Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:05 24.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Болна съм  
Автор Jennifer* ()
Публикувано23.10.01 19:00



Болна съм от една незнайна болест. Много е коварна.
Картинката е следната. Мисля си да кажа едно нещо, а изтърсвам нещо съвсем друго, което изобщо не мисля. Все едно че съм ненормална. От 1-2 дена ми е така.

Обадих се да се оплача на най-добрата си дружка, тя през смях ме попита чак сега ли ми е дошло това до главата. На нея и било такова от години, тя пък поразпитала приятелки и се оказало, че това било масово заболяване.

Да беше поне романтична причината, ами то сигурно причината е онова, дето се римува с "влюбен" в такива ситуации (разбирайте "загубен").

Поуспокойте ме, че и вие сте така!!!


***


Тема Не знам,Дженитанови [re: Jennifer*]  
Автор KиpoМодератор ()
Публикувано23.10.01 20:45



-аз съм с бистър ум и хладно сърце-същи комуняга от средноблизкото минало !
Нямаш ли някой да те цунка там някъде си и да ти мине ?

Benefacta male locata malefacta arbitror


Тема Тия симптоми откакто беше на панаира ли са?нови [re: Jennifer*]  
Автор kakata (действаща)
Публикувано23.10.01 23:02







Тема хммнови [re: Jennifer*]  
Автор Xypodilec (тъп юзър)
Публикувано23.10.01 23:08



Аз не съм така, но имам един приятел, който като казва нещо, най-често изобщо не е ясно какво иска да каже, а в повечето случаи, в които е ясно - не е това, а друго. И е много забавно :))



Тема вЕрваме тинови [re: Xypodilec]  
Автор kakata (действаща)
Публикувано23.10.01 23:33







Тема Хей !нови [re: Jennifer*]  
Автор jamie (влюбен)
Публикувано24.10.01 09:37



Добре дошла в клуба на влюбените !

На самотен остров
ще те намеря...


Тема Re: Хапчетонови [re: Jennifer*]  
Автор *aзилит* (пристрастен)
Публикувано24.10.01 16:15



Сигурна съм,че щом си се загубила,НЯКОЙ ще те намери.....



Тема Re: Не си !нови [re: Jennifer*]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано24.10.01 17:37



Просто бързо мислиш, а бавно приказваш - от това трябва да е :)))

А като си помисля само колко хора най-напред изтърсват нещо, а после мислят какво да кажат ... или си забърсват сами това, дето са изтърсили ... Та какво исках да кажа ... Аааа - да! Те такива са за доктор - със специалност дето почва с "психо" отпред. Твоята е лесна - или мисли по-бавно - или насмогвай с приказката :))
Абе друго си мислех да кажа - ама а, де ...




Тема Re: Болна съмнови [re: Jennifer*]  
Автор magnet (i az kato vas)
Публикувано24.10.01 19:57



все едно слушам приятелката ми,която е зодия близнаци
на лъвовете тези симптоми им минават бързо и от само себе си.споко!



Тема Олелеееее! Никак не ме успокоявате!нови [re: Jennifer*]  
Автор Jennifer* ()
Публикувано24.10.01 21:10



Как пък няма поне един човек да е болен от същото, или поне неразположен!

Пфу! Днес ми е още по-зле.

Лео, това не е само от бързото ми мислене! Не ми е добре! Мисля си "червено", казвам "зелено". Мсля да кажа "Пенка", казвам "Иванка". Нито е от незнание, нито от разсеяност, просто така ми се завърта езикът.

Не знам дали ще се излекувам. ПОмагайтеееееее, само ес излагам пред хората.


***


Тема Абе и аз на това разчитамнови [re: magnet]  
Автор Jennifer* ()
Публикувано24.10.01 21:12



че на лъвовете бързо ни минава, но обичаме да се пооплачем първо.


***


Тема Абе повредих се аз нещооо! Не от панаиранови [re: kakata]  
Автор Jennifer* ()
Публикувано24.10.01 21:20



Ей тъй, от само себе си ми стана.


***


Тема Каква ще е пък таз повреда, такава една?нови [re: Jennifer*]  
Автор kakata (действаща)
Публикувано24.10.01 21:26



А сама говориш ли си?



Тема Тъй, тъй,нови [re: Jennifer*]  
Автор nbb (весела)
Публикувано24.10.01 21:44



и аз да те издам. Аз я питам за тиквички, тя ми говори за картофи.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Не ощенови [re: kakata]  
Автор Jennifer* ()
Публикувано24.10.01 22:16



обаче се опитвам да установя дали чувам гласове.
Засега не чувам нищо.

