Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:58 25.09.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: ти се шегуваш за първото нали?нови [re: eлф]  
Автор Suicider (Анти-БТР)
Публикувано26.11.01 21:07



Само, че пътническия влак ще го заменим с експрес Чайка, който също отива от Софиа До Бургас и пак е без купета - цял вагон и разликата е, че изминава същото разтояние за 2 пъти по-малко време. Не се е случвало чак да се запознавам, защото не съм чак толкова общителен, а обикновенно слагам слушалките на ушите си и замирам така до Бургас. Та ако съм с приятели, ходиме до вагоните 1-ва класа да играеме карти или други подобни неща, защото във втората класа не се седи - в сепарето за пушачи се пуши яко и пушека се разнася из целия вагон и освен това климатика не работи постоянно, до като в 1-вата класа климатика е включен нон-стоп, а вагона е празен(ех каква економия).
Та се е случвало да приказвеме с други хора, ама приказките почти винаги стигат до спорове и става лудница. Даже един път за малко не ни изхвърлиха.
Пътувай с нощните влакове - не губиш от деня си - спиш и 20 мин преди да стигнеш до Бургас досадния Шафнер чука с ключовете по стъклото и заявява, че Бургас наближава. След което заспивам пак, ако не шумят много другите хора естествено. Един път някой олигофрен беше дал парното на Мах и си измрях от жега. Добре, че се осетих да го намаля. В кушетите през лятото ужасно ме дразнят пенсиите, дето затварят прозорците, случайно леко да не ги духа и се сварявам.

То живот ли е да го опишеш или просто да го издрайфаш


Тема Е, щом е твоята свекърванови [re: kakata]  
Автор Jennifer* ()
Публикувано27.11.01 07:29



приемам по-охотно.
Тя ще вземе да те хвали по време на ракията, сигурна съм.

Поне моята е така. Не знам как и излизат от устата тези думи. Много обича пред други хора (обезателно обаче трябва да чувам и аз) да ме хвали, хвали, хвали... ама много смешно, защото всичко е толкова силно хиперболизирано, че всеки я заподозира в лъжа.

Е, какво говори в мое неприсъствие мога само да гадая, но едва ли е в същия дух.


***


Тема Re: Не знам, кажи ти,нови [re: FREEZlNG]  
Автор Suicider (Анти-БТР)
Публикувано27.11.01 19:38



Бе жени, това може да е секс с шефа, който едва го изтрайвате, ама от това може да ви зависи репутацията във фирмата и дори запазванто на работното място.

То живот ли е да го опишеш или просто да го издрайфаш


Тема Re: Малко антиромантиканови [re: FREEZlNG]  
Авторkuki (Нерегистриран)
Публикувано30.11.01 16:33



tova za zelenite chorapi e strashno shik. Imam edin kolega celia v zeleno. Shte go probvam



Тема Re: Не, не се шегувамнови [re: kakata]  
Автор Peйчъл (замечтана)
Публикувано30.11.01 18:08



Страхотно!!!! голяма емоция е било!!!



Je suis comme je suis, je suis faite comme-ca...


Тема Ролки, прахосмукачка, и бутилка "Мавруд"нови [re: kakata]  
Автор Boдeн_дyx (оптимист)
Публикувано01.12.01 09:34



Не си права за ролките и прахосмукачката, Како, ама хич даже не си права! Тази пролет се запознах с най-готиното момиче в Кичук Париж, Пловдив, България, Балканския полуостров, Европа - изобщо на света. Аз като човек голям, съответно и с голямо сърце, естествено се влюбих, ама как само се влюбих... Значи неща, дето разни други жени с години са се опитвали да ме отучат от тях и нищо не са постигали, освен червен картони и 11-метров наказателен удар :-), ги зарязах ей така - от раз - без ултиматуми, женски сълзи, качване на парапета на терасата и разни други женски прийоми за постигане на целите :-)
Та един ден Момичето се беше поразболяло и аз като добър кавалер и християнин отидох до тях да я видя, да й вдъхна кураж, вяра, надежда и любов. То хубаво отидох, само че улучих момента, в който тя съчетаваше грижата по повишаване привлекателността си с грижата за чистотата в квартирата й - т.е. с ролки, прахосмукачка и някаква мазна субстанция на лицето.
Е, казвам ти, като я видях в този вид, още повече се влюбих в нея - просто знаех какво мило лице се крие под онова мазило, и слава Богу, след няма и десет минути отново можех да му се радвам. А ролките наистина я правиха да изглежда много сладка (е, в интерес на истината след като махна ролките изглеждаше още по-сладка - но именно в това беше за мен най-вече положителния ефект - да оценя каква перла е след всички тия мазила, ролки и прочие). Ще попиташ сега в прахосмукачката къде беше романтиката... Ами в това, че наистина беше невероятно преживяване да чистим двамата - наврял съм се аз под леглото с едно фенерче, и оглеждам къде има нещо за почистване, след това с устни команди я насочвах къде да чисти - е, вярно, че от време на време вместо на мястото за чистене четката се навираше в лицето ми, на какво са в крайна сметка десетина косъма от брадата ми - все пак любовта иска жертви :-)
Е, все пак малко след това дойде и най-романтичната част от цялата случка. Прахосмукачката беше завряна в ъгъла, ролките - натикани в чекмеджето, Момичето ухаеше като зелена ябълка, а на масата ни чакаха три запалени свещички, вазата с донесения от мен букет, две чаши, бутилка "Мавруд" и тава прясно изпечена домашна пица.
И как да се съглася, Како, че ролките и прахосмукачката били романтикоубийци?! Та това беше една от най-романтичните вечери в живота ми, която за съжалени едва ли вече ще се повтори - поне не и с това Момиче - освен ако някой има идея как да я накарам да се върне в живота ми...

Животът е хубав - изживей го докрая!


Тема Re: Малко антиромантиканови [re: kakata]  
Автор eднa злa вeщицa (онази същата)
Публикувано02.12.01 08:31



Романтикоубийци от страна на мъжете:
- зелени чорапи на голо;
- липса на чувство за хумор;
- влажен поглед и потни ръце;
- подарък нощница;
- и пак липса на чувство за хумор.

По-добре , добре придружена, отколкото зла и сама


Тема Ех, духченови [re: Boдeн_дyx]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано02.12.01 22:28



надали това момиче е било толкова романтично, след като е пропуснало да остане в живота на такова романтично момче като теб.



Тема Чувството за хумор,нови [re: eднa злa вeщицa]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано02.12.01 22:31



би направило дори една отровно зелена нощница да изглежда романтично.



Тема Re: Малко антиромантиканови [re: eднa злa вeщицa]  
Автор Suicider (Day-dreamer)
Публикувано05.12.01 19:49



Който не си поти ръцете, той не прави усилие и следователно не си дава много зор и не му се работи много. Значи според тебе е анти-романтично мъжете да работят.

То живот ли е да го опишеш или просто да го издрайфаш



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.