Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:17 27.05.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Романтичната свалканови  
АвторAмyp (Нерегистриран)
Публикувано12.10.01 17:57



ако имате големи възможности, ако сте се влюбили току що как ще ухажвате съществото, което ви е омагьосало
а вие дами прекрасни, как бихте искали да ви ухажват, как бихте паднали в плен

(чакам идеи, защото съм влюбен, защото тя не знае, но аз имам намерение да я омагьосам)



Тема Re: Романтичната свалканови [re: Aмyp]  
Автор jamie (влюбен)
Публикувано12.10.01 18:47



Забрави като начало за големите възможности ! Опознай я - разбери какво харесва, какво иска и за какво мечтае ! Овладееш ли мечтите и - омагьосал си я наполовина :-))) Но ако при цялото това омагьосване не си себе си - обречен си на загуба !
А големите възможности са друга работа. Те ти позволяват разни луксове, но ако една жена се омагьосва от портфейла ти - бягай като от огън !

Love me tender...


Тема Re:ТОЧНО!нови [re: jamie]  
Автор magnet (i az kato vas)
Публикувано12.10.01 21:42







Тема Струва ми се,нови [re: Aмyp]  
Автор Stephan (безделник)
Публикувано13.10.01 05:16



че неуместно свързваш големите възможности с любовта на момичето. Можеш да я впечатлиш, но не и да я накараш да се влюби.
Сигурен съм, че тя е усетила любовта ти още в момента, когато си се появил край нея влюбен. Тия неща жените ги улавят от въздуха. Какво очаква момичето от влюбения мъж ли? (от теб) - ами да я разсмиваш (те ценят най-много хумора и доброто настроение). Ако го постигнеш - винаги ще можеш да владееш вниманието й и очарованието в очите й.

Успех, Амурчо! И не прекалявай с любовните стрели - тя вече знае всичко за твоята влюбена душа!

P.S. Не я търси в лошо настроение, ако се случи - мълчи си!



Тема Хумор, хумор,нови [re: Stephan]  
Автор Babyface (стара кучка)
Публикувано13.10.01 18:10



ама все пак една жена не се влюбва само в кралския шут, бе, Стефчо! Една жена би очаквала и редица по-различни работи от някого, а не само да й преразказва вестник "20 вица".



Тема Това в рамките нанови [re: Babyface]  
Автор Stephan (безделник)
Публикувано13.10.01 18:30



шегата го казах. Ама ти нали традиционно постъпваш към мен както си написала под ника си - та не очаквах нищо по розово.
Исках да намекна на човека, че вие - жените (някои и кучки) - имате по 6 хиляди сетива и нищо не може да се направи преднамерено. Винаги ще прецените човека такъв, какъвто е - на какъвто и да се прави. Само дето ние мъжете сме балами и лесно ни лъжете. После цената на мъжката глупост я плащат и двете страни.



Тема Лошото е,нови [re: Stephan]  
Автор Babyface (стара кучка)
Публикувано13.10.01 18:42



че понякога и жените, в това число и кучките, са склонни да се заблуждават.



Тема Re: Романтичната свалканови [re: Aмyp]  
Автор *aзилит* (пристрастен)
Публикувано15.10.01 12:54



Невъзможен е съвет-много сме и сме различни.Импровизирай-интуицията на влюбен ще ти прошепва как!



Тема Re:Чиба!!!нови [re: Stephan]  
Автор Ali baba (raja)
Публикувано15.10.01 21:34







Тема Re: Романтичната свалканови [re: Aмyp]  
Авторняkoя (Нерегистриран)
Публикувано16.10.01 01:09



ееех, как ли ще ги осъществиш всичките идеи, които ще прочетеш тук?!
аз лично се трогвам от цветя (колко тривиално!), мили думи, ...
да гледаме заедно звездите и сгушена в него да слушам колко съм прекрасна за него (колко нарцистично!)
не знам как точно, но за да ме омагъоса, трябва някакси да УСЕТЯ че безумно много ме обича. (колко нереално!)
(




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.