Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:11 26.05.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Малко антиромантиканови  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано25.11.01 13:06



Ще се опитам да нахвърлям представи за романтикоубийци:
- пътуване с пътнически влак в каквато и да е дестинация;
- среща с полицай - не служебна, де;
- домакиня с ролки и прахосмукачка;
- изтърсили се на гости роднини от прованса;
- пийване по ракия със свекървата;
- изслушване на обзети от мания за собствена правота хора;
- новини по Канал-1.






Тема ти се шегуваш за първото нали?нови [re: kakata]  
Авторeлф (Нерегистриран)
Публикувано25.11.01 13:26



пътуването с пътнечески влак в каквато и да е дестинация (особено през лятото в посока бургас :РР) е най романтичното нещо на света!
в 80% от случаите попадаш на адски интересни и готини хора, ако пътуваш сам по служба, а ако си в компания е просто безпредметно да спорим. тогава е наистина върха :)))
между другото през лятото винаги има някое шумно купе пълно с купонджии, които гостоприемно те пускат при тях, ако случайно си попаднал в едно купе с голямо македонско семейство, които искат да спят през целия път :))

ОБОЖАВАМ да пътувам с влак! :)))
само не обичам тези влакове, където целия вагон е едно единствено помещение - няма купета.

не си спомням да съм пътувал с влак и да не е имало някакво хубаво изживяване :)
само веднъж, когато се возих в споменатото общо купе-вагон.



Тема Re: Малко антиромантиканови [re: kakata]  
Автор злa вeщицa (онази същата)
Публикувано25.11.01 13:31



Защо си тръгнала с антиромантиката тоя ден?
Я , я потърси и там дето мислиш, че я няма!

- пътуване с пътнически влак в каквато и да е дестинация;
--А във влака срещу теб е седнал най-готиния мъж, който си виждала напоследък и те поглежда над вестника и ти се ще не пътнически, ами машиниста да слезе и да бута влака, само по бавно да върви. Още малко и твоята спирка идва и трябва да слизаш.

- среща с полицай - не служебна, де;
--И тука може да измислим нещо - мисля, че го бях разказала даже вече. Мъжът ми /тогава гадже/ под прозореца с полицай и букет цветя. Накъсал цветя от кварталната градинка и докарал полицая, който го хванал да ме види , че наистина ме има.

- домакиня с ролки и прахосмукачка;
--А Фреди Меркюри в клипа ?

- изтърсили се на гости роднини от прованса;
ЕЕЕЕ, и носят половин прасенце и дамаджанка с винце, и почва една романтикааа

- пийване по ракия със свекървата;
--Зависи, ако ракийката е повечко!

- изслушване на обзети от мания за собствена правота хора;
Тук си права! За това нямям никакво предложение.

- новини по Канал-1.
Спираш звука и пущаш рап, например Мишо Шамара. Знаеш ли колко е гот, ако можеш да си представиш как Първанов вика : п...., по терлички ша ги ....





По-добре , добре придружена, отколкото зла и сама


Тема Не, не се шегувамнови [re: eлф]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано25.11.01 13:40



Пълно е с разни шокиращи елементи. Веднъж пътувах с едно дебилно семейство. Майса-дебил, баща-дебил и дъщеря-имбецил. Пътуваха за някъде хората, ама като няма на кого да си оставят кокошките ги помъкнали в кутии, значи дебили и кокошки накуп. Щом видеше нещо, каквото и да е - камион, например - момичето надаваше радостен вой и кокошките започваха да кудкудякат, а петела да кукурига.
После половин час си сваляха портативния кокошкарник на някаква забутана, ама забутана гара, чак машинистът дотърча да види какво е това велико преселение.



Тема ха!нови [re: злa вeщицa]  
Авторeлф (Нерегистриран)
Публикувано25.11.01 13:47



"- изслушване на обзети от мания за собствена правота хора;
Тук си права! За това нямям никакво предложение. "

аз пък имам предложение! веднага се сещам за някое нежно женско създание, което със зачервени бузки се пали и говори с прелестен плам. ти прекрасно си знаеш, че не е права, но е толкова красива, че сърце не ти дава да почнеш да спориш и само съзерцаваш божествения й гняв :))


а наскоро и една жена ми каза, че ядосаният й приятел, пийнал една бира и спорещ за политика в пицарията, й носел същите романтични трепети

така че...



Тема ами това звучинови [re: kakata]  
Авторeлф (Нерегистриран)
Публикувано25.11.01 13:52



като страхотна веселба!!

при нас пък пътуваха едни перникчанки и по едно време се домъкна един гратисчия, много пиян, който носеше чиния с мазни шишчета "шишчета от летяш бронтозавър" както се изрази. скъсах се от смях, толкова беше весело!

а пък ако на рамото ми спи някое прелестно създание, всичките кокошки на света няма да ми развалят романтиката :))))



Тема Уф, среща с полицай!нови [re: злa вeщицa]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано25.11.01 14:00



Ти ходила ли си? Аз - да, на среща с милиционер.
Какво да ти разправям - ето резюме:
разговор само за героичната българска милиция и в частност героизма на говорещия в борбат срещу престъпността;
пътьом арест на невинно спящ пиян ли беше, наркоман ли - не знам. Ама извика други куки и прибраха сънения и псуващ рошльо, е така за едното нищо;
после - гости на семейството на началника му, дето гледахме видео и познай какво : "Полицейска академия".



Тема Абе, аз не се веселих особено минови [re: eлф]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано25.11.01 14:06



тръгнах да си търся други спътници - значи - във всяко купе - цигани, къде повече, къде по-малко, та най-накрая се приобщих към един взвод от БНА, връщащи се отпуска, а не прибиращи се. Страхотни хлапета бяха, стараеха се да не псуват пред мен и опсвайки девойките да използват евфемизми.
Ама оттегчително, бе...
Или пък като пътувам за Пловдив, което ми се случва често, започват да ми дърпат колекцията от вестници и като не си ги дам, започват да коментират с мен политическото положение във вътрешен и международен мащаб. Досадата от коментарите ме принуждава да им раздам вестниците на части, та да четат и да млъкнат.



Тема сигурно [re: kakata]  
Авторeлф (Нерегистриран)
Публикувано25.11.01 14:15



защото не пътувам по работа и затова не съм се натъквал на подобни неща

но пък би ми било интересно да си полафя с циганите :)
те са много печени като цяло. веселяци са. може да не е особено романтично, но пък е интересно :)

мисля че това, за което говориш, няма нищо общо с пътуването с влак! само по себе си то е много по романтично от пътуването с рейс или самолет или кола да речем. приспивното потракване на колелата и другото, което споменах...



Тема работата ми е силно неромантична,нови [re: eлф]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано25.11.01 14:55



Затова си я правя интересна.
Пътуванията винаги свързвам със среща и с приятели, обяд в Пловдив, разходка из центъра. Пловдив е много романтичен град, харесвам всичко в него. Така и в други градове - свършвам каквото има за вършене и след това гледам да видя някого, я колеги , я юзъри от нета.
Абе, на човек трябва да му е приятно да работи и да живее. В офиса ни цари много ведра атмосфера, нон стоп майтапи, почерпки. Идват ни много приятели на гости. Колкото повече одъртявам, толкова по-малко мога да търпя да ми е скучно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.