Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:02 26.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Романтичен развод!нови [re: Melody]  
АвторCИBИPЪC CHEЙП (Нерегистриран)
Публикувано10.11.01 08:26



Е...МЕН МЕ БОЛИ ОТ ДОСТА ВРЕМЕ НО САМО ПРИ МИСЪЛТА ЗА РАЗДЯЛА С ПАРТНЬОРА МИ ОЛЕКВА.ИМА ОЩЕ НЕЩО КОЕТО ЩЕ ОСТАНЕ ДА МЕ ТОРМОЗИ ЦЯЛ ЖИВОТ НО КАТО ПРЕМИСЛЯ ПЛЮСОВЕТЕ И МИНУСИТЕ ПРЕДПОЧИТАМ МАЛКИЯ ТОРМОЗ ПРЕД ГОЛЕМИЯ.



Тема Re: Романтичен развод!нови [re: Mama Netty]  
Автор Cъни* ()
Публикувано13.11.01 17:13



Не знам дали романтичен би могъл да се нарече моя развод,но при всички положения със сигурност е интересен!И така след около година брак моя съпруг реши че си имам друг мъж(признавам,че донякъде и аз бях отговорна за тези му помисли).Аз пък,обидена,че не ми вярва отказах да разговарям с него и да го убеждавам в противното.Тогава той ме заплаши че ще поиска развод.Моя инат отново не ми позволяваше да седна и да поговоря с него за което той толкова много ме моли.И от едната мъжка чест не му остана друго освен да изпълни заплахата си.И така-ние си живеехме заедно,получихме си призовките,на трите дела отивахме и си тръгвахме заедно като че ли сме в ритуалната зала.Официално сега сме разведени,но не и разделени(това според мен е по-важно),а отскоро и с един малък наследник.И като че ли се разбираме много по-добре от преди.Много пъти сме говорили за онзи период,когато криворазбраните ни чувства за обида и достойнство позволиха да се стигне до нашия романтичен развод,и сега-поузрели и помъдрели-разбираме че всичко е било излишна игра на нерви,в която никой не спечели.Сега между нас съществува същата любов,уважение,разбиране,страст и топлота,а също и чувството на стремеж винаги да направим първо другия щастлив,а после да мислим за себе си...



Тема Аз на това му викамнови [re: Cъни*]  
Автор Jennifer* ()
Публикувано13.11.01 19:07



романтичен развод!


***


Тема Re: Романтичен развод!нови [re: Mama Netty]  
Автор sunrise (старо куче)
Публикувано14.11.01 14:47



Mamo Netty ot kude ti doide puk tova na um? Sorry ne mojah da cheta vsichki mnenia i moje da se povtariam, no spored men horata se razvejdat zashtoto tochno romantikata lipsva (tova moje bi ne e edinstvenata prichina, no edna ot prichinite) taka che ne bi bilo vuzojno tova- romantichen razvod.
Mislia che - "dobur" razvod e vuzmojen, ili "razumen" razvod, no romantichen- ne.

:-) ot men

carpe diem... noctumque


Тема napravo me ubi...нови [re: Cъни*]  
Автор Nickname (God)
Публикувано23.11.01 04:03



... a pyk az tykmo smjatah da se jenja za tebe



Тема Re: napravo me ubi...нови [re: Nickname]  
Автор Cъни* ()
Публикувано23.11.01 14:10



Ами то аз по документи пак съм си свободна:))

Щастието е въпрос на гледна точка!


Тема Re: napravo me ubi...нови [re: Cъни*]  
Автор Nickname (God)
Публикувано23.11.01 15:30



i az kvo she gi praja tija dokumenti - za kvo sa mi ?!?!?!?



Тема Re: napravo me ubi...нови [re: Nickname]  
Автор Cъни* ()
Публикувано24.11.01 15:26



Ааа,кажи тогава че ще се влюбваш,а не ще се жениш:))Да имам и аз някакво поле за действие в тая насока...

Щастието е въпрос на гледна точка!


Тема Re: napravo me ubi...нови [re: Cъни*]  
Автор Nickname (God)
Публикувано24.11.01 17:28



ami da - moja greshka
Kazvam




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.