Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:27 23.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Не ,поскоро ,на конкурс за колинови [re: Jennifer*]  
Автор KиpoМодератор ()
Публикувано18.11.01 19:45



да учавстват каручки !



Тема Re: Ей, Браво! Гордеем се с Безсънна!!нови [re: Jennifer*]  
Автор Xypodilec (тъп юзър)
Публикувано18.11.01 20:15



В първата четворка!



Тема Re: Да споделя и нещо за мис свят !нови [re: Kиpo]  
Автор Edna (тя която)
Публикувано19.11.01 01:19



Не сте прави! Много беше хубаво момичето и май беше единственото от всички заслужаващи титлата. А за африканките /повечето от тях са с смесена кръв/ мога да ви кажа, че има страшно красиви жени. Какво имам пред вид? Ами като пропорции на тялото и като пропорции на лицето и симетричност и хубава кожа. А колко са грациозни и как ходят като богини!!! Макар и жена съм се възхищавала с часове на жени, които се връщат от пазар например. Тя /африканката/ ходи като паун, който показва перата си, дори ако носи на главата си само празното портмоне. А съм виждала с по две делви на главата или с бюро.
Не мисля, че трябва тези конкурси да се делят по расов признак.
Иначе
Благодарим, Киро!
за красивите думи за нас българките и в частност за тези , които се подвизават тук, но защо да не дадем право на красотата, ако я има?

Se non e vero, e ben trovato.


Тема Една ??нови [re: Edna]  
Автор KиpoМодератор ()
Публикувано19.11.01 01:40



Що за ...ти си в правото си ,разбира се ,но защо трабва да робуваме на утвърдени "общоприети "клишета ?
Защо просто ,като онова симпатично момченце не кажем ,че царят е гол ?Аз ,както и повечето нормални мъже (и ненормалните лицемерчета, на няколко питиета) винаги ( ВИ-НА-ГИ ! ! ! ) ще харесваме жените от нашия ...вид,изглед,или ...ти го формулирай.
Това не е расизъм-расизъм е да кажа нещо от сорта ма " Негрите са брикети ,маймуни " или нещо подобно.Аз няма да го кажа .
Казвам само :Няма по-красиви от вас-българските жени.Предпочитам една нощ с някоя от вас (само като идея ) ,пред живот с някоя измислена ...абе я зарежи тия клишета ,моля те !



Тема Re: Една ??нови [re: Kиpo]  
Автор Edna (тя която)
Публикувано19.11.01 03:00



Добре де! Къде ги видя тия клишета в моя постинг?
Ми казах си мнението и по мои наблюдения много от белите мъже си падат по негърките.
Виж за теб не знам!
Ама хубави са бе! Не те навивам и не си мисли ник`ви неща за мен!
Просто съм ги виждала много и от близо. И страшно им се възхищавах.
Аз пък мъжете им не харесвам! Я каква аномалия!Обикновено мъжете са ми по интересни.
Имах чувството, че ако някой ме пипне ще ме изцапа! И аз не съм расистка, ха, ха!

Se non e vero, e ben trovato.


Тема Не съм казала, че африканките са грознинови [re: Edna]  
Автор Jennifer* ()
Публикувано19.11.01 19:15



Обратното! Просто структурата на телата и пропорциите на лицата им са различни. Не може така да се мери с един аршин. Това исках да кажа аз. Иначе не отричам красотата им. Голяма фенка съм на Наоми Кембъл и Иман.


***


Тема Aбсолютно права си -донови [re: Jennifer*]  
Автор KиpoМодератор ()
Публикувано19.11.01 23:01



Наоми и която беше там.Аз не съм им фен.Фен съм на Джени ,и всички останали в клубчето !



Тема Re: Да споделя и нещо за мис свят !нови [re: Kиpo]  
Автор Parvanov Girl® (Класна Идиотка1)
Публикувано20.11.01 09:38



Кире нали знаеш девиза на Мис свят? - " красота с цел"
ама прав си , те се уляха ! та аз съм къде по подходяща от онази нигерийка ! егати ритната физиономия имаше!

Parvanov - He is my hero, he is my love!


Тема Обаче не сме се явявали на конкурснови [re: Kиpo]  
Автор Jennifer* ()
Публикувано20.11.01 10:58



Благодаря ти от името на всички момичета тук за ласкавите отзиви.

Ще си направим тениски с наши снимки и ще ти подарим.


***


Тема Re: Да споделя и нещо за мис свят !нови [re: Parvanov Girl®]  
Автор Пeпa... (водката свърши)
Публикувано20.11.01 12:10



и теб да те ритъ зулус по няколко пъти на ден с копиету ф сурата .....и ти шъ станеш мис Свят

п.п. .тирбушона ф тапътъ....



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.