Да не ме препратиш сега и мен в Психото да ми дадат съвети там. Все още се надявам тук на вас.


***


Тема А, за тиквичкитенови [re: nbb]  
Автор Jennifer* ()
Публикувано24.10.01 22:19



дори се учудих защо другите са ти писали "тиквички".
Оказа се, че повредата била при мен.


***


Тема В психотонови [re: Jennifer*]  
Автор kakata (действаща)
Публикувано24.10.01 23:53



някои от раздаващите съвети страдат от раздвоение. Твърдят, че не са те и доказателството, че са води до необуздани реакции. Стой си тук.



Тема Хм,нови [re: Jennifer*]  
Автор nbb (весела)
Публикувано25.10.01 10:16



болестта е знайна и май въобще не е коварна. Що хора искат да ги хване, ама тя явно действа избирателно. Само че при различните индивиди се проявява по различен начин. Та точно това не ми се е случвало.
Успокои ли се вече ?

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Положениетонови [re: Jennifer*]  
Автор Jennifer* ()
Публикувано26.10.01 21:23



започва чувствително да се подобрява.
Полагам усилия и лече ръся значително по-малко глупости, но все пак не съм излекувана напълно.

Абе права беше magnet за лъвовете. Бързо ни минава наистина.


***


Тема Re: Положението е такова и при близнацитенови [re: Jennifer*]  
Автор Edna (тя която)
Публикувано27.10.01 16:12



само че хич не ни минава.
При мен е явление - хваща ме като шизофрениците, т.е. има цикличност.



Тема Значи работата е сериознанови [re: Edna]  
Автор Jennifer* ()
Публикувано27.10.01 20:14



защото аз в целия си хороскоп нямам никакво влияние на близнаци.
Сигурно си имам най-обикновена шизофрения.
Една, опиши малко състоянията, в които изпадаш! Съвсем сериозно питам.


***


Тема Re: Болна съмнови [re: Jennifer*]  
Автор Hoвa ()
Публикувано27.10.01 20:59



Мислех, че съм само аз и тайничко си боледувах от същото - но явно е заразно!

Проявления - при мен в частност: Купи ми от аптеката една четка за дрехи (разбирай за зъби)

Моля те, сложи ми ГСМ-а в хладилника (разбирай в чантата)

Ама стига съм приказвала, да не заразя някой!

Само за апогея на заболяването да разкажа - дъщеря ми ме попита (и тя май е прихванала от мен!) : -)
- Къде ми е розовата тоалетна?
Пък аз без да се впечатля и отговорих:
- В раклата!
( бе тя питаше за розовата си пижама, ама аз си я разбрах - което показва, че съм мноого болна!)

Започвам да търся ваксина!






Тема Тая болест и мен ме прихващанови [re: Hoвa]  
Автор kakata ()
Публикувано27.10.01 22:38



да си призная. Преди години, една вечер ми беше много студено и исках да взема една жилетка, дето свекърва ми изплела на момченце да не мръзне. На цвят една такава белезникава. И гледам мъжа ми с отчаяно изражение, защото не мога да се сетя нито една дума, от това което трябва да изразя, накрая изблеях : "Къде живее жълтата жилетчица?"



Тема ГСМ в хладилникнови [re: Hoвa]  
Автор Jennifer* ()
Публикувано28.10.01 14:44



като прочетох това и се сетих, че тази болест има разновидност, която се изразява в дейстивия. Нещо тако наистина да сложи човек ГСМ-а в хладилника без дори да се усети.
Аз когато получа пристъп на болестта и се развихря да шетам, тогава започвам да ги върша тези работи. И понеже съм голяма бързачка, после ми е трудно да си върна лентата назад, за да се сетя какво съм правила. Добре, че пристъпите не са толкова дълги и чести.

Обаче аз май открих причината за тая болест. Вижте, че всички се опракваме когато започнем да зацикляме в еднообразното ежедненевие. Някой да е бил болен от нашата болест когато е бил на купон или на почивка и т.н. А? Какво ще кажете?


***


Тема Re: ГСМ в хладилникнови [re: Jennifer*]  
Автор Hoвa ()
Публикувано28.10.01 17:21



Има-имаа...и действия има!
Редовно си оставям перфорираното билетче в перфоратора на автобусите...после иди обяснявай на контрольорите какво, как и защо е било...Срам!

Права си - на почивка си мислим само за едно, в краен случай две неща едновременно...А в ежедневието - по 100 наведнъж! - както казваше едно симпатично момиченце, описвайки как са изтребвали въшките в косичката му...




