Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:07 25.05.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Вижте каква гореща сцена, но какво прави Киро там?нови  
Автор kakata (действаща)
Публикувано24.10.01 23:37



А ние се чудим къде изчезва понякога.





Тема Хвана ме !нови [re: kakata]  
Автор KиpoМодератор ()
Публикувано25.10.01 00:44



В следващата секунда набучих тоя клоун със смешните гащи на рогцата си !

Benefacta male locata malefacta arbitror


Тема Re: Вижте каква гореща сцена, но какво прави Киро там?нови [re: kakata]  
Автор Billyana (оптимист)
Публикувано25.10.01 00:47



аааааа,како,чак сега,като погледнах на Киро червените чорапи,разбрах защо ти е така обагрен никът-за да му се харесаш
В случай,че не съм се ориентирала правилно и Киро е не тореадорът,ами онова рогатото,ще кажа само,че не бива да му мяркаш пред очите Прободните рани трудно заздравявали



Тема оз пък харесвам тореадорите : )нови [re: Kиpo]  
Авторннл (Нерегистриран)
Публикувано25.10.01 08:12



и изобщо не са им смешни гащите, ако искаш да знаеш : )))))
... иии... са едни такива красиви....
..и-и-и... гъвкави и грациозни, ама не като мъжки балерини, а някак хубаво.

е... уф, малко са дребнички, ама нищо.
на картинка седят добре : )



Тема Re: оз пък харесвам тореадорите : )нови [re: ннл]  
Автор inna ()
Публикувано25.10.01 09:40



Готини са, ама когато бика го няма.'Щото той е един такъв голям, голям...навсякъде, направо се губят пред него



Тема И аз много ги харесвам,нови [re: ннл]  
Автор kakata (действаща)
Публикувано25.10.01 10:04



Грацията им не е отблъскваща, а е по-скоро ловкост и гъвкавост. Въобще красиво е, нищо че биковете страдали, голяма работа, някакви си там бикове. Ряпа да рупат защтниците на животните. Да живее шоуто.
По-младите тореадорчета хич не са дребнички даже.



Тема виж,нови [re: kakata]  
Автор HeOHeЛ ( *)
Публикувано26.10.01 06:41



аз казвам, че ми харесва както изглеждат. не говорех за каквото правят.
ех...
трудно е, наистина, да бъдат разграничавани тези неща.
а е лесно да се подведеш, че някой, като е красив е и непременно добър.
уви.

п.с.
навремето баба и дядо имаха три огромни, мастилено синьочерни биволици.
радка, сийка и маша.
и ме караха... тоест - очакваше се от мене да ги придружавам докато пасат.
бях 5годишна и надали съм била кой знае колко яка, при положение, че в детския ми медицински картон на първия учебен ден фигурира отчетено теглото ми - 17кг.260гр.
и...
... баба и дядо ме бяха оборудвали с една яка пръчка, със забит на върха й шиш, около 15 сантиметра дълъг и остър като игла накрая.
трябваше със засилка и вдигнато над главата си "копие" да бучкам радка, сийка и маша по задниците, че да вървят в избраната от мене, човека, посока.
и те вървяха, какво...
и май не ги болеше особено...
това също ли е за защитниците? как мислиш?
: )
... радка беше най-добричка и с най-широк и равен гръб.
спях, или ловях мухи по цели следобеди, излегната там. беше топло, тъмно, когато очите ти потънат в лъскавата козина и особено... приятно



Тема ако Радка, Сийка и Машанови [re: HeOHeЛ]  
Автор kakata (действаща)
Публикувано26.10.01 08:46



бяха въвлечени в такава смъртоносна битка, наистина бих протестирала, защото те освен биволици, са били и личности. А тези бикове са селекционирани, отглеждани, хранени само за този миг, за кървавото средновековно зрелище. Жестоко е, но е и красиво именно защото е кърваво и защото е жестоко. А испанците и португалците не са жестоки и зли хора, освен разните му там ЕТА, но те са психопати.
Коридата за тях е пълна със символика и сакралност. Борба между добро и зло, нещо като борбата на юнака за златната ябълка на живо. Торерото е носителят на всички прекрасни характеристики. След коридата минава поклай трибуните, дамите му хвърлят предмети, той им ги връща. факта, че ги е докоснал - носи щастие. Смъртта на бика носи радост на човека. Бика съществува заради човека, а не човека заради бика.



Тема Те, тореровцитенови [re: Billyana]  
Автор kakata (действаща)
Публикувано26.10.01 08:48



ходят и с розови чорапи, но Киро е проявил по-добър вкус.
Всъщност, това чорапи ли са или чорапогащници?



Тема Re: ако Радка, Сийка и Машанови [re: kakata]  
Авторkk. (Нерегистриран)
Публикувано26.10.01 09:23



уф пак оплескахме прякора...
ааа
такова...
... мисля, че отдавна вече биковете не умират.
тоест - има такъв вид ... корида ли се казва? в която танцуващият сложни неща тореро забучва къси стрелички с панделки в гърбицата на звяра.
ама никой не умира накрая, поне не бика.
виж, човеците понякога си отиват от арената с по две дупки на задника, или с два пъпа, ама... уф, гадно си е, все пак, много.
и нали пък онези, сещаш ли се? онези дни, в които всички излизат на улицата и след тях пускат разлютен бик, да ги подгони.
било за здраве... егати здравето : ))
обаче явно на тях им харесва.
даже предполагам, че и биковете се забавляват, в известна степен.
и, да ти кажа, ми се струва не по-идиотско от, да речем, кеч и боксовите мачове. или от разните му там мятане на чук, сърп, метална топка и незнамсикво.
поне е някак по-смислено, не ти ли се струва?
... не, че като едното е по-тъпо прави другото по-приемливо, ама така ми хрумна : )
... всъщност мисля, че далече по-"хуманни" спортове са ужасно още по-тъпи.
например ееей високо горе в листата ми по тъпота се мерджелее синхронното плуване.
не ти ли се струва, че е абсолютно идиотско няколко момичета, със зверски прищипани със щипки носове да вирят краци и то в синхрон! и да извършват съвършено нечовешки движения подводно??? на фона на музика, която изобщо не чуват
просто всеки път се озадачавам като видя такова нещо... обаче хората измислят какви ли не идиотщини, за да им е по-интересно.
например - наричат мястото, където изхождат своите екскременти "чиния"?!?? че каква чиния може да е това, а?
: )

... хора... : )
обичам ги, някакси... : )




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.