Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:09 23.05.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема В продължение на седмици съм подложеннови  
Автор KиpoМодератор ()
Публикувано17.11.01 23:11



на небивал натиск ,да организирам клубна среща.
Включително и снощи ,на едно друго клубно рандеву.
От,така да се каже ,сечението на двете множества- членовете на това,и онова другото клубче.
И понеже наистина не мога еднолично да кажа : "Еди кога си ..." ,нека отворим тук една темка с различни предложения ,и след седмица-десетина дена ,да уточним окончателно -кое ,къде ,кога.Кои.И т.н.
Да?
П с. : Хрумна ми нещо в последния момент .Какво ще кажете да се съберем в деня ,в който завали първия сняг ?
Знам ,знам ,какво би могло да се отговори тук ,но да се надяваме ,че зимата няма да е съвсем безснежна !



Тема Re: В продължение на седмици съм подложеннови [re: Kиpo]  
АвторRadoslav (Нерегистриран)
Публикувано17.11.01 23:55



Samo malko sam predybeden che chte stane za parvi sniag zachtoto... ne moje da se predvidi koga chte zavali i e naiakak si otnositelno ne milich li?E... tainichko vi zavijdam na problemite i jalko che ne sam ot Sofia...



Тема Тъкмо ще повишим гледаемосттанови [re: Radoslav]  
Автор KиpoМодератор ()
Публикувано18.11.01 00:23



На Минчо и колегите му.
Ама и ти си интересен човек! Повярвай и ,всички си имаме много и най-разнообразни проблеми,нямащи нищо общо с това тук .Това не ни пречи да проведем приятно една вечер с възможно най-симпатичните хора в интернет.
А за снега -бях забравил .Трябва и крачето на каката да е оздравяло дотогава.
Че каква клубна среща ще е без нея ?
Все едно първа брачна нощ без булката !



Тема Нали вече определи деня, венови [re: Kиpo]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано18.11.01 00:33



Какво току го изменяваш.
Аз ще дойда през декември, начи, пък вий се събирайте и на куков ден.



Тема Толкоз ли е сериозна работатанови [re: kakata]  
Автор KиpoМодератор ()
Публикувано18.11.01 00:39



с тоя крак ??
Тцтцтц ! А как припираше за по-раншна датка !



Тема Неееенови [re: Kиpo]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано18.11.01 00:41



Пробвах го по стълби оня ден - оправя се.
То аз като организиран човек съм скеджюлирала апойнтмънта за тогава, та тези внезапни романтични импулси ме сварват леко неподготвена.



Тема Какуне, дано по-бързо кракът ти...нови [re: kakata]  
АвторSvan (Нерегистриран)
Публикувано18.11.01 01:42



Та дано красивият ти, но много болезнен крак се оправя по-бързо, щото всички сега тебе чакат, да. Предлагам да се съберем при първо природно бедствие, а не при първи сняг. Много по-романтично е.



Тема Re: В продължение на седмици съм подложеннови [re: Kиpo]  
Автор Бeзcъннa (студена)
Публикувано18.11.01 01:43



Сто часа не мога да вляза да видя какво си писал, а то за среща билооо!
Откакто попитах за кафе, съм се зачудила кой ли всъщност би дошъл... но ако се нарочи дата, ще гледам да дойда. Не казвам ден, защото никога не съм наясно ще мога ли да изляза или не.

- - - -
В купената от теб книга твоя е само хартията.


Тема Киро!!!!!нови [re: Kиpo]  
Автор Billyana (оптимист)
Публикувано18.11.01 23:24



Среща в деня,в който завали първия сняг,а?А?А?Това е дискриминация.Излиза,че срещата е само за софиянциСамо жители на и пребиваващи в столицата могат да бъдат причислени към групата на най-приятните хора в Инет
Ооооох,колко мъка има по този свят.
За нас ще останет поне репортажите от срещата,нали?

Все туй копнение в духа...



Тема Стииига дееенови [re: Billyana]  
Автор KиpoМодератор ()
Публикувано18.11.01 23:37



То вЕрно глобално затопляне ,ама това не означава.че и в Пд няма да падне сняг ! И така да е ,ще ти внвсем малко от Копитото .
А и никой не ще птрече ,че срещата ня наш'то клуПче е най-изпърво организирана .
И който не дойде на 28-и или 30-и дек. да се смята низвергнат ,от клуба ,от етц. и изобщо !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.