Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:56 23.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Уф, среща с полицай!нови [re: kakata]  
Автор злa вeщицa (онази същата)
Публикувано25.11.01 15:39




Че това голям кеф бе! Вместо да се насладиш докрай на такова едно преживяване , ти се оплакваш! Да беше го накарала да арестува някой , дет ти е неприятен!
И "Полицейска академия" !!!
С кола с буркан ли си тръгнахте?
И после: Разрешете да доложа искам да си легна с вас!!!
а може и: Колко си хубава като 3 звездички на пагон!!!

По-добре , добре придружена, отколкото зла и сама


Тема Ти па,нови [re: злa вeщицa]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано25.11.01 16:01



при тези предпоставки, кой ще ти слуша "долагания"!?

Последва игнор лист, естествено.



Тема Опровержение! Пийването на ракия със свекърватанови [re: kakata]  
Автор Jennifer* ()
Публикувано25.11.01 18:52



е най-романтичната част от нашите отношения! Немой да я пишеш в графа неромантични, моля!


***


Тема Ами заповядай, ела ми на гостинови [re: Jennifer*]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано25.11.01 19:36



свекървата, ракията и мезето - от мен.



Тема samo deto...нови [re: eлф]  
Автор Nickname (God)
Публикувано25.11.01 19:43



za Burgas njama pytnicheski vlakove
i kato sym pytuval s pytnicheski vlak, vinagi e bil bez kupeta




Тема хахахахххх абе, какич, явно не си попаднала ...нови [re: kakata]  
Автор HeOHeЛ ( *)
Публикувано26.11.01 06:39



ни на влак, ни на ченге, ни на свекърва := )))))
ох, сълзи ми изскочиха рано сабахлемски, като чета тук как те убеждават, пък ти - не, та не : )))))
стига бе, то ако не ти е романтично отвътре и мики рурк да позвъни с шишета шампанско по мишниците и кофи с ягоди и сметана и в двете си ръце на вратата - пак няма да такова.. ми така си е.
виж да ти разкажа тука едни такива... нищо чак пък романтично, но някакси спомен, мъничък "дзъннн..." в пространството между ушите, от който без да щеш се усмихваш... : )
значи... търча да хвана влака. точно за пловдив трябваше да пътувам, ама нещо се замотах... и махам на такси, качвам се и точно като тръгваме към гарата някакъв абдал изскача с вартбург от една пресечка и се нацепва в предницата на таксито, от мойта страна, разбира се.
никакви човешки жертви, въпреки, че ударът беше по моята врата, естествено, освен ушите ми, които се изприщиха отвътре от рев, врясъци и псувни. "еми ше требва да чакаме кат, щото ти скива какво напраИ тоа..."
пу, маамустара, край. изпускам и влак, и среща в пловдив и... тюх, да му се не види, начи!
от входа отсреща е излязъл ... един поп, в пълно одеяние, с... кофа за боклук в ръка. изхвърля си боклука човекът и слуша какво става. в този момент идва кат, аз набързо казвам, че "оня" е виновен и още по-набързо надрасквам на листче името си и телефон - ако има нещо - да ми звъннат. и се отдръпвам на няколко крачки, оглеждам се за друго такси.
изведнъж до мене спира един истински, жив трабант и оттам наднича ... попът! и ме кани да ме закара до гарата, понеже нали чул.
е, супер беше! никога не съм виждала такъв джигит : )
пристигнахме навреме и аз хванах влака : )
във влака пътувах с една жена, горе-долу на същите години като мене, която бе придружена от внучето си, представи си, една прелестна петгодишна госпожица, която беше в състояние да зададе повече въпроси за пет минути, отколкото къдрици има по главата : )
брей, тези хора, значи! на някои никак не им иде отръки да носят с достойнство своето бабство, ако мога да се изразя така... ами... бързала да се омъжи, после и щерка й така постъпила, а кой ще разказва приказки на къдрвата принцеса , а? какви ти приказки, само й правеха забележки и я дърпаха и бабата издаваше едно адски гадно "ц..." през зъби всеки път, когато момиченцето почнеше да прави нещо... ама каквото и да прави.. това нетърпеливо "ц..." май изскочи измежду зъбите й поне двайсетина пъти за десет минути.
... по едно време в купето влезе един младеж, който поседя малко, после погледите ни се срещнаха и той ми намигна. после се обърна към "бабата" и... трудно ми е да опиша какво точно й говореше, то не беше и кой знае колко важно, но го казваше така, че тя като че ли се стопи, поне обвивката й от остър скреж се стопи, и престана да тормози внучето.
после излязоха в коридора да пушат, а ние с малката чорлава фея си рисувахме принцеси върху салфтки и тя ми разказваше какво щяла да направи за пепеляшка, ако тя била на мястото на кръстницата... представяш ли си? за първи път срещнах малко момиченце, кото не искаше да бъде пепеляшка и да носи кристални пантофки, а искаше да е добра вълшебница : )