Тема Нова, ти си нова, но многонови [re: Hoвa]  
Автор Jennifer* ()
Публикувано29.10.01 19:04



ми допадна. Кажи някоя историйка за действия.
Аз също ще помисля и ще напиша.


***


Тема Re: Болна съмнови [re: Jennifer*]  
Авторroвopитeл (Нерегистриран)
Публикувано03.11.01 07:02



едно мнение ако наистина питаш
за десетина дни излез от мрежата и започни да общуваш с хора на живо а също престани да хапеш за щяло и нещяло и може и да ти мине.
опитай също да прекараш няколко пъти по няколко часа с човек който ти е приятен но който не е длъжен да ти търпи лошите настроения и виж дали това няма да те накара да се почувстваш по-добре.
подпис:един нахапан от теб.



Тема Къде съм те ухапала, драги?нови [re: roвopитeл]  
Автор Jennifer* ()
Публикувано03.11.01 15:19



Аз анонимни и да искам, няма как да ухапя, защото те някак си нямат самоличност. Все пак ако дадеш линк и той ми припомни какви рани съм ти нанесла, ще ти бъда благодарна.

Друг вариант е да ме бъркаш с някоя.
Аз обаче май няма да сбъркам ако заложа на едно име на бивш регистриран.
Хм, не ти прави чест сега да пишеш тези неща нерегистриран!


***


Тема Re: Къде съм те ухапала, драги?нови [re: Jennifer*]  
Авторroвopитeл (Нерегистриран)
Публикувано10.11.01 08:58



често пъти когато се опитвам да бъда анонимен по навик тръгвам да пиша ника с който действам сега.по въпроса за нерегистрирания-може да ти прозвучи тъпо но си имаш работа с компютърен идиот който още не е опознал мрежата.по повод за ухапването то не беше нищо сериозно и беше в лафчето освен ако няма повече от една Дженифър но и цвета на имено беше същия а аз бях с друг ник.ако случайно успееш да си спомниш дали си изхвърляла заради отказ да ти кажат нещо за себе се без да кажеш и ти може и да се сетиш кой бях но се оказа че този ник вече е бил зает и затова си намерих друг но ако винаги си толкова остра както при онзи ми контакт то най-вероятно си доста самотна извън мрежата.не зная кой е този бивш регистриран но няма начин да съм аз защото сам не успях да го направя а досега никой не иска да си изгуби два-три часа с мен пред един и същи компютър а по въпроса за честта те моля да не се обиждаме без да знаем почти нищо един за друг освен ако не си с повече от един ник и без да зная съм си писал с теб но ако адреса kwato@abv.bg ти е непознат то няма как да знаеш нещо за мен.така че залагаш ли на името една пастичка в лучано че ми се е прияло нещо сладко или не?бих се радвал да получа отговор на последния си въпрос по пощата за да не се налага да преглеждам всички места където съм писал както правя напоследък.също така бих се радвал да намеря човек който е готов да прекара с мен около час пред един и същи компютър а може и по-малко и да ми покаже това-онова.



Тема Изобщо не знам коя е тази Jennifer от Лафчетонови [re: roвopитeл]  
Автор Jennifer* ()
Публикувано10.11.01 10:43



обаче за трети път ми се случва да ме припознаят в нея.
В Лафчето съм ходила един-единствен път с Каката и Софиянка бяхме в една стая. Това ми е цялата Лафче биография. На всичкото отгоре там мисля, че бях с друг ник. Вече не си спомням. Дори и да съм била с моя си ник, това в случая няма значение, защото не съм говорила с теб.

Наистина ще трябва да вляза в това лафче, за да видя какво става и каква е тази Jennifer. Във всеки случай гарантирам под клетва, че не съм аз.

Колкото до живота ми извън мрежата, не само че не съм самотна, ами и изпитвам угризения че се налага съзнателно да отбягвам много от познатите и приятелите си просто защото нямам време за всички. Наистина не се чувствам удобно така, но е факт. Сърфирайки в клубовете си почивам.

Относно имейла, който си дал, ще трябва да те разочаровам. Нищо не ми говори.

Радвам се, че отговори и че изяснихме случая.
Ще трябва обезателно да посетя това лафче.


