Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:01 23.05.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема моят животнови  
Авторняkakвacитaмжeнa (Нерегистриран)
Публикувано18.10.01 15:48



моят живот

Често ми се е искало да можех да пиша. Сякаш това ти дава способността да отърсиш от себе си емоциите, да погледнеш над тях под друг ъгъл, да откриеш нюансите и да намериш правилния път..
Да не така – не зная.
Не зная и какви истории бих разказвала. Историите са различни, знаете. Има весели истории, и тъжни истории, истории за смели и не чак толкова смели герои, детски истории, шарени истории, истории някак неочаквани и истории напълно подозирани, сиви истории също има...

Та, моята история е тази, която в началото не беше никаква, после стана шарена, после се превърна в красива, а сега е само сива.

Той и Аз. Аз и Той.
Аз бях със сериозна връзка, емоционално обвързана с друг човек. Свързваха ни хиляди неща, общи приятели, събития, приключения, спадове, възторзи...... Случи се нещо. Нещо, което ме промени. Като човек, като жена, като жената до него. И връзката не беше същата. Месеци наред в пустота, в неистовото желание да избягаш, да престанеш с това мазохистично мяткане от едната до другата крайност, да се превърнеш в някой друг или пък да намериш себе си. Отново.
Той беше женен. Вече е разведен. Дали е заради мен? Съмнявам се. Може би съм имала някаква частица в това решение, може би не. Не знам, и не искам да знам.

Запознахме се в нета. В чата на дир-а.
Говорехме си всяка вечер, скрити зад измамното чувството за анонимност. Дълги разговори за живота и семейството, брака, приятелството, за дребните детайли, за манджите, които обичаме и цветовете, които харесваме. За родителите ни и техните семейства. За музика и книги, за всичко, което някога ни е вълнувало. И за което сега ..... не говорим. Животът е ирония, нали.

И така, видяхме се. За мен не беше любов от пръв поглед, за него не зная. За мен беше дълъг път към изучаването на един човек, към проникването в най-съкровените му мисли, в сливането с него. Състоянието те обзема постепенно, сякаш те изпълва отвътре. До момента, в който вече знаеш, че не си същия, че не можеш да си позволиш този човек да си тръгне, защото това би било като да си тръгне с къс от теб самия.... това би значело да те няма..
Бяхме заедно в мигове на безгранично щастие, и в мигове на тихо блаженство, страст, спокойствие, еуфория. Всеки миг бе различен, всяка дума звучеше някак другояче.

И така няколко месеца.
После ....... нещата постепенно започнаха да се променят. Докато не станаха ....сиви, лишени от смисъл, лишени от емоция, от любов и търпеливост също, от желание.... за човека до теб.



Тема Сега те е страх, нали? [re: няkakвacитaмжeнa]  
АвторMЪЖжжж (Нерегистриран)
Публикувано18.10.01 17:38



Дали защото това не се основава на онова трепкане в душата при първата среща, което е липсвало.Или защото е построено само на въздушните кули от думи.
А не е ли просто синдрома на "долното бельо".Когато разбираш, че човека пред когото си се прехласвала в същност ходи и до тоалетната, чорапите му миришат след дългия работен ден и се заглежда по други.
Или пък е резултат на равносменката между печалбата и загубата.Защото много хора си мислят за придобивката, а не за нейната цена.
Но както и да си го говориме, когато чувствата говорят, разумът мълчи.
Аз също имам такъв зараждащ се проблем /макар и от реалния живот нямащ нищо общо с мрежата/.И мисля да го отсека още преди стъблото му да е набъбнало сега,когато мога да направя 1-2 крачки, а не да се връщам с километри назад след време.Не ме питай как.Все още не знам.
А иначе писането не помага.



Тема Re: Сега те е страх, нали?нови [re: MЪЖжжж]  
Автор jamie (влюбен)
Публикувано19.10.01 13:39



Отсечи го, щом те притеснява развитието му. Но пак ти казвам - да не съжаляваш после ... :-)

На самотен остров
ще те намеря...


Тема Както ти казахнови [re: jamie]  
АвторMЪЖжжж (Нерегистриран)
Публикувано19.10.01 13:52



преди време приятелю,
жена ми е прекрасна, грижовна и любвеобвилна.
Имам син и чакам второ.
Не мисля, че /независимо колко ми се иска/ бих причинил това на семейството си.
Но момичето наистина си го бива.Просто ако не бях женен не бих я пропуснал дори с цената на международен конфликт.





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.