Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:25 25.09.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Малко антиромантика  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано25.11.01 13:06



Ще се опитам да нахвърлям представи за романтикоубийци:
- пътуване с пътнически влак в каквато и да е дестинация;
- среща с полицай - не служебна, де;
- домакиня с ролки и прахосмукачка;
- изтърсили се на гости роднини от прованса;
- пийване по ракия със свекървата;
- изслушване на обзети от мания за собствена правота хора;
- новини по Канал-1.






Тема ти се шегуваш за първото нали?нови [re: kakata]  
Авторeлф (Нерегистриран)
Публикувано25.11.01 13:26



пътуването с пътнечески влак в каквато и да е дестинация (особено през лятото в посока бургас :РР) е най романтичното нещо на света!
в 80% от случаите попадаш на адски интересни и готини хора, ако пътуваш сам по служба, а ако си в компания е просто безпредметно да спорим. тогава е наистина върха :)))
между другото през лятото винаги има някое шумно купе пълно с купонджии, които гостоприемно те пускат при тях, ако случайно си попаднал в едно купе с голямо македонско семейство, които искат да спят през целия път :))

ОБОЖАВАМ да пътувам с влак! :)))
само не обичам тези влакове, където целия вагон е едно единствено помещение - няма купета.

не си спомням да съм пътувал с влак и да не е имало някакво хубаво изживяване :)
само веднъж, когато се возих в споменатото общо купе-вагон.



Тема Re: Малко антиромантиканови [re: kakata]  
Автор злa вeщицa (онази същата)
Публикувано25.11.01 13:31



Защо си тръгнала с антиромантиката тоя ден?
Я , я потърси и там дето мислиш, че я няма!

- пътуване с пътнически влак в каквато и да е дестинация;
--А във влака срещу теб е седнал най-готиния мъж, който си виждала напоследък и те поглежда над вестника и ти се ще не пътнически, ами машиниста да слезе и да бута влака, само по бавно да върви. Още малко и твоята спирка идва и трябва да слизаш.

- среща с полицай - не служебна, де;
--И тука може да измислим нещо - мисля, че го бях разказала даже вече. Мъжът ми /тогава гадже/ под прозореца с полицай и букет цветя. Накъсал цветя от кварталната градинка и докарал полицая, който го хванал да ме види , че наистина ме има.

- домакиня с ролки и прахосмукачка;
--А Фреди Меркюри в клипа ?

- изтърсили се на гости роднини от прованса;
ЕЕЕЕ, и носят половин прасенце и дамаджанка с винце, и почва една романтикааа

- пийване по ракия със свекървата;
--Зависи, ако ракийката е повечко!

- изслушване на обзети от мания за собствена правота хора;
Тук си права! За това нямям никакво предложение.

- новини по Канал-1.
Спираш звука и пущаш рап, например Мишо Шамара. Знаеш ли колко е гот, ако можеш да си представиш как Първанов вика : п...., по терлички ша ги ....





По-добре , добре придружена, отколкото зла и сама


Тема Не, не се шегувамнови [re: eлф]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано25.11.01 13:40



Пълно е с разни шокиращи елементи. Веднъж пътувах с едно дебилно семейство. Майса-дебил, баща-дебил и дъщеря-имбецил. Пътуваха за някъде хората, ама като няма на кого да си оставят кокошките ги помъкнали в кутии, значи дебили и кокошки накуп. Щом видеше нещо, каквото и да е - камион, например - момичето надаваше радостен вой и кокошките започваха да кудкудякат, а петела да кукурига.
После половин час си сваляха портативния кокошкарник на някаква забутана, ама забутана гара, чак машинистът дотърча да види какво е това велико преселение.



