Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:40 27.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Cvetqta...  
Автор eXCite (endless)
Публикувано29.10.01 12:46



4udq se, kakvo otkrivat dneshnite devoiki zad edin buket cvetq, podaren im ot nqkoi?
100DM ili 4uvstva?

Мислиш, че е свършило ли? Всичко тепърва започва...


Тема Re: Cvetqta...нови [re: eXCite]  
Автор Eroиcт (на n-та степен)
Публикувано29.10.01 13:11



Зависи от девойките!

     


I am a Bomb technician!
If you see me running, try to keep up!

Тема Има ли такива букетинови [re: eXCite]  
Автор Jennifer* ()
Публикувано29.10.01 18:52



за толкова пари?
Колко жалко, никой никога не ми е подарявал такъв, така че не знам как да ти отговоря - дали мисля за букета, или за 100 DEM.
Но ако е наистина букет за такава сума, със сигурност ще си мисля за букета и само за букета.


***


Тема Както всички...нови [re: eXCite]  
Автор пoтpeбитeл (мутант)
Публикувано29.10.01 20:18



същества на този свят и жените имат нужда от внимание,а цветята някак ги карат да се чувстват ласкани и желани ?
Аз лично не подарявам често,но се е случвало и без чувства да го правя.
Но съм забелязал,че като цяло жената не обича цветята, а самич жест,това едвали не е четка за тях,опитай се да подариш саксия примерно,повечето се усмихват и си викат <<< Какли пък не,сега да се грижа за цветото >>>
Малко са жените които се радват на цветята,не на жеста,това са жени които си знаят цената и няма нужда някой да им я казва.
Ето примерно аз ще се зарадвам някой да ми подари нова видео карта, а ще кажа само едо <<< ООО мерси >>> и ще се зарадвам повечко на картата



Тема Re: Не ти ща 100-те марки!нови [re: eXCite]  
Автор Paнoбyдничe (поспаланче)
Публикувано30.10.01 08:37



Искам само едно цвете. Без целофан и без фринтифлюшки. Останалото е излишно

Уважение, любов, приятелско отношение - събираш точно толкова в едно-единствено цвете, колкото и в цял букет. А понякога дори повече.

Bold Italic URL EMAIL IMG


Тема Re: Има ли такива букетинови [re: Jennifer*]  
Автор eXCite (endless)
Публикувано30.10.01 11:17



Ima, da, i koeto e nai-loshoto, vse pravq razni jestove za devoiki, koito v kraina smetka ne go zaslujavat, ama kakvo da napravq, kato samo da si pomislq kak shte se zaradva i se razti4am ot udovolstvie:-)
Ama specialno ediniqt put efekta ot cvetqta beshe porazitelen:-)))

Мислиш, че е свършило ли? Всичко тепърва започва...


Тема Re: Както всички...нови [re: пoтpeбитeл]  
Автор eXCite (endless)
Публикувано30.10.01 11:19



Az sum pisal pismo na Dqdo Koelda za zapisva4ka, ama shte vidim...
Mislq si samo, dali ne trqbvashe da adresiram pismoto do Snejanka, Pepeliashka ili nqkoq podobna devoika, 4e neshto Dqdo Koleda po4va da me sumnqva...

Мислиш, че е свършило ли? Всичко тепърва започва...


Тема Re: Както всички...нови [re: eXCite]  
Автор пoтpeбитeл (мутант)
Публикувано30.10.01 18:57



Мани ти писмата,прати една розичка на Снежанка,ама с картичка,може и директно с брошурка. Гледай да е скъзи,ако се урЕдиш,аз ще ти взема контролера,ама ша идвам да ми записваш



Тема Re: Както всички...нови [re: eXCite]  
Автор Erest (human)
Публикувано30.10.01 21:11



Не мога да се сдържа...!
Аз съм от обсъжданите биологични обекти (жена)!!! и като такава бих споделила, че цветя биха ме зарадвали само от любов!

P.S. Бих си поръчала обаче (като сте седнали да си искате) един 21" монитор - всичко друго си имам!

I'll survive!


Тема Re: Както всички...нови [re: Erest]  
Автор eXCite (endless)
Публикувано31.10.01 10:42



Нее, ставаше дума, че ти(жената де:-) не знаеш с какви чувства са подарени или поне не си сигурна.

А за монитора....хъммм... ще питам Снежанка, ама не знам какво ще се получи, трябва да съм много убедителен.

Мислиш, че е свършило ли? Всичко тепърва започва...



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.