***


Тема Re: Изобщо не знам коя е тази Jennifer от Лафчетонови [re: Jennifer*]  
Авторroвopитeл (Нерегистриран)
Публикувано10.11.01 20:24



СИВИРЪС СНЕЙП БЛАГОДАРИ ЗА МИРНОТО ИЗЯСНЯВАНЕ НА СИТУАЦИЯТА И ПОЖЕЛАВА ПРИЯТНО И ПОЛЗОТВОРНО РЪЧКАНЕ ИЗ ИНТЕРНЕТ.НЕ СИ ГУБИ ВРЕМЕТО ИЗ ЛАФЧЕТО...СПОРЕД МЕН СИ СТРУВА САМО КАТО НАЧАЛО ИЛИ АКО ИСАШ ДА ПОГОВОРИШ С НЯКОЙ БЕЗ ДА ГО ВИЖДАШ.ОТ МЕН ПРИЯТНА ВЕЧЕР.
С УВАЖЕНИЕ:СИВИРЪС СНЕЙП
PS.ТОГАВА НЕ БЯХ С ТОЗИ НИК.



Тема Потвърждавам!!нови [re: roвopитeл]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано10.11.01 21:09



Ако знаеш колко трудно се справи с влизането в лафчето!
Софиянка й обясняваше ли обясняваше на кю-то. А и нашата Джени не е аглесивна, а мила и разбрана жена. Радвам се, че сте се изяснили.



Тема Хроника на моите влизания в чатнови [re: roвopитeл]  
Автор Jennifer* ()
Публикувано11.11.01 14:48



Вчера понеже реших да проверя каква е тази работа, опитах да вляза в лафчето, обаче пак не успях.

Не го смятам за голяма загуба, и без това много рядко съм влизала в чатове. Всъщност 2 -3 пъти. Единят път беше в чата на "Нощен магазин". Пълен провал! Никой не ми обърна внимание. Опитах да провокирам разговор, но всички се нахвърлиха върху мен и ми казаха, че съм "педераст", който се представя с женско име.

Имах 2 влизания в руски чат. Там пък беше още по-смешно. Никой не ми повярва, че съм от БГ. Хи-хи-хи!
Започнаха да ме изпитват коя била столицата на БГ, каква била паричната ни единица, за Шипка дали съм била чувала! За да докажа произхода си, дадох изчерпателна инфо.

Трети път влизах в някакъв американски чат, но никой не ме отбеляза за човек и си излязох с подвита опашка.

И четвъртият път беше онова прословуто влизане, което каката потвърди.
Тук е моментът да им благодаря за търпението и подробните напътствия, които ми даваха.

Благодаря ви момичета, някой път пак ме поканете, но пак ще ми казвате как ставаше.


***


Тема хе-хе, ама ти ми направи супер реклама!нови [re: kakata]  
Автор Jennifer* ()
Публикувано11.11.01 14:49






***


Тема Re: Болна съмнови [re: Jennifer*]  
Автор Лъчeзapнa (миротворец)
Публикувано13.11.01 10:10



Ми болни хора, знаех си аз .



...за да виждаш света по различен начин!


Тема Сега се разболях сериозно. Душевнонови [re: Jennifer*]  
Автор Jennifer* ()
Публикувано23.11.01 19:55



И как да не се разболее човек, като преди малко питам едно девойче къде се намира една дискотека, а тя ми казва "Ти не я знаеш. Там ходят все млади".

Оооооооо! Ооооооооо! Оооооооооо!

Какво заслужава това малкото? Да отида да намеря дискотеката и да му забърша гаджето, та да види кой е стар, кой е млад!!!!!!!!

Ами не съм такава. Само си приказвам да ми мине!

А пък вчера се хвалих на Биляна, че не ми личат годините. Значи съм я поизлъгала.


***


Тема Абе ,я стига с тия простотии,Джени !нови [re: Jennifer*]  
Автор KиpoМодератор ()
Публикувано23.11.01 21:05



"Младите" са за едно-две...път...преживявания .Друго си е да имаш за какво да си поговориш после.И ти знаеш това много добре ,нали ?



Тема Re: Абе ,я стига с тия простотии,Джени !нови [re: Kиpo]  
Автор Jennifer* ()
Публикувано23.11.01 21:15



Аз знам. Ама няма как да си прикрия, че ме е яяяяяд!


***


Тема Re: Не ощенови [re: Jennifer*]  
Автор 8H (кръг)
Публикувано25.11.01 02:47



Елате вие, да не дойдем ние!



Тема муахааха :)))нови [re: Jennifer*]  
Авторeлф (Нерегистриран)
Публикувано25.11.01 12:43



а ти защо се връзваш?
човек ако се чувства млад...
и що ти е да се вреш в дискотеката при лапетата? иди в грамофон да речем

вчера се видях с братовчедка си, която е на 34, а изглежда на 18 (ама никак не преувеличавам!), сигурно има нещо вярно в това, че в старозагорско водата забавя стареенето




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.