Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:19 05.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема JENI:dokolko ste sposobni  
АвторGucci (Нерегистриран)
Публикувано14.11.01 16:45



Dobur den i na tozi klub i vsichki negovi fenove!
Iskam da se oburna kum jenite:kajete neshto ,no budete otkroveni:dokolko ste sposobni da se otdavate na lubovta kogato tia doide?
imam chuvstvoto che vsiaka ot vas trepti za neshto,koeto ne znae kak da poznae i kogato az razdam lubovta si(po nachin po koito az moga da se izraziavam lubovno) to jenata sreshtu men e nedostatuchno "zasitena"(emocionalno) pone taka go useshtam!vse pak az se vodia ot chuvstvata si!
otkude da znam kak taka tursite neshto,a puk kato to doide,siakash az ne sum choveka!kak taka stava?
blagodaria predvaritelno za razbiraneto i suchuvstvieto



Тема Re: JENI:dokolko ste sposobniнови [re: Gucci]  
Автор sunrise (старо куче)
Публикувано14.11.01 17:35



Dokolko vseki e sposoben da se otdade na liubovta e strogo individualno, zavisimo e ot sobstvenite jelania i tova koeto bi moglo da bude "jertvano" v imeto na liubovta.
Tvoeto "razdavane" na liubov prozvucha taka, siakash davash liubovta si i sled tova chakash da doide neshto, a vsushtnost v edna vruzka libovta e podvijna mejdu dvamata, sled kato dadesh ne znachi che si "gotov" i niama kakvo drugo da dadesh.
Mislia che kogato se opoznaiat dvama v zavisimost ot tova kakvo e nujno na drugiat bi triabvalo da se suobraziavash kakvo da mu dadesh, razbira se che davaneto e v ramkite na vuzmojnostite, no vse pak triabva da bude suobrazeno s tova koeto se iziskva ot drugiat.
vsichko dobro ti jelaia

:-) ot men

carpe diem... noctumque


Тема Re: JENI:dokolko ste sposobniнови [re: sunrise]  
АвторGucci (Нерегистриран)
Публикувано14.11.01 17:54



na tvoia otgovor:znam che n stava duma za totalno bezrazborno razdavane!predelno mi e iasno,no dori i da znam ot kakvo ima nujda tia,i az sushtevremenno,ima neshto v pogleda koeto podskazva che siakash ne sum choveka!
vie momichetata kazvate lubov moje bi malko silno bez da znaete tochno kakvo iskate!kogato imate momcheto veche siakash ne vi e nujen,ne vi e interesen!eto za tozi moment stava duma!purvo trupnete za nego, a psole veche ne e iavno toi choveka!
kakvo tursite,koeto bne rarazbrate i iavno ne sreshtate?



Тема Re: JENI:dokolko ste sposobniнови [re: Gucci]  
Автор sunrise (старо куче)
Публикувано14.11.01 18:03



Ako sravnim ednin chovek ili edna vruzka s niakoia kniga ili film, neshtata biha stoiali po sledniat nachin:
Cheta knigata, ili gledam filma, ako me e zaintriguval dostatachno ostava jelanieto da go procheta/gledam pak, ako pri povtorno preprochitane/gledane preotkrivam niakoi neshta i mi e vse oshte interesen, jelanieto da go gledam po chesto e veche porodeno.
Iskam da kaja, che sled kato niakoi me zaintriguva dostatachno i mi dava tova koeto mi e nujno, vkliuchitelno vzima pod vnimanie jelaniata mi koito se promeniat, ne e nujno da tursia drug chovek.
I imai predvid che nishto ne e vechno.

:-) ot men

carpe diem... noctumque


Тема Re: JENI:dokolko ste sposobniнови [re: Gucci]  
Автор Лъчeзapнa (миротворец)
Публикувано14.11.01 18:35



Еми просто не може за всички да си единствен!
Една е и ТЯ .

Обикновеното - това, което визираш - си е привличане... И си е истинско и като чувства и като сила, докато я има играта... Точно наскоро се замислих по един случай с едната ми сестра. Току-що е 'приключила' сериозната си връзка - 4 години и... край нея винаги са се въртяли, не е оставала никога сама... не е и отдавала особено значение на 'любов' - тя си го смята за единствения докато е с него, но може и да не бъде той точно (после като си погледне... - вкарва ги в зависимост някаква)... Да не изпадам в подробности, че се отклоних. Та... едно от момчетата сега наоколо е харесван отпреди още тая й 4-годишна връзка... Само го мисли, ама харесва ли я, ама не ли (като е пределно ясно, че я харесва - това се знае още от преди ония 4 години, ами тогава просто друг го превари :)... И ... чудно ми е какви са тия взаимоотношения?

При мен го няма този проблем. Не бъркам харесването с 'любовта'... (може да ми е друг проблема, знам ли ;) и ми стана ужасно кофти майка по тоя повод като ми каза, че едва ли не трябва да си с някой, за да разбереш бе, аджаба, обичаш ли го . Ще се учиш да различаваш по тоя начин с проба-грешка, ако имаш такава необходимост!! Ама ако я нямаш??? Да бъда с някой, когато ми е пределно ясно, че не го обичам (не че не обичам де - ама не така :) - това ще означава да живея в лъжа (най-малкото към себе си!).

Та... търсим НЕГО (ако търсим де) - сигурно те припознават дамите... нали това е начина - проба-грешка. Не че проблема е в теб иначе...

...за да виждаш света по различен начин!

Редактирано от Лъчeзapнa на 14.11.01 18:37.