Тема ха!нови [re: злa вeщицa]  
Авторeлф (Нерегистриран)
Публикувано25.11.01 13:47



"- изслушване на обзети от мания за собствена правота хора;
Тук си права! За това нямям никакво предложение. "

аз пък имам предложение! веднага се сещам за някое нежно женско създание, което със зачервени бузки се пали и говори с прелестен плам. ти прекрасно си знаеш, че не е права, но е толкова красива, че сърце не ти дава да почнеш да спориш и само съзерцаваш божествения й гняв :))


а наскоро и една жена ми каза, че ядосаният й приятел, пийнал една бира и спорещ за политика в пицарията, й носел същите романтични трепети

така че...



Тема ами това звучинови [re: kakata]  
Авторeлф (Нерегистриран)
Публикувано25.11.01 13:52



като страхотна веселба!!

при нас пък пътуваха едни перникчанки и по едно време се домъкна един гратисчия, много пиян, който носеше чиния с мазни шишчета "шишчета от летяш бронтозавър" както се изрази. скъсах се от смях, толкова беше весело!

а пък ако на рамото ми спи някое прелестно създание, всичките кокошки на света няма да ми развалят романтиката :))))



Тема Уф, среща с полицай!нови [re: злa вeщицa]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано25.11.01 14:00



Ти ходила ли си? Аз - да, на среща с милиционер.
Какво да ти разправям - ето резюме:
разговор само за героичната българска милиция и в частност героизма на говорещия в борбат срещу престъпността;
пътьом арест на невинно спящ пиян ли беше, наркоман ли - не знам. Ама извика други куки и прибраха сънения и псуващ рошльо, е така за едното нищо;
после - гости на семейството на началника му, дето гледахме видео и познай какво : "Полицейска академия".



Тема Абе, аз не се веселих особено минови [re: eлф]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано25.11.01 14:06



тръгнах да си търся други спътници - значи - във всяко купе - цигани, къде повече, къде по-малко, та най-накрая се приобщих към един взвод от БНА, връщащи се отпуска, а не прибиращи се. Страхотни хлапета бяха, стараеха се да не псуват пред мен и опсвайки девойките да използват евфемизми.
Ама оттегчително, бе...
Или пък като пътувам за Пловдив, което ми се случва често, започват да ми дърпат колекцията от вестници и като не си ги дам, започват да коментират с мен политическото положение във вътрешен и международен мащаб. Досадата от коментарите ме принуждава да им раздам вестниците на части, та да четат и да млъкнат.



Тема сигурнонови [re: kakata]  
Авторeлф (Нерегистриран)
Публикувано25.11.01 14:15



защото не пътувам по работа и затова не съм се натъквал на подобни неща

но пък би ми било интересно да си полафя с циганите :)
те са много печени като цяло. веселяци са. може да не е особено романтично, но пък е интересно :)

мисля че това, за което говориш, няма нищо общо с пътуването с влак! само по себе си то е много по романтично от пътуването с рейс или самолет или кола да речем. приспивното потракване на колелата и другото, което споменах...



Тема работата ми е силно неромантична,нови [re: eлф]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано25.11.01 14:55



Затова си я правя интересна.
Пътуванията винаги свързвам със среща и с приятели, обяд в Пловдив, разходка из центъра. Пловдив е много романтичен град, харесвам всичко в него. Така и в други градове - свършвам каквото има за вършене и след това гледам да видя някого, я колеги , я юзъри от нета.
Абе, на човек трябва да му е приятно да работи и да живее. В офиса ни цари много ведра атмосфера, нон стоп майтапи, почерпки. Идват ни много приятели на гости. Колкото повече одъртявам, толкова по-малко мога да търпя да ми е скучно.



Тема Re: Уф, среща с полицай!нови [re: kakata]  
Автор злa вeщицa (онази същата)
Публикувано25.11.01 15:39




Че това голям кеф бе! Вместо да се насладиш докрай на такова едно преживяване , ти се оплакваш! Да беше го накарала да арестува някой , дет ти е неприятен!
И "Полицейска академия" !!!
С кола с буркан ли си тръгнахте?
И после: Разрешете да доложа искам да си легна с вас!!!
а може и: Колко си хубава като 3 звездички на пагон!!!

