Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:58 15.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Като си станал толкова двусмислен,нови [re: ceлянинът]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано16.11.01 10:36



как да ти разбирам репликите?

Между другото, полицаите и полицайките, които се разхождат из описания от теб район са доста cool. Раздават го важно, бавно, облечени с власт, наркоманчетата по Попа и джебчиите гледат страхливо.

Друго си е присъствието на млади и хубави полицаи, някои от тях с кожени дрехи и на моторчета, а не чички с мустаки.

Редактирано от kakata на 16.11.01 10:42.



Тема Спомням си книгатанови [re: Stephan]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано16.11.01 10:46



на Доктороу, бих я прочела пак. Филмът не би могъл да бъде нещо по-различно от бледо отражение.
Колкото за филма - не се мори, повече бих оценила една стихосбирка, ако не звучи прекалено нахално.



Тема Ама ти четеш линови [re: kakata]  
Автор Stephan (от Ла Манча)
Публикувано16.11.01 10:54



поезия? Наскоро излезе една сборна книжка на Христо Фотев изцяло на морска тематика (иначе стихотворенията са стари), но подборката е добра. Ще намеря начин да ти я пратя.
А за филма - няма да ме притесни. Тъкмо ще имаме после сериозна тема за разговор. Ти нали харесваше, като пиша за филми?

- Не плачи, Санчо! Дулцинеи има за всички!


Тема Имах пред вид,нови [re: Stephan]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано16.11.01 11:16



стихосбирка на поета С.К. от Бургас.
Чета поезия, незаангжиращо и за удоволствие, без да разбирам нищо от стихотворни форми и разни стъпки. Е, тук в нета си имам любими поети - Камък, пътувам във влака и твоята голяма неприятелка - Ранобудничето.



Тема бре аз един смисъл не мога да си откриянови [re: kakata]  
Автор ceлянинът (член - простак)
Публикувано16.11.01 11:49



в главата проста - ти по два смисъла виждаш... не съм от тези - многосмислените, какооо, не съъъм...
Пък понеже за филми си се затръшкала - ето ти един печен, ама мноо печен - ама е стар, мноо стар - съветския "Хамлет" - с Инокентий Смоктуновски като принцът-дърдорко... черно-бял, ама е класика според мен... особено там, дето с призракът - пък - зазоряваше - пък очите на призрака бяха тъжни като зазоряваше... пък плащеницата му такава една огромна... пък Хамлетът - един такъв - грозноват, пък Офелията - една такава - притисната в дрехите си... ама по видиотеките да го - намериш - мисля - абсурдна работа...
е - лек ти и оздравителен ден...

прост селянин, ама много прост ви казвам !


Тема Бива!нови [re: ceлянинът]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано16.11.01 12:05



Оттеглям обвиненията в двусмисленост.
Е, и аз се чудих как така селянинът в един клулб говори за лозови насаждения, предпазването им от измръзване и продуктите от тях, а в друг за полицайки с палки...



Тема бре ти да си видяла полицайка с палка -нови [re: kakata]  
Автор ceлянинът (член - простак)
Публикувано16.11.01 12:22



да е отрицателен персонаж по филмите, а ? НЯМА такава... наапротив - полицайките са много горди с палките и току ги размахват ли размахват срещу лошите... полицайка с палка - хм, звучи вълнуващо...

прост селянин, ама много прост ви казвам !


Тема Аз не четанови [re: kakata]  
Автор Xypodilec (тъп юзър)
Публикувано16.11.01 13:02



нищо друго освен техническа литература напоследък.

Колкото до "Ханибал" - много ефектно гнусен и много тъп филм. По-американизиран от необходимото. Не си струва да се гледа на кино. А като излезе и третото продължение някой ден, предполагам ще има и сърцераздирателна любовна история сред черва и кървища (вместо да има само черва и кървища или само сърцераздирателна любовна история). И ако ней-после някой убие д-р Ханибал, той със сигурност ще е "ветеран" от "войната" срещу талибаните.



Тема Чети, венови [re: Xypodilec]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано16.11.01 13:17



Абе аз май отивам да чета любовни романи. Що да си моря акъла с психоанализа. Ама само ми дрънча джи си емата с отговори в пощата, та не мога да потъна в чуждите емоции и страсти.



Тема Re: SOS plsнови [re: kakata]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано19.11.01 04:12



"Пианото", трябва да е излязъл в БГ след като го има "Гладиатор", "15 минути" - с Робърт Де Ниро, "Vertical Limit", "Шоколад", и един филм който много харесвам "Зелената миля" с Том Ханкс, "Cast Away" също с него.
Само не се лъже с "Трафик", поне за мен не е нищо интересно.
Ако вземеш "Мумията" или "Завръщането на мумията" синът ти ще е очарован




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.