Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:13 01.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема летните бури  
Автор тaнцyвaщият eлф (вълшебен)
Публикувано22.11.01 03:19



гледам тука нещо ми хвалят снега... какво му е романтичното на снега, бре? у мен създава мързеливо настроение и желание да спя цял ден завит под 4 одеала.

виж лятната буря е друго нещо!
представете си следното - сутрин е, а слънце пече, чак прижуря. почнат да се събират облаци, събират се, събират се и след 3-4 часа завали един дъжд, ама не дъжд а потоп! и такъв един топъл, сладък... и всички хора търчат и гледат да се приютят някъде на сухо, бабичка куцука с невероятна скорост, криейки се с подгизнал вестник, хлапетии се щурат с весело-уплашени писъци и с мокри усмивки бягат да се скрият под някоя спирка или будка, разни граждани стоят под навеси, чакат да спре дъжда, а тук там в центъра минава някой бизнесмен (и той мокра кокошка естествено), който закъснява за среща и е паркирал колата в близката пресечка.

и на този фон вие се разхождате и се смеете весело, смеете се и ви е едно такова щастливо, прекрасно и се опивате от силата на стихията и вятъра който блъска дъждовната пелена право в лицето ви. ловите капките с уста, скачате в реките покрай бордюрите... след час бурята ще е преминала но не и доброто ви настоение :)
а колко е прекрасно пък с вас да е любимата, сгушена в прегръдките ви и кикотеща се докато се опитвате да я накарате да танцува танго в локвите. и хората под навесите спират за малко да се мусят, сочат ви и се усмихват.


представихте ли си го? (може да си вземете "Singin' in the Rain" с Джин Кели на домашното видео, танцът в дъжда ми е любим момент :)))
хайде сега след като си го представихте, моля да се оттеглят благите думи за тоя гаден, студен сняг и да се каже по нещо хубаво за стихиите

Редактирано от тaнцyвaщият eлф на 22.11.01 03:47.



Тема Re: летните буринови [re: тaнцyвaщият eлф]  
Автор злa вeщицa (онази същата)
Публикувано22.11.01 08:03



Искам да те потупам по рамото , да ти стисна ръката и и тук пред всички да ти кажа благодаря!

Аз съм от тия дето мразят всичко различно от лято.
Друго си е лятна буря, летни горещини,летен дъжд, лятна нощ и всичко останало, като например на море, кога? През лятото разбира се!
А лятна буря на брега на морето? Е това е изживяване, което съм записала като едно най-впечятляващите неща в моя живот.

По-добре , добре придружена, отколкото зла и сама


Тема А пък на моя срамежлив татко какво романтично нещонови [re: тaнцyвaщият eлф]  
Автор Jennifer* ()
Публикувано22.11.01 10:31



му се беше случило под един летен дъжд. Още го бъзикаме за тази случка.

Моето татенце е много сладко, но много срамежливо петдесет и няколко годишно момче. Защото е срамежлив ли, не знам, но има МНОГО обожателки. Колко пъти съм виждала разни лелички да го закачат и да го ухажват в мое приръствие, без да знаят че съм му дъщеря. После го сбърквам с подигравки.

Та веднъж завалял дъжд. Татинка се скрил под едно дърво. Веднага под дървото дошла една "хубавица" (някаква си леличка) и му предложила чадър (под дървото????????) и го почерпила с праскови.
Цялата историйка бе изкопчена от мен и майка ми с много въпроси и при обилно изчервяване от страна на главния герой.

Ето ви една романтична лятна случка!


***


Тема Re: летните буринови [re: тaнцyвaщият eлф]  
Автор Бeзcъннa (студена)
Публикувано22.11.01 16:41



Ох, благодаря от името на всички зиморничави екземпляри! Като се смръзна, да ти кажа, хич не превключвам на романтика... Абсурд! Е, хижа, камина, там такива неща - бива, но навън, да се радвам на снега?!! Абе хубаво ми е да правя снежни човеци, ама все ми ги развалят и после се ядосвам, задето съм мръзнала самопожертвувателно. Така че някоя топла мокра буря предпочитам определено. Какво хуууубаво езеро става само на петте кьошета в голям дъжд, а?

- - - -
В купената от теб книга твоя е само хартията.


Тема Аз пък се сещамнови [re: Jennifer*]  
Автор Бeзcъннa (студена)
Публикувано22.11.01 16:48



за едно романтично кино. При кино "Витоша" се бях спряла (да не помислите, че съм се крила от дъжда! Миех си обувките просто:-))) И един младеж като рече "Както сме се събрали тука, а и гледам, няма скоро да спре да вали, да вземем да изгледаме филма поне" - това по памет цитирам, доста отдавна беше. И всички, дето бяхме отпред, се шмугнахме в киното. Изобщо нямам спомен какво сме гледали! Никой никого не познаваше, после пихме кафе, а така и не се запознахме. Ама пък беше хубаво!

- - - -
В купената от теб книга твоя е само хартията.


Тема Петте кьошета са едно многонови [re: Бeзcъннa]  
Автор KиpoМодератор ()
Публикувано23.11.01 00:21



романтично местенце...
И ,макар и да бях там ,и когато случаен куршум застигна някаква жена на спирката на девятката ,и когато се гърмяха с автоматично оръжие в оня бар ,чието име вече забравих ,с изкуствената зелена трева-мокет на тротоара,да !
5-те кьошета са едно наистина романтично местенце...
Сетих се и за еуфорията около световното по футбол през 94'а...На петт кьошета определено си заслужаваше...



Тема Re: летните буринови [re: тaнцyвaщият eлф]  
Автор Edna (тя която)
Публикувано23.11.01 01:18





Se non e vero, e ben trovato.

Тема Re: летните буринови [re: тaнцyвaщият eлф]  
Автор woman (Любяща съпруга)
Публикувано23.11.01 09:13



Благодаря за лятото, посред зима! Няма нищо по - хубаво от топъл летен дъжд, с безполезни чадъри, мокри дрехи и размазани гримове.



Тема Безсънна, ти да не си с ниско кръвно?нови [re: Бeзcъннa]  
Автор Jennifer* ()
Публикувано23.11.01 09:35



Забелязала съм от лични наблюдения, че хората с ниско кръвно сме доста зиморничави.
Сгрявай се с винце!


***


Тема Ехааааааааааааа!нови [re: Jennifer*]  
Автор Бeзcъннa (студена)
Публикувано23.11.01 09:50



И цяла зима пияна да ходя? Леле, леле - червени бузки, наляти устни, очи-светулки, уауууу!

Не е за мене тая работа, да знаеш, така си ми е добре.

- - - -
В купената от теб книга твоя е само хартията.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.