Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:06 17.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Искам да танцувам!нови  
Автор Paзвиropчe (раз(вей)прах)
Публикувано11.11.01 10:15



Но не как да е.
Преди година и половина, на едно помпозно, снобарско събиране по повод професионален празник, за пръв път разбрах как не искам да танцувам. Или, ако щете - как не бива.
Нищо ненормално, нищо нередно нямаше в танца. Танцувах с колега - симпатичен мъж на средна възраст, с авторитет, с винаги тежащо мнение. Не, че има лошо. Ама не исках. А не посмях да кажа "не". Бива ли така? Разбира се, мога да се оправдая с уважението, което питая към колегата, но истината е, че не ми стискаше да откажа.
Какъв трябва да е един танц?
Трябва ли, с риск цели 5 минути да се чувстваме зле, да се поддаваме на страхове, притеснения, колебания?
Или винаги, във всяка ситуация - "право куме у очи"?

Пък нали танцът трябва да е романтичен извор на удоволствие и приятности? Или поне не е лошо да е



Bold Italic URL EMAIL IMG

Редактирано от Paзвиropчe на 11.11.01 10:19.



Тема Така ли?нови [re: Paзвиropчe]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано11.11.01 10:44



Ето една добра идея, ситга да намериш подобен колега.










Тема Може и таканови [re: Paзвиropчe]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано11.11.01 11:05







Тема Какъв точно беше танцът?нови [re: Paзвиropчe]  
Автор Jennifer* ()
Публикувано11.11.01 14:56



Предполагам, че е бил блус. Какво точно те подразни, та разбра какъв да не бъде танцът?


***


Тема амиии :)нови [re: Paзвиropчe]  
Автор тaнцyвaщият eлф (вълшебен)
Публикувано11.11.01 15:18



всеки четвъртък и събота от 20.00 в читалище Ц. Царковски /улица Цар Симеон 58 - това е отсечката между Раковка и Мария Луиза/ има курсове по танци
залата е много хубава, има огледала, групата сега се събира, до момента сме все весели хора и се забавляваме страхотно! :)

а иначе за танца - на клуб трудно можеш да танцуваш, на банкет с пиян колега още по малко
един танц трябва да бъде по скоро страстен отколкото романтичен. и страстта определено не означава опипване. танцът е магия. поне истинскят танц е :) сега не ми се навлиза в подробности, може по натам да пусне тема по въпроса

Редактирано от тaнцyвaщият eлф на 11.11.01 15:21.



Тема Re: Искам да танцуваме!нови [re: Paзвиropчe]  
Автор пoтpeбитeл (мутант)
Публикувано11.11.01 20:34



Навремето обещах нещо и тъй като по-добре късно,от колкото никога,бих отишъл , разбирасе с теб, в "Карамба"
А там е невъзможно да се получи танц от този сорт който описваш,по скоро се доближава до първия на кака.
Няма начим да няма романтика,няма начин да няма страст....няма начин да не ти хареса



Тема Този танц, горния де няма ли данови [re: пoтpeбитeл]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано11.11.01 22:22



се получи по-добре в ЧАКАРАКА.



Тема Туй ненови [re: kakata]  
Автор пoтpeбитeл (мутант)
Публикувано11.11.01 22:37



го знам какво е , не искам и да го знам,да не говорим за танци там
Няма да е там, колкото и да ти се иска



Тема Re: Их, какееееееее...нови [re: kakata]  
Автор Paзвиropчe (раз(вей)прах)
Публикувано12.11.01 08:14



Не ми трябва колега за такъв танц. Брад`чедът се справяше ексълънт...
Като ги засвири едни игриви, живи... или пък едни бавни, тъжни, протяжни - да се разплачеш. Магия е това - да знаеш... Романтична магия...
Но ми е далече - ядец. Няколко десетки хиляди км не са шега работа. Ама... знае ли човек....

Bold Italic URL EMAIL IMG


Тема Re: Той не го ща.нови [re: kakata]  
Автор Paзвиropчe (раз(вей)прах)
Публикувано12.11.01 08:15



Много самосиндикален, бре

Bold Italic URL EMAIL IMG



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.