По-добре , добре придружена, отколкото зла и сама


Тема Ти па,нови [re: злa вeщицa]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано25.11.01 16:01



при тези предпоставки, кой ще ти слуша "долагания"!?

Последва игнор лист, естествено.



Тема Опровержение! Пийването на ракия със свекърватанови [re: kakata]  
Автор Jennifer* ()
Публикувано25.11.01 18:52



е най-романтичната част от нашите отношения! Немой да я пишеш в графа неромантични, моля!


***


Тема Ами заповядай, ела ми на гостинови [re: Jennifer*]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано25.11.01 19:36



свекървата, ракията и мезето - от мен.



Тема samo deto...нови [re: eлф]  
Автор Nickname (God)
Публикувано25.11.01 19:43



za Burgas njama pytnicheski vlakove
i kato sym pytuval s pytnicheski vlak, vinagi e bil bez kupeta




Тема хахахахххх абе, какич, явно не си попаднала ...нови [re: kakata]  
Автор HeOHeЛ ( *)
Публикувано26.11.01 06:39



ни на влак, ни на ченге, ни на свекърва := )))))
ох, сълзи ми изскочиха рано сабахлемски, като чета тук как те убеждават, пък ти - не, та не : )))))
стига бе, то ако не ти е романтично отвътре и мики рурк да позвъни с шишета шампанско по мишниците и кофи с ягоди и сметана и в двете си ръце на вратата - пак няма да такова.. ми така си е.
виж да ти разкажа тука едни такива... нищо чак пък романтично, но някакси спомен, мъничък "дзъннн..." в пространството между ушите, от който без да щеш се усмихваш... : )
значи... търча да хвана влака. точно за пловдив трябваше да пътувам, ама нещо се замотах... и махам на такси, качвам се и точно като тръгваме към гарата някакъв абдал изскача с вартбург от една пресечка и се нацепва в предницата на таксито, от мойта страна, разбира се.
никакви човешки жертви, въпреки, че ударът беше по моята врата, естествено, освен ушите ми, които се изприщиха отвътре от рев, врясъци и псувни. "еми ше требва да чакаме кат, щото ти скива какво напраИ тоа..."
пу, маамустара, край. изпускам и влак, и среща в пловдив и... тюх, да му се не види, начи!
от входа отсреща е излязъл ... един поп, в пълно одеяние, с... кофа за боклук в ръка. изхвърля си боклука човекът и слуша какво става. в този момент идва кат, аз набързо казвам, че "оня" е виновен и още по-набързо надрасквам на листче името си и телефон - ако има нещо - да ми звъннат. и се отдръпвам на няколко крачки, оглеждам се за друго такси.
изведнъж до мене спира един истински, жив трабант и оттам наднича ... попът! и ме кани да ме закара до гарата, понеже нали чул.
е, супер беше! никога не съм виждала такъв джигит : )
пристигнахме навреме и аз хванах влака : )
във влака пътувах с една жена, горе-долу на същите години като мене, която бе придружена от внучето си, представи си, една прелестна петгодишна госпожица, която беше в състояние да зададе повече въпроси за пет минути, отколкото къдрици има по главата : )
брей, тези хора, значи! на някои никак не им иде отръки да носят с достойнство своето бабство, ако мога да се изразя така... ами... бързала да се омъжи, после и щерка й така постъпила, а кой ще разказва приказки на къдрвата принцеса , а? какви ти приказки, само й правеха забележки и я дърпаха и бабата издаваше едно адски гадно "ц..." през зъби всеки път, когато момиченцето почнеше да прави нещо... ама каквото и да прави.. това нетърпеливо "ц..." май изскочи измежду зъбите й поне двайсетина пъти за десет минути.
... по едно време в купето влезе един младеж, който поседя малко, после погледите ни се срещнаха и той ми намигна. после се обърна към "бабата" и... трудно ми е да опиша какво точно й говореше, то не беше и кой знае колко важно, но го казваше така, че тя като че ли се стопи, поне обвивката й от остър скреж се стопи, и престана да тормози внучето.
после излязоха в коридора да пушат, а ние с малката чорлава фея си рисувахме принцеси върху салфтки и тя ми разказваше какво щяла да направи за пепеляшка, ако тя била на мястото на кръстницата... представяш ли си? за първи път срещнах малко момиченце, кото не искаше да бъде пепеляшка и да носи кристални пантофки, а искаше да е добра вълшебница : )