... и сигурно ще стане такава, няма как иначе : )

... а после, късно следобяд в пловдив срещнах... същия онзи поп! в един музикален магазин. беше с нормални човешки дрехи и си купуваше платок за кларинет. аз пък бях влязла да купя неметални струни за китара за дъщеря си и не можах първоначално да разбера кой е този напълно непознат човек, който ме поздравява така любезно.
и после, ако щеш вярвай, бях на попски купон : ))) с музика!
... всичките те и четиримата били попове, обаче свирели на различни инструменти, били приятели от академията и отвме-навреме се събирали.
и така.
кажи сега, а? : )))))



Тема :) Обичам Мики Рурк!нови [re: HeOHeЛ]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано26.11.01 09:20



С хулиганското му изражение. Много повече го харесвам от Мел Гибсън, примерно с ацки позитивното си пуританско излъчване.
Правилно, хич не ми беше романтично вчера, та затова обърнах призмата наопаки. Като се сетя за милиционерчето сега, явно не ми е било толкова тъпо, щом срещата е продължила бая...то заведение, разходка с арест и "Полицейска академия", малко време ли е.
И аз срещах по влаковете най-различни хора, отрудени, омъдрели от живот пенсионери, войничета и майките им, които ги изпращат е така, само за да са още малко с тях и как му се иска на момчето да се гушне в мама, а мама да го погали, ама не може, хората гледат, а то е вече мъж - войник. Има и влюбени двойки, и провинциални дами, които се качват на гара Септември до Пловдив, облечени са добре, въпреки, че е очевидно че тези костюмчета са отгладувани, има цели тумби ученици, студенти, войници. На гара Пазарджик качват затворници, които ги викат за нещо си в Пловдив. При едно зимно пътуване бяхме в първото купе няколко души и едно топличко - всички заспали дълбоко. Изведнъж - рязко отвряне на врата, после един глас, не грубо де но ни събуди - и какво - полиция, а зад тях едни сериозни лица с тъжни очи- трябваше да си преместим сънените телосложения. Аз им подарих наръча си с вестници и едно пакетче кроасанчета. Получих учтиви благодарности и от затворници и от конвоя.
И ох, ама днес май трябваше пак да съм в Пловдив, но не е сигурно днес или утре, май ще ходя до доктора да дава бележка, че съм иммобилизирана, което по презумпция е така, само дето презумрцията е оборена от фактите и вчера със синчето танцувахме рап...



Тема Re: Малко антиромантиканови [re: kakata]  
Автор FREEZlNG (МОТОРИСТ)
Публикувано26.11.01 09:55



А какво ще кажете за секс с колега, чисто гол само по вратовръзка и протъркани зелени чорапи с дупки на палците.



Тема Не знам, кажи ти,нови [re: FREEZlNG]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано26.11.01 10:09



явно имаш повече опит.



Тема Re: Не знам, кажи ти,нови [re: kakata]  
Автор FREEZlNG (МОТОРИСТ)
Публикувано26.11.01 10:18



Ясно е , че е безкрайно ужасно /особено в женските очи/.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.