Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:37 23.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема По мое време,нови [re: злa вeщицa]  
Автор Billyana (оптимист)
Публикувано16.11.01 16:46



вече проверяваха дали под палтата има престилки

Все туй копнение в духа...



Тема Re: Помните линови [re: sunrise]  
Автор Billyana (оптимист)
Публикувано16.11.01 16:52



А захарни петлета няма.Чу се,че се продавали на Етъра,та специално помолих девер ми като минава от там да купи за сина ми.Той изпълни молбата ми,но това не са онези петленца от детството ми,ммммммммм...

Все туй копнение в духа...



Тема Да?нови [re: kakata]  
Автор Billyana (оптимист)
Публикувано16.11.01 16:55



Ще може ли,като се дотътря в Сф следващия път,да се снимам пред вашата къща?А ако и ти си на снимката,че и ако дадеш и автограф,просто ще литна от щастие

Все туй копнение в духа...



Тема Ми дааа!нови [re: Billyana]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано16.11.01 17:09



Знаеш ли пажът ми какви хубави снимки прави!
На кон ли искаш снимката или в каляската?



Тема Re: Ми дааа!нови [re: kakata]  
Автор Billyana (оптимист)
Публикувано16.11.01 17:23



Не,не,просто ще застана няколко крачки зад теб,точно както повелява етикетът, и ще те гледам с обожание

Все туй копнение в духа...



Тема Ти като видишнови [re: Billyana]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано16.11.01 17:30



пАжА
няма и да помислиш за моя милост.

Зради теб ще накарам градинаря да подреже розите, а камериерките да си сложат розови престилчици.



Тема Аз пъкнови [re: Jennifer*]  
Автор Бeзcъннa (студена)
Публикувано16.11.01 17:34



обичах Алтай!:-))) И плодовите млекца сутрин, и киселото мляко в стъклените бурканчета, и лимонадите, дето изведнъж почнаха да правят по гаражи и мазета. И опашки за банани пред показния магазин - половината клас се оказвахме висящи там. И гадния факт, че поне 5-6 учителки живееха в разстояние на две преки от нас, та и до магазина да идеш без престилка, през носа ще ти го изкарат. Проверки за маникюр в часовете по физическо, специална молба да ходя с тъмнозелено яке, масовото събуване на панталони изпод престилките в едни храсталаци преди да минем през контролата в училище. Ха-ха! Бар "Хавана" - когато спряха майка ми (и тогава ми беше до брадичката:-))) да й искат ученическа карта. Помня покриването на нормативи на едни поляни, всички понесли суха храна. "Боооооона сера, бона сера, сеньорина!" на една хижа, еееех! Първото видео на нашата улица и претъпканата стаичка с хлапета, зяпащи "Полицейска академия". А, да! И школата на БКП в твоя град - там горе на хълма:-))), където залюбих Фреди Меркюри. Бягства посред нощ по лагерите, екскурзионни летувания, бригади. Мале, малеее, спрях!

П.П. Сега съществува ли нещо като тогавашната "Детска педагогическа стая"?

- - - -
В купената от теб книга твоя е само хартията.


Тема Re: Ти като видишнови [re: kakata]  
Автор Megan (драка)
Публикувано16.11.01 17:46



че те не си ли ходят с розови престилчици по принцип? )))))))



Тема Не, те са пънкаркинови [re: Megan]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано16.11.01 20:06



Ще ги среша малко за случая.



Тема Re: Не, те са пънкаркинови [re: kakata]  
Автор Megan (драка)
Публикувано17.11.01 00:13



упс. май се изказах неподготвена ))))))))))))





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.