... и сигурно ще стане такава, няма как иначе : )

... а после, късно следобяд в пловдив срещнах... същия онзи поп! в един музикален магазин. беше с нормални човешки дрехи и си купуваше платок за кларинет. аз пък бях влязла да купя неметални струни за китара за дъщеря си и не можах първоначално да разбера кой е този напълно непознат човек, който ме поздравява така любезно.
и после, ако щеш вярвай, бях на попски купон : ))) с музика!
... всичките те и четиримата били попове, обаче свирели на различни инструменти, били приятели от академията и отвме-навреме се събирали.
и така.
кажи сега, а? : )))))



Тема :) Обичам Мики Рурк!нови [re: HeOHeЛ]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано26.11.01 09:20



С хулиганското му изражение. Много повече го харесвам от Мел Гибсън, примерно с ацки позитивното си пуританско излъчване.
Правилно, хич не ми беше романтично вчера, та затова обърнах призмата наопаки. Като се сетя за милиционерчето сега, явно не ми е било толкова тъпо, щом срещата е продължила бая...то заведение, разходка с арест и "Полицейска академия", малко време ли е.
И аз срещах по влаковете най-различни хора, отрудени, омъдрели от живот пенсионери, войничета и майките им, които ги изпращат е така, само за да са още малко с тях и как му се иска на момчето да се гушне в мама, а мама да го погали, ама не може, хората гледат, а то е вече мъж - войник. Има и влюбени двойки, и провинциални дами, които се качват на гара Септември до Пловдив, облечени са добре, въпреки, че е очевидно че тези костюмчета са отгладувани, има цели тумби ученици, студенти, войници. На гара Пазарджик качват затворници, които ги викат за нещо си в Пловдив. При едно зимно пътуване бяхме в първото купе няколко души и едно топличко - всички заспали дълбоко. Изведнъж - рязко отвряне на врата, после един глас, не грубо де но ни събуди - и какво - полиция, а зад тях едни сериозни лица с тъжни очи- трябваше да си преместим сънените телосложения. Аз им подарих наръча си с вестници и едно пакетче кроасанчета. Получих учтиви благодарности и от затворници и от конвоя.
И ох, ама днес май трябваше пак да съм в Пловдив, но не е сигурно днес или утре, май ще ходя до доктора да дава бележка, че съм иммобилизирана, което по презумпция е така, само дето презумрцията е оборена от фактите и вчера със синчето танцувахме рап...



Тема Re: Малко антиромантиканови [re: kakata]  
Автор FREEZlNG (МОТОРИСТ)
Публикувано26.11.01 09:55



А какво ще кажете за секс с колега, чисто гол само по вратовръзка и протъркани зелени чорапи с дупки на палците.



Тема Не знам, кажи ти,нови [re: FREEZlNG]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано26.11.01 10:09



явно имаш повече опит.



Тема Re: Не знам, кажи ти,нови [re: kakata]  
Автор FREEZlNG (МОТОРИСТ)
Публикувано26.11.01 10:18



Ясно е , че е безкрайно ужасно /особено в женските очи/.



