Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:08 26.05.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Да споделя и нещо за мис свят !нови  
Автор KиpoМодератор ()
Публикувано17.11.01 23:26



Умишлено пускам темата тук ,за да разбера и вашето мнение.
Моето е :
Този конкурс е една некадърна постановка." Мис Нигерия ",моля ви !
Защо ? Ами ,нека тъмнокожите си изградят икономика ,със съответните надстройки ,модни агенции ,списания ,канали ,а сетне да си изберат най-красивата по техния вкус жена !
Не съм съгласен ,че и най-красивата нигерийка е и на йота по-ценна от която и да е от вас -най-красивите и умни жени на този свят !
И моля ,не обяснявайте защо и кой е направил този избор -това е ясно всекиму ,както и защо от няколко години насам "мис свят" са все индийки ,италианки от африкански произход и индиановенецуелки !
Лично аз предпочитам да гледам на снимка която и да е от вас-нашите несравними сънароднички пред един месец прекаран заедно с някоя от тези...хм..."мис свят "!
И може и да прозвучи излишно патетично(в българския смисъл на думата ,не "patetic "),но ако има нещо което ме кара да се гордея с местенцето ,където съм роден ,при всичките му кусури ,това са -нашите жени ,нашето вино и нашето мезе .
Е ,какво шовече му е нужно на човек ??
И да съм проклет ,ако не съм искрен !



Тема Re: Да споделя и нещо за мис свят !нови [re: Kиpo]  
Автор Бeзcъннa (студена)
Публикувано18.11.01 00:32



Не го гледах. Но бях на гости и хората отбелязаха, че на този точно конкурс са участвали много момичета от държави, които до сега не са се мяркали в класациите. Така ли е? Или грешно си съпоставих твоето изказване и коментара, който чух на гостито?

А пък зълва ми ме посрещна с "ти си четвърта" и гледах много умно, докато цялото семейство стоят на вратата (не пускат и да влезе човек!) и се заливат от смях. Като се поозаптиха, се оказа, че едната мис(кин)ка приличала на мене (минус 15-20см, естествено:-))). Та значи мога да проявя разбиране към твоето недоволство, господине и от сърце ти съчувствам за гледката, хе-хе! Някой ако знае има ли ги девойките в нета някъде, да ми каже веднага да ги видя и аз.

- - - -
В купената от теб книга твоя е само хартията.


Тема Да,да ! Остана и да ги гледам !нови [re: Бeзcъннa]  
Автор KиpoМодератор ()
Публикувано18.11.01 00:36



Само слушах новините.
То е ясно ,че така става -някой заблуждава ли се изобщо ,че...
Дори не ми се замисля по темата.
И трябва да ти кажа ,че на снощната клубна среща ,всяка от присъстващите жени бе с класа над ония...да не излизам от възприетия език на клуба.
С класа над -и като външност ,и(да не говорим ) като интелект !
Да !!!



Тема Киро, този пътнови [re: Kиpo]  
Автор Jennifer* ()
Публикувано18.11.01 11:45



ти ме изпревари с темата. Аз от миналата седмица, когато даваха "предизборните клипове" на кандидатките бях решила да гласувам за някоя от тях.

Гледах, гледах, обаче наистина не видях за коя може да се гласува. А уж било конкурс за най-красивата на света. Реших да си замълча, защото веднага ще разтълкува като завистливо и злобно изказване от моя страна.

Все пак, когато се налагат критерии за красота на целия свят, би трябвало летвата да е по-висока.

Друго. Нали при озбора се гледат пропорции и съотношения както на тялото, така и на лицето. Ами отдавам го на това, че моят телевизор ги разкривява, но за мен това не могат да бъдат критерии за красота. Само за 1 час мога да намеря 20 красавици, хванати от улицата. Обикновени момичета, но много по-красиви. Наистина красиви.


***


Тема И би трябвало да има категоризация по расинови [re: Бeзcъннa]  
Автор Jennifer* ()
Публикувано18.11.01 11:49



как може да се сравняват негроидни с монголоидни и т.н. типове красота.

Казвам го не като ПРО расовата дискриминация, а именно да може всички раси да си изберат най-качественото и никой да не е ощетен.

Ами несъпоставими са критериите за красота заразличните раси, ако говорим за истински конкурс за красота.


***


Тема Джени, [re: Jennifer*]  
Автор nbb (весела)
Публикувано18.11.01 14:19



аз затова престанах отдавна да гледам телевизия. Имам си свои критерии и не желая да ми налагат чужди, защото започвам да се съмнявам в себе си.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Тези конкурси са като вкиснала боза.нови [re: nbb]  
Автор Xypodilec (тъп юзър)
Публикувано18.11.01 16:30



На разходка по улиците наистина има повече за гледане.
А каквото мисля за негрите не е за тук.



Тема Аве нащенови [re: Xypodilec]  
Автор Бaй 3мeй (...!!!...)
Публикувано18.11.01 17:25



са си НАЙ- ГОТИНИ!!!


No apparent motive
Kill and kill again!


Тема Аз не искам да кажа, ченови [re: Xypodilec]  
Автор Jennifer* ()
Публикувано18.11.01 18:36



негърките или азиатките не са красиви, но са много различен тип красота.

Все едно да се прави конкурс за най-добра кола, но да участничките да са различни класове.


***


Тема Ей, Браво! Гордеем се с Безсънна!!нови [re: Бeзcъннa]  
Автор Jennifer* ()
Публикувано18.11.01 18:37



Ти си нашата гордост! Имаме наш човек в призовата шестица отново!


***



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.