Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:14 05.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ПОДАРЪЦИИИИИИИИнови  
Автор Megan (драка)
Публикувано30.10.01 18:00



Може и да ви се струва рано, но на мен ми се ще да бъда подготвена. Как така с кое? С коледните подаръци, разбира се. С най-хубавите коледни подаръциииииииииииииии )))))))))

И понеже ми се ще да бъдат оригинални и мили, и весели, и полезни (ама не много) се допитвам към вас. Давайте идеи за романтични подаръци за скъпи на сърцето хора.

А така. Прехвърлих топката във вашата градина. :-) И сега чакаам. Да не ме разочаровате, ей!



Тема Аз ще те разочаровамнови [re: Megan]  
Автор Jennifer* ()
Публикувано30.10.01 19:08



Защото единствения подарък, който се знае със сигурност (понеже ще пишем писмо до Дядо Коледа) няма да ти бъде от полза, тъй като ще бъде каляска с кон и Барби.

А пък и Дядо Коледа вече започнах да го хващам, че изобщо не изпълнява желанията на по-големите момичета като мен. От миналата и по-миналата година му имам зъб. Тази година колкото и да е неромантично изобщо пък няма да го чакам. Дано ме изненада, но едва ли.


***


Тема Re: ПОДАРЪЦИИИИИИИИнови [re: Megan]  
Автор пoтpeбитeл (мутант)
Публикувано30.10.01 19:09



Какъв по-голям подарък от това да се хванете за ръце и да прекарате коледната вечер заедно,подарък за душата,друг романтичен подарък не виждам,защо трябва да е нещо материално



Тема и аз ще те разочаровамнови [re: Megan]  
Автор Xypodilec (тъп юзър)
Публикувано30.10.01 21:27



Не празнувам коледа.



Тема аз...де да знам...нови [re: Megan]  
Автор Air Force (The Deprave)
Публикувано31.10.01 08:50



...но:
- на приятелките ми - по един Боинг направо от Сиатъл, чисто новичък;
- на майка ми и баща ми - една романтична почивка на Хаваите;
- на сестра ми - една бензиностанция на Лук Ойл;
- на останалите ми приятелки - по една романтична целувка.

Та така! ;)))

     


I am a Bomb technician!
If you see me running, try to keep up!

Тема Е, какъв по-голям подарък да се хванат за ръце инови [re: пoтpeбитeл]  
Автор kakata ()
Публикувано31.10.01 09:13



да си гледат подаръците?



Тема Re: Е, какъв по-голям подарък да се хванат за ръце инови [re: kakata]  
Автор Megan (драка)
Публикувано31.10.01 09:48



хехехехех )))))
да, или както казваше една позната - Искам голям подарък, може и да не е от сърце ))))))))))





Тема Права е жаната!нови [re: Megan]  
Автор kakata ()
Публикувано31.10.01 10:06



Колкото по-голям подаръкът, толкова повече се е откъснало от сърцето на даващия.



Тема Аз ще съм скроменнови [re: Megan]  
Автор eXCite (endless)
Публикувано31.10.01 10:52



Аз, както винаги, няма да прекалявам с невъзможни подаръци. Ама понеже на Коледа имам и имен ден, може да реша да съм по разточителен тая година...

А на мен: аз не искам много, но си падам по големи и скъпи подаръци. Например прикарало ми се е BMW M5, също така ако може един H&K MP5 SD3, ама с разрешителното, че не ми се занимава. Освен това, спрете ме ако стана твърде нахален, искам и една малка виличка край морето, просто много обичам да ходя на море... Ама аз и на планина обичам, ако може и там една къщурка на два етажа, задължително с камина и толяма вана.
Друго...друго... а, да, имам нужа от един скромен чек(ама с покритие, ей) за около 200 000$, че ми се ще да инвестирам на едно място... ами това е за момента, аз януари имам и рожден ден, та ще допълня списъка ако нещо съм забравил. А, да, по един нов кмпютър за всички от клуба:-)

Мислиш, че е свършило ли? Всичко тепърва започва...


Тема Re: Аз ще съм скроменнови [re: eXCite]  
Автор Megan (драка)
Публикувано31.10.01 11:11



да бе, козирозите сме си скромни по принцип
и хич не сзме максималисти, ще знаеш )))))




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.