Тема Re: ти се шегуваш за първото нали?нови [re: eлф]  
Автор Suicider (Анти-БТР)
Публикувано26.11.01 21:07



Само, че пътническия влак ще го заменим с експрес Чайка, който също отива от Софиа До Бургас и пак е без купета - цял вагон и разликата е, че изминава същото разтояние за 2 пъти по-малко време. Не се е случвало чак да се запознавам, защото не съм чак толкова общителен, а обикновенно слагам слушалките на ушите си и замирам така до Бургас. Та ако съм с приятели, ходиме до вагоните 1-ва класа да играеме карти или други подобни неща, защото във втората класа не се седи - в сепарето за пушачи се пуши яко и пушека се разнася из целия вагон и освен това климатика не работи постоянно, до като в 1-вата класа климатика е включен нон-стоп, а вагона е празен(ех каква економия).
Та се е случвало да приказвеме с други хора, ама приказките почти винаги стигат до спорове и става лудница. Даже един път за малко не ни изхвърлиха.
Пътувай с нощните влакове - не губиш от деня си - спиш и 20 мин преди да стигнеш до Бургас досадния Шафнер чука с ключовете по стъклото и заявява, че Бургас наближава. След което заспивам пак, ако не шумят много другите хора естествено. Един път някой олигофрен беше дал парното на Мах и си измрях от жега. Добре, че се осетих да го намаля. В кушетите през лятото ужасно ме дразнят пенсиите, дето затварят прозорците, случайно леко да не ги духа и се сварявам.

То живот ли е да го опишеш или просто да го издрайфаш


Тема Е, щом е твоята свекърванови [re: kakata]  
Автор Jennifer* ()
Публикувано27.11.01 07:29



приемам по-охотно.
Тя ще вземе да те хвали по време на ракията, сигурна съм.

Поне моята е така. Не знам как и излизат от устата тези думи. Много обича пред други хора (обезателно обаче трябва да чувам и аз) да ме хвали, хвали, хвали... ама много смешно, защото всичко е толкова силно хиперболизирано, че всеки я заподозира в лъжа.

Е, какво говори в мое неприсъствие мога само да гадая, но едва ли е в същия дух.


***


Тема Re: Не знам, кажи ти,нови [re: FREEZlNG]  
Автор Suicider (Анти-БТР)
Публикувано27.11.01 19:38



Бе жени, това може да е секс с шефа, който едва го изтрайвате, ама от това може да ви зависи репутацията във фирмата и дори запазванто на работното място.

То живот ли е да го опишеш или просто да го издрайфаш


Тема Re: Малко антиромантиканови [re: FREEZlNG]  
Авторkuki (Нерегистриран)
Публикувано30.11.01 16:33



tova za zelenite chorapi e strashno shik. Imam edin kolega celia v zeleno. Shte go probvam



Тема Re: Не, не се шегувамнови [re: kakata]  
Автор Peйчъл (замечтана)
Публикувано30.11.01 18:08



Страхотно!!!! голяма емоция е било!!!



Je suis comme je suis, je suis faite comme-ca...


Тема Ролки, прахосмукачка, и бутилка "Мавруд"нови [re: kakata]  
Автор Boдeн_дyx (оптимист)
Публикувано01.12.01 09:34