Тема Re: JENI:dokolko ste sposobniнови [re: Лъчeзapнa]  
АвторGucci (Нерегистриран)
Публикувано15.11.01 15:56



da ama ne
kak mojesh da sravniavash edna kniga s lubovta!za teb tia iavno ima opredeleni granici,s koeto az ne sum suglasen!ti iavno tursish niakolko neshta i s tova se ogranichavash!tova li e lubovta ti?
ne sum suglasen!
vie tursite neshto,koeto tvurdite che e nezemno,no siakash go namirate po-burzo na zemiata otkolkoto si predstaviate!imam chuvstvoto che tova e niakakuv vid strah da se "razdavate"!siakash turite "podhodiashtia" za da mojete da mu se razkriete!sushtevremenno se otchaivate kogato Toi vi se stori "studen"!moje bi prosto ne e gotov da se otkrie pred vas!eto kakvo vinagi vi lipsva,no kogato se otkrie veche stava v razlichna stepen "bezinteresen"!
..........i togava vestnika e procheten.........



Тема Re: JENI:dokolko ste sposobniнови [re: Gucci]  
Автор sunrise (старо куче)
Публикувано15.11.01 16:39



Az ti kazah che vsichko e strogo individualno, za men liubovta ima granici, a sushto i ne bih mogla da ia tursia na nebeto nali? (znachi e i zemna) Moje i da imash pravo za straha, no (pak spored men) toi e osnovatelen, zashtoto sled niakolko "pulni otdavania" i sushto taka pulni razocharovania ne znam kak bi mogul niakoi suvsem bez predrazsuduci da se "otdade" za poreden put i da viarva v neshto koeto e taka izmenlivo.
I pak povtariam - vsichko e idividualno.

:-) ot men

carpe diem... noctumque


Тема Re: JENI:dokolko ste sposobniнови [re: Gucci]  
Автор Лъчeзapнa (миротворец)
Публикувано15.11.01 16:51



За мен приятелството е 'разкриване'. Ако го няма (разкриването), то не е онази дълбока, силна душевна връзка. Всъщност... май не е точно така. Просто тези, с които имаш тази 'връзка' се познаваш и без да се разкривате... дори да има външно 'студенината' (която визираш), ти вътрешно усещаш, знаеш... че не е истинско, че е прикриване, че е модел на поведение, за да не бъде наранен като остане 'гол'... страха... Но това, че го знаеш не пречи...

Обаче си прав във някои неща... все пак си го има това... за тайничката ... (едва ли се отнася само до жените, де, я пак погледни при себе си нямаш ли го )

Другото, което... едва ли можеш да си напълно открил се, просто защото човекът е необятност.. винаги ще има ново и ново, което може да открие в себе си... респ. в него/нея.

...вестникът се оказва фрактал .

...за да виждаш света по различен начин!

Редактирано от Лъчeзapнa на 15.11.01 16:52.



Тема remember me!нови [re: Gucci]  
Авторloti (Нерегистриран)
Публикувано13.12.01 15:00



stava taka zashtoto vsiaka edna ot nas purvo e mn sklonna da izjiviava vruzkite si mn burzo(stava duma v mislite si...primer:2-ra sreshta a ti ve4e si si predstaviala kak shte sotiat neshtata sled 2 meseca v nai-golemite detalili i postepenno do 5-tata sreshta ve4e niama kakvo da te iznenada!); vtoro vseki si ima me4ti i kogato te zapo4nat da stavt realnost zapo4vash bezumno mn da se plasish! s 2 dumi smiatam 4e vsi4ko idva ot straha!pri nas ima edin sindrom ....da si mislish 4e vseki ne e iskran i iska samo da spi s teb i zashtoto vsi4ki znaem kakvo ste sposobno poniakoga da govorite samo i samo da ni vkarate v legloto si idvat edni golemi sumnenia!ot tam i trudno se otpuskame!neshto kato suvurshenata zashtitna sistema koato raboti i protiv teb samia!



Тема Re: JENI:dokolko ste sposobniнови [re: Лъчeзapнa]  
Автор Cивия вълk (единак)
Публикувано13.12.01 16:52



хм, наистина ли вярваш, че "един е той/тя"?
добре звучи, признавам. аз също съм го казвал, но е малко съмнително.
а дори да е вярно - представи си, че този Един живее в Нигерия да речем. или още по далече :)
и че никога няма да го срещнеш.

не, не си права. не вярвам в любовта от пръв поглед. любовта възниква само след като си опознал един човек. хареса ми примера на sunrise с филма - не можеш да харесаш един филм след първите 30 секунди. гледаш го целия, ако те грабне пак го гледаш и пак и пак...

така е и с хората. харесваш някой. сближаваш се с него. опознаваш го. с опознаването той може да ти харесва все по малко или все повече. виждаш и добрите и лощите му страни. в зависимост от това какво чувстваш след като си се доближил вече до него, решаваш дали да продължиш да се сближаваш. дали ще спиш с него/нея, дали ще прекарвате свободното си време заедно - това зависи само от него, от това какъв всъщност е той. ако си струва сближаването ще продължи в настоящия живот и в следващия и в този след него...

примерно има хора, за които съм сигурен, че се познаваме от минал живот, може би от повече от един. хора, които ще обичам винаги. и с които винаги ще бъда заедно, независимо от всичко.
това МОЖЕ и да е любов от пръв поглед - просто защото си припомняш от минал живот.....
но не бива да е затворен кръга. винаги има и начало....




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.