Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:55 21.05.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема А кое е най-романтичното нещо...  
Автор Cъни* ()
Публикувано22.11.01 00:58



...което ви се е случвало?И кое е най-романтичното нещо,което сте правили за някой?:))

Щастието е въпрос на гледна точка!


Тема Абе ,аз кой знае защо се сетих за еднанови [re: Cъни*]  
Автор KиpoМодератор ()
Публикувано22.11.01 10:49



направо ситуация -клише.
На абитуриентския ни бал преди Н години ,един от най-добрите ми приятели и съученици(не наричам съучениците си "бивши"-това е като с американските (екс)президенти ,след празненството ,отиде ...колко да е било ...02-03.00 часа при проекто-изгората си и там и е звъннал на вратата и е рецитирал много пламенно Пушкин....
П.С. В тая история известен пръст имам и аз -първо ,защото аз му подхвърлих идеята ,и второ ,защото той е рецитирал не Пушкин ,а собствени произведения,но за целта на ПР разпространих първата версия,и тя остана в насовото съзнание ,за което дори се чувствам малко гузен....дааа



Тема Ами вчера те целунах по гушкатанови [re: Cъни*]  
АвторMЪЖжжж (Нерегистриран)
Публикувано22.11.01 11:44



А сега де..





Тема От тази седмица най-романтичното бешенови [re: Cъни*]  
Автор Jennifer* ()
Публикувано22.11.01 11:58



че направих "златна" корона от станиол. Истинска ювелирна реликва. Нещо като яйце Фаберже, само че корона за един коледен танц, изпълняван от малки принцески. Дори и аз я поносих малко.

Друго романтично нямам, но и седмицата не е свършила.


***


Тема Re: А кое е най-романтичното нещо...нови [re: Cъни*]  
Автор Lolay (the newest memb)
Публикувано22.11.01 13:00



Сутринта подарих на моята сестричка една бяла роза и й пошепнах нещо на ухото...








Тема Романтиката на магистрата...нови [re: Cъни*]  
Автор Babyface (стара кучка)
Публикувано22.11.01 16:05



Вчера, точно пред Софийски Градски Съд видях едно голямо куче да ръфа кокал. Какво по-романтично място за подобно деяние



Тема Ти като минаваш в тоя кучи студ там,нови [re: Babyface]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано22.11.01 22:05



ще гледаш и кучешка романтика.
Аз пък ходих там през лятото и какво да видя! Като се понесли едни готини магистрати, с едни супер тоги, красота сестро, та дрънчи, спря ми дъха, та се фанах за колоната да не падна пак, както имам навика да правя.
После едни полицаи - ама не нашите със сивите дрешки, ами едни униформи, едни лампази, не ти е работа.
И седя аз там замечтана, и кво да видя: идат към мен магистратите, тогите им се веят и на мен ми се подкосяват краката, брях, брях, той Висш Съдебен съвет най-после да прогледне и да назначи нещо освен за работа и за плакнене на отруденото адвокатско око. И кво.




Магистратите като наближиха и дрънчат на италиански. Бе те снимали не нам коя си серия от октопода, ве.

И не били никви магистрати, ами ментета.



Тема Така е .Откак' изгонихте историците оттам-нови [re: kakata]  
Автор KиpoМодератор ()
Публикувано22.11.01 23:53



все сапунени опери !

Редактирано от Kиpo на 22.11.01 23:53.



Тема Re: Ти като минаваш в тоя кучи студ там,нови [re: kakata]  
Автор sunrise (старо куче)
Публикувано22.11.01 23:58



Kakoooo ako mentetata sa okolo 300 mesechni shte gi priznaem za chista proba magistrati!

:-) ot men

carpe diem... noctumque


Тема Re: Ами вчера те целунах по гушкатанови [re: MЪЖжжж]  
Автор Cъни* ()
Публикувано23.11.01 02:20



То наистина си е за "А сега де...":))))

Щастието е въпрос на гледна точка!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.