Не си права за ролките и прахосмукачката, Како, ама хич даже не си права! Тази пролет се запознах с най-готиното момиче в Кичук Париж, Пловдив, България, Балканския полуостров, Европа - изобщо на света. Аз като човек голям, съответно и с голямо сърце, естествено се влюбих, ама как само се влюбих... Значи неща, дето разни други жени с години са се опитвали да ме отучат от тях и нищо не са постигали, освен червен картони и 11-метров наказателен удар :-), ги зарязах ей така - от раз - без ултиматуми, женски сълзи, качване на парапета на терасата и разни други женски прийоми за постигане на целите :-)
Та един ден Момичето се беше поразболяло и аз като добър кавалер и християнин отидох до тях да я видя, да й вдъхна кураж, вяра, надежда и любов. То хубаво отидох, само че улучих момента, в който тя съчетаваше грижата по повишаване привлекателността си с грижата за чистотата в квартирата й - т.е. с ролки, прахосмукачка и някаква мазна субстанция на лицето.
Е, казвам ти, като я видях в този вид, още повече се влюбих в нея - просто знаех какво мило лице се крие под онова мазило, и слава Богу, след няма и десет минути отново можех да му се радвам. А ролките наистина я правиха да изглежда много сладка (е, в интерес на истината след като махна ролките изглеждаше още по-сладка - но именно в това беше за мен най-вече положителния ефект - да оценя каква перла е след всички тия мазила, ролки и прочие). Ще попиташ сега в прахосмукачката къде беше романтиката... Ами в това, че наистина беше невероятно преживяване да чистим двамата - наврял съм се аз под леглото с едно фенерче, и оглеждам къде има нещо за почистване, след това с устни команди я насочвах къде да чисти - е, вярно, че от време на време вместо на мястото за чистене четката се навираше в лицето ми, на какво са в крайна сметка десетина косъма от брадата ми - все пак любовта иска жертви :-)
Е, все пак малко след това дойде и най-романтичната част от цялата случка. Прахосмукачката беше завряна в ъгъла, ролките - натикани в чекмеджето, Момичето ухаеше като зелена ябълка, а на масата ни чакаха три запалени свещички, вазата с донесения от мен букет, две чаши, бутилка "Мавруд" и тава прясно изпечена домашна пица.
И как да се съглася, Како, че ролките и прахосмукачката били романтикоубийци?! Та това беше една от най-романтичните вечери в живота ми, която за съжалени едва ли вече ще се повтори - поне не и с това Момиче - освен ако някой има идея как да я накарам да се върне в живота ми...

Животът е хубав - изживей го докрая!


Тема Re: Малко антиромантиканови [re: kakata]  
Автор eднa злa вeщицa (онази същата)
Публикувано02.12.01 08:31



Романтикоубийци от страна на мъжете:
- зелени чорапи на голо;
- липса на чувство за хумор;
- влажен поглед и потни ръце;
- подарък нощница;
- и пак липса на чувство за хумор.

По-добре , добре придружена, отколкото зла и сама


Тема Ех, духченови [re: Boдeн_дyx]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано02.12.01 22:28



надали това момиче е било толкова романтично, след като е пропуснало да остане в живота на такова романтично момче като теб.



Тема Чувството за хумор,нови [re: eднa злa вeщицa]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано02.12.01 22:31



би направило дори една отровно зелена нощница да изглежда романтично.



Тема Re: Малко антиромантиканови [re: eднa злa вeщицa]  
Автор Suicider (Day-dreamer)
Публикувано05.12.01 19:49



Който не си поти ръцете, той не прави усилие и следователно не си дава много зор и не му се работи много. Значи според тебе е анти-романтично мъжете да работят.

То живот ли е да го опишеш или просто да го издрайфаш


Тема Много антиромантиканови [re: kakata]  
Автор Boдeн_дyx (оптимист)
Публикувано09.12.01 15:43



Снощи ми се случи най-антиромантичното преживяване - така че добавям още една точка в списъка на Какчето
- да ти се изтърси стара мома на купон за осми декември без да е канена.
Нямате си представа какво е - без да е дала една стотинка (другите събирахме по 5 лв.) се тупва на шведската маса и почва да яде като концлагерист на банкет, постоянно изявява претенции каква музика да се пуска и като й се угоди пак е недоволна, защото никой не ставал да танцува с нея - избощо трябваше да се види, за да се разбере за какво става реч...
Решението на проблема беше просто - просто организаторите на купона се преместиха на друго място с хората, които бяха поканили - все пак наистина животът е хубав!

Животът е хубав - изживей го докрая!


Тема Надали има нещо по-лирично и романтичнонови [re: Boдeн_дyx]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано09.12.01 15:56



от старите моми. те и затова остават стари моми, защото са прекалено романтични и чакат ли, чакат принца докрая.
Сигурно се е държала така, защото е била убедена, че на този купон няма принцове.
Все не мога да дойда до най-романтичния поне за мен град, да му ударим по една романтична бира с теб и И.Ч.



