Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:35 24.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Хм,нови [re: Radoslav]  
Автор nbb (весела)
Публикувано28.10.01 16:58



знаеш ли - интересни екземпляри сме това хората. Не се радваме на това, което имаме в момента, а все ни се иска още нещо, за да бъдем щастливи. Когато постигнем исканото, вече сме решили, че и то не ни е достатъчно, искаме вече нещо друго. И така до безкрай.
Скоро четох една интересна книга. В нея имаше басня за щастието, която преписах и пуснах в Женския клуб. Може да я погледнеш, ако те интересува.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: za samotataнови [re: Radoslav]  
Автор eXCite (endless)
Публикувано29.10.01 12:43



Edin suvet da ti dam (ti si reshavsh dali shte go priemesh):
Nqkoga, predi godini, sum se 4uvstval po podoben na4in. Podoben kazvam. IStinata, koqto shte nau4ish s vremeto, e prosti4ka: jivotut ne e takuv, kakuvto ni se iska. Ako mu se ostavish, shte te sma4ka, shte te sduv4e i izpliue. Zapazi vqrata si v krasivoto, nadejdata za liubovta, no ne se ostavqai na mukata i tugata, ina4e shte te pogubqt. Moi suy4enik se samoubi predi mnogo godini zaradi neshto podobno. Proto turseshe svetlina v mraka, no taka i ne svikna sus senkite, v koito jiveeshe.
Dobre si namirash strani4ni zanimaniq, hodi na fitnes, probvai s aikido, ako te vle4e, puk sled godini pak shte si govorim:-)

hei, kak beshe onaq replika: "toq svqt e pulen s dobrodushni neuda4nici"...

don't give up:-)

Мислиш, че е свършило ли? Всичко тепърва започва...


Тема I love you!нови [re: nbb]  
АвторVlKY (Нерегистриран)
Публикувано30.10.01 20:27



Molia vi ako niakoi moze da mi kaze kakvo da kaza na tozi kogoto haresvam da mi napihe????????????????

MNOGO ISKAM I DA SI PIHEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема neiskam da ia kazaнови [re: nbb]  
АвторLOVE ROSE (Нерегистриран)
Публикувано30.10.01 20:50



аз обичам един човек ,но и една моя приятелка го обича .Кого да избера.



Тема Re: za samotataнови [re: Radoslav]  
Автор turbulent (vision)
Публикувано30.10.01 21:59



А защо не си регистрираш ника? Така ще можеш да получаваш и лични бележки.



Тема Re: za samotataнови [re: Radoslav]  
Автор Лъчeзapнa (миротворец)
Публикувано02.11.01 19:17



Привет, Радо!

Докато те четях все едно виждах себе си на същата възраст (сега съм с 4 години отгоре). С една малка разлика. Аз откривам утеха в самотата... Сякаш тогава си най-най-пълен... колкото и да е тъжно, колкото и да е ... незнам... някак нежна, тиха, спокойна... Преди малко ме накараха да се замисля за първи път, че единствената музика, която всъщност харесвам, която ме изпълва, е... тъжна. Ения, Енигма... балади... нещо, което те отнася в твой свят, далеч от изкривената социалност. Далече от онова да бъдеш нещото, което се изисква от теб, защото така било нормално. Далече от това да лъжеш себе си и другите, защото така се очаква. Когато бях в 'средно големия провинциален град' плачех почти всяка вечер... Защото нямах приятелите, които да споделят света ми. Все си сам с това, което имаш като вътрешен живот и огромното разминаване с онова вън, поднесено ти да го живееш... Разликата е в това, че аз не търся единствения човек, момчето тоест - търся приятелството, истинското... Това да можеш да споделиш всичко, което те вълнува, да не се страхуваш да кажеш... да знаеш, че няма да нараниш с искреност и откровеност, защото истината не боли, когато можеш да я понесеш :)


Виж нещо, което открих за себе си в писанията на някой друг... за приятелството:
"Приятелството трудно се побира в думи, трудно се измерва и в дела. То е ЕДИНСТВО на духа, приемственост във вечността. Разговор без думи, мълчание като в смъртта. Приятелството веднъж дошло трябва да се вземе и да се даде на вечността. То е по-друго, по-могъщо - приятелство, сплотено с мисълта. Тогава душата отваря широко вратата към себе си, тя отваря своята тайна и приема другата. Открива всичко свое и става пазителка на чуждото. Това приятелство не може да се пречупи от действителността, защото между тях остава винаги да съществува енергията на искреността...
Светът, който от доста време насам се опитвам да обрисувам е ясен като светъл сън, затъмнен единствено от тъмното на космоса. Той е вечен и неизменен, той е навсякъде и не е тук. Има го и не го виждаме. Съществува и не го познаваме. Ако го открием, можем да бъдем приятели. Ще мълчим и ще се разбираме!"


Еми това е от мен... мил поздрав и... бори се за своя свят !

P.S.Не пия, не пуша, не ям месо :))
И знай, че не си сам!



Тема Ето това вече ,Лъчезарничкенови [re: Лъчeзapнa]  
Автор KиpoМодератор ()
Публикувано02.11.01 21:08



е нещо конкретно ,макар и малко тъжно.
Но е ясно .Да .И на човек му е хубаво ,четейки го и след това.

Само...ако може да попитам,не че ме касае -не и мен точно ...В постскриптума ,за пиенето и пушенето ...Третата част от популярния лаф,по-точно липсата и, би ли трябвало да обнадежди въпросната трета категория ?



Тема 'Лъчезарничке' :)нови [re: Kиpo]  
Автор Лъчeзapнa (миротворец)
Публикувано02.11.01 21:28



Отговора все си мисля, че го знаеш . Е, и за мен има някой си 'един единствен той' , няма съмнение.

няяякой ден... (изпято във весел ритъм) :) (не бързам)



Тема Я кажинови [re: VlKY]  
Автор nbb (весела)
Публикувано04.11.01 22:26



по-ясно кого обичаш и какво искаш да му пишеш. Така де, няма всичко да гадаем.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Леле,нови [re: LOVE ROSE]  
Автор nbb (весела)
Публикувано04.11.01 22:28



да не те зарази този по-нагоре, та толкова ясно ни обясни ситуацията.

Вярно е това, в което вярваш !



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.