Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:21 26.05.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Четири е ,и вали дъжднови  
Автор KиpoМодератор ()
Публикувано22.10.01 04:10



-Започвам темата ,с намерението да я свърша бързо.
Исках да пиша за есента,но тя се търкулна ,и май съвсем скоро ще дойде и зимата.
Исках да пиша на Грахчето в онази тема нейната...за странно изглеждащите многолюдни места,когато са безлюдни,но темката се търкулна надолу ,а аз все не сварвах да вляза в нет-а.
Искам да се търкулна на леглото ,но ме е страх ,че утре сутринта дъждът ще е спрял,а следващия валеж ще е сняг-и той си има заряд,но е съвсем друг...
Иска ми се да спра ,но ме е страх ,че темата ще се получи постна.
Абе ,я да си лягам !
Усещате ли миризмата на зима ?Носи сеееее

Редактирано от Kиpo на 22.10.01 12:16.



Тема Стига де,нови [re: Kиpo]  
Автор kakata (действаща)
Публикувано22.10.01 09:07



какъв тук сняг, ние пък се стягаме за пикник и барбекю другия уикенд, в гората с най-огромните печурки, които си виждал. Ето, тук но това което не се вижда не е печурка, а чешма. Отзад е табела, на която пише "Печурчица", но е надупчена с бренекетата на Дончо Цончев и къмпъни / поне според селянина, а той разбира от бренекета/.





Тема Re: Стига де,нови [re: kakata]  
Автор inna ()
Публикувано22.10.01 09:13



Аз пък мислех да отида за риба на един от най-красивите язовири у нас, ама това Кирово писание за зимата ме разкандардиса



Тема Споко, той Киро, не е Минчо Празниковнови [re: inna]  
Автор kakata (действаща)
Публикувано22.10.01 09:27



ще ходим на пикник и на риба.



Тема Re: В това е лошото -нови [re: kakata]  
Автор Paнoбyдничe (поспаланче)
Публикувано22.10.01 09:33



може и да познае.

Sol lucet omnibus


Тема Re: Споко, той Киро, не е Минчо Празниковнови [re: kakata]  
Автор inna ()
Публикувано22.10.01 09:47



Да, ама така детайлно описва, че и на мен ми замириса на сняг и си представих как вместо с риба се връщам с грип.Иначе зимата си е много хубав сезон за вкъщи пред камината /или печката, парното и там кои каквото си има/.Веднага в ума ми изниква картинка на двама сгушени в леглото, а навън снега вали....



Тема Заради Минчо Празниковнови [re: Paнoбyдничe]  
Автор kakata (действаща)
Публикувано22.10.01 09:49



миналата година в най-горещия и сух летен ден се мъкнах из центъра с един грамаден чадър. Сутринта ясно и убедително беше казал, че се очаква пороен дъжд. Хората, очевидно негледали прогнозата, ме взеха за една от многобройните пуснати от специални заведения, за да се социализират. Да не казвам пък, колко пъти се прибирах като мокра кокошка, поради прогнозата за сухо, слънчево време.



Тема Приготви си тогава такъмитенови [re: inna]  
Автор kakata (действаща)
Публикувано22.10.01 09:50



за зимен риболов - кожухче и брадвичка за разбиване на леда.



Тема Re: Заради Минчо Празниковнови [re: kakata]  
Автор inna ()
Публикувано22.10.01 09:51



Интересно дали и Минчо се самопрецаква понякога с собствените си прогнози



Тема Re: Налинови [re: kakata]  
Автор Paнoбyдничe (поспаланче)
Публикувано22.10.01 09:55



и аз това ти викам, де
Затова знам ли... да вземем да повярваме на Гуру Киро и да стегнем романтично кожусите, че току-виж сме се оказали с неромантично тракащи зъбки всред пряспа снежец

Sol lucet omnibus



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.