Тема Разликата...нови [re: kakata]  
Автор Boдeн_дyx (оптимист)
Публикувано09.12.01 15:59



...между старата мома и необвързаната жена на 30+ години е че първата търси кусури, а втората - Мъжът...
А за биричката - като му дойде времето :-)

Животът е хубав - изживей го докрая!


Тема Има хора, които на 30 са вече за пенсиянови [re: Boдeн_дyx]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано09.12.01 16:37



те се чувстват, живеят, мислят, държат, обличат като 60 годишни. Наистина действат романтикоубийно. Имам такава съученичка, която само мисли за болести, увива се зимно време с шалове, грейки, прави сметка на всяка стотинка и как да измами сестра си като вземе по-голямата част от наследството, та да преживява с него. За семейство,приятели, работа, реализация, хора - няма и помисъл.
И обратното го има - 60 годишни свежари, които са си все същите младежи, само посбръчкани и побелели.



Тема Ако е набор 1969, хич не се чудинови [re: kakata]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано09.12.01 19:05



Такива са.
Нямам обяснение защо, но е факт.
Имам огромна галерия от примери.

***


Тема Re: Малко антиромантиканови [re: kakata]  
Автор thegirl (!!!)
Публикувано09.12.01 20:07



edin krasiv zalez v putnicheskiq vlak kum Burgas zaedno s gadjeto i priqtelite-i ako tova ne e super,ne znam koe e:-)

Aut Caesar,aut nihil



Тема То и със старите ергени е така, денови [re: Jennifer]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано09.12.01 20:10



Ако познаваш такива.
Обикновено са доста стиснати.



Тема Е да, това е красивонови [re: thegirl]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано09.12.01 20:11



но без гадже и с досадни спътници хич, ама хич не е купон.



Тема "Още едно де факто", както казвашенови [re: kakata]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано09.12.01 22:55



един от тях, макар и по друг повод.

Оттогава си харесах лафчето "Още едно де факто" и си го въведох в речника.

***


Тема Re: Е да, това е красивонови [re: kakata]  
АвторФилoмeнa (Нерегистриран)
Публикувано10.12.01 16:00



Остава все пак залеза, дори и гаджето да липсва...



Тема Re: Антиромантиканови [re: Филoмeнa]  
Автор Finger (Естесвен)
Публикувано11.12.01 01:44



Да направиш малък жест на уважение не е романтика, но все пак е по темата..
Пътувам си в нашия прекрасен Градски транспорт (София), аз седя на седалка, сутрин хора всякакви се качват млади, стари, болни, бързащи за работа, за пазара, абе знайте как е...изведнъж виждам бременна жена, разбира се отстъпвам мястото (абе то ми беше дошла и спирката...ама просто беше допълнително обстоятелство). В тоз момент до ушите ми стига нещо отрода на "...на млади булки стават (пауза) . Уважение !?". Стана ми смешно и просто и пожелах "Приятен Ден" и тръгнах да си слизам...отново реплика " Възпитание !!!"
Това беше моето начало на този ден - А-романтично, но много много дълго се смях

___________________
Обичам да давам.


Тема "СТОЛИЧНА КОМПАНИЯ ЗА ГРАДСКИ ТРАНСПОРТ"ЕАДнови [re: Finger]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано11.12.01 17:01



вечен хит на антиромантиката. пък като надуят драйвърите и чалга или някое радио с апокалиптични новини.... Веднъж слушах новини по Дарик в рейс № 9, значи в дайджест:
- Война между погребалните агенции
- масова смърт в сиропиталища
- епидемия
-пожари
-антракс
ІБин Ладен....



Тема махни едното тиренови [re: kakata]  
Автор Cпиpo (каруцар)
Публикувано14.12.01 14:36



Това за домакинята с ролки и прахосмукачка. Ако можеше да го видиш през мъжки очи...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.