Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:36 22.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Аааа, Памплона!нови [re: kk.]  
Автор kakata (действаща)
Публикувано26.10.01 09:36



този град и тези бикове често се споменават в един друг клуб, дето много мъже си говорят разни неприлични работи. Оня де, дето фините чичковци тук никога не го отварят, защото се отвращавали, но са добре осведомени кой пише в него и какво пише.
А биковете си умират, иначе за какво плащат хората, пък и все пак тая корида е в Европа,у а не в Щатите, където защитниците на разни права са надмогнали над всякакъв здрав разум.
Кеча и щуротия великая, поне да се биеха наистина, а те разни акробатики и каскади. Това го знам от един колега - бивш състезател и съдия по борба. Човекът направо се изсмя на предположнието, че все пак Леденият халосва Трите Хикса. Че го халосва , халосва го, но за последния това е като погалване с пръстчета. Децата, обаче, са луди по тези взаимоотношения. И моите включая, пулят се и си държат очите отворени само и само да гледат веднъж седмично, обикновено в петък, тая глупост.
На мен и голфа ми се вижда снобска тъпня. Айде, ако е някой млад издокаран в бяло лорд, иди дойди, ама помниш ли оная цикламената бабиера Масако Оя?



Тема Имам предложениенови [re: kakata]  
Автор Billyana (оптимист)
Публикувано26.10.01 16:15



Нека всички,които се интересуваме от тореровци,да се съберем.А пък Киро ще отговаря на въпросите-ако трябва,нагледно ще обяснява.А пък ние,нали сме привърженички на това"Око да види,ръка да пипне"...



Тема Аз утре ще взема да ида принови [re: Billyana]  
Автор kakata (действаща)
Публикувано26.10.01 21:11



Киро и ще ти разкажа как е на пипане.



Тема Една задачка за васнови [re: Kиpo]  
Автор Jennifer* ()
Публикувано26.10.01 21:29



Като разбирате от бикове и тореадори, какво ще кажете за изреченето
"БикА събори тореадорА"?

А?


***


Тема А за да ми се изясни напълно..нови [re: kakata]  
Автор Billyana (оптимист)
Публикувано26.10.01 23:24



картинката,след като установиш дали онези,червените,атрибути са чорапи или чорапогащник,направи едно фото и ми го прати.
Ха,като казах фото,какво стана със снимките от Нови хан,бре?Още чакам някой милостиво да ми ги прати.Селянинът уж беше обещал,ама...



Тема Re: Една задачка за васнови [re: Jennifer*]  
Автор Billyana (оптимист)
Публикувано26.10.01 23:26



като уточниш на кое място е пълният член,ще ти кажа



Тема Хмм, нямам намерениенови [re: Billyana]  
Автор kakata (действаща)
Публикувано26.10.01 23:30



да се задълбочавам чак толкова.
А пък Киро се съмнявам, че ходи с червен чорапогащник на работа. Най-много с ония дългите гащи с крачоли, наполеонки или донове им викат /последното май само в нашето семейство/.
На коя поща да ти пратя някоя и друга снимка?



Тема Re: Хмм, нямам намерениенови [re: kakata]  
Автор Billyana (оптимист)
Публикувано26.10.01 23:42



Или на billyanap@dir.bg или на billyanap@hotmail.com




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.