Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:38 24.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Смисълът?нови [re: Бaй 3мeй]  
Автор Дaлилa ()
Публикувано09.11.01 22:51



Всеки има своята си романтика, прав си затова! Само се запитах, дали знаеш какво не и достига на твоята толкова, че я чувстваш непълна...

Поздрав!

Далила



Тема Re: Мдам...нови [re: Rendez-Vous]  
Автор Peндe (Чуи)
Публикувано10.11.01 06:02



а когато някой обича, мисли, че и любовта е повсеместна. Когато някой си е озлобен или злобен по подразбиране, подхожда с подобно очакване за всички около себе си.

А на човека нищо не му пречи да си дерзае, докато намери точно съответстващата му 1/2, пък на кого какво е пряко силите, е предмет на размисъл и преценка на самия човек.

А другите де се живи и здрави, нищо, че си умират да потвърждават тук споменатата приказка за аршина

Bold Italic URL EMAIL IMG


Тема Re: Ами аконови [re: Бaй 3мeй]  
Автор Peндe (Чуи)
Публикувано10.11.01 06:04



Ми дай си сметка каква очакваш от девойката до теб и прецени дали не е пряко силите й да ти отговори адекватно. Ще я намериш, бре - нали съм ти казала

Bold Italic URL EMAIL IMG


Тема Какнови [re: злa вeщицa]  
Автор Babyface (стара кучка)
Публикувано10.11.01 17:15



се изнасилва събитие?



Тема Понякоганови [re: Бaй 3мeй]  
Автор Babyface (стара кучка)
Публикувано10.11.01 17:24



най-ненадейно романтиката така те трясва по тиквата, че да й се ненадяваш. Ето на, снощи например - седим си ний на една тераса с едни познати, а разговорът се завъртя около романтиката точно и едната казва:
- Защо ли винаги хората включват в романтиката и друг човек? Аз например си я изживявам сама.
И продължи след кратък размисъл:
- Ще ви разкажа един конкретен случай. Един ден през пролетта си седях точно на този балкон и докато си пушех, видях в тревата долу, пред входа, едно кученце. То си лежеше там, отвреме навреме се протягаше и се въргаляше в тревата. В този момент аз се почувствах сякаш съм това кученце, сякаш не то, а аз лежа в тревата и с огромно удоволствие се въргалям в нея. Ей на това му викам аз романтика.



И накрая знаеш ли какво каза?
- Да, обаче тогава бях страшно много влюбена!

Ей на това му викам и аз романтика



Тема Re: Да, аманови [re: Бaй 3мeй]  
Автор woman (Любяща съпруга)
Публикувано12.11.01 14:42



Осъществяването е винаги материализираното очакване, а всяко материално нещо е несъвършено.



Тема Бейбенце, :)))))))))))нови [re: Babyface]  
Автор Бaй 3мeй (...!!!...)
Публикувано12.11.01 16:29



както винаги страшно ме радваш

МЛЯС (една романтична цунка)


No apparent motive
Kill and kill again!


Тема Пълната романтиканови [re: Бaй 3мeй]  
Автор Areнт Mъpдъp Бaщa (убит)
Публикувано13.11.01 11:49



Какво тук значи "пълна романтика"?

†††††††††††††††††
the truth was in here


Тема Дзмейчо,нови [re: Бaй 3мeй]  
Автор Babyface (стара кучка)
Публикувано13.11.01 13:47



фнимафай с романтичните мляскавици на публични места, че да не ти се случи нещо съвсем не-романтично, изцяло в традициите на един друг клуб
Само предупреждавам, де!





Тема Re: Аве защо винагинови [re: Бaй 3мeй]  
Автор Cъни* ()
Публикувано13.11.01 17:18



Получва се,но когато попаднеш на подходящия човек...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.