше любов...
Би могло да мине и за романтика , но това определено зависи от вътрешното усещана на човека.



Тема Необходимо ,не и задължителнонови [re: Глopия]  
Автор KиpoМодератор ()
Публикувано13.12.01 23:56



Желателно ,но не и необходимо.
Достатъчен е потенциалът за съпреживяване ,според мен.
Да ?



Тема Re: Знаете ли?нови [re: Глopия]  
АвторNepoznata (Нерегистриран)
Публикувано24.12.01 19:20



:))))Po vsi4ko li4i 4e si istinskata Gloriia. Obi4ame te !!! Koga ste doidesh pak da zaradvash tvoite po4itateli v London??



Тема Стига бе ! Истинскатанови [re: Nepoznata]  
Автор KиpoМодератор ()
Публикувано24.12.01 19:25



Глория в нашето клубче ?!?!И аз си я харесвам !Пък и ми се пада малко градска !



Тема Re: Стига бе ! Истинскатанови [re: Kиpo]  
Авторnepoznata (Нерегистриран)
Публикувано25.12.01 18:00



Zasto da ne e istinskata???Tozi sait ne e samo privilegiia za prostosmurtni!



Тема Re: Стига бе ! Истинскатанови [re: nepoznata]  
АвторЙocиф (Нерегистриран)
Публикувано26.12.01 01:32



Ще ви кажа защо не е истинската. Глория е заета жена и няма време да ви чете глупостите. "...Топлината на огъня през зимата... Дръвчетата през пролетта... - оле мале, ама и вие ги разправяте едни! За Глория от форума: думичката "Бог" се пише с главна буква, а не с малка. Коледа е , дявол да го вземе, малко уважение към началниците. А за истинската Глория - много хубаво отслабна, но и спаднаха гърдите, което вече не е никак хубаво. По рекламните и снимки правят някакви нещастни опити да и надуят гърдите (най - вероятно с Adobe Photoshop), но гледайки тези снимки започвам да си мисля , че ръцете на този, който ги прави са му в задника навряни. Ха, ха - почти рима докарах. Въпреки това (спадналите гърди) пак я харесвам. Има страхотни устни. Само са за една наистина романтична страна на любовта са - минети. Извинете - Коледа е - исках да кажа орален секс.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.