Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:55 21.09.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Джени,нови [re: Jennifer*]  
Автор nbb (весела)
Публикувано15.10.01 12:58



я вземи, моля те, като имаш време да ми пратиш подобни примери на английски, да шашна госпожицата със знанията си.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема И това ще стане,нови [re: Stephan]  
Автор nbb (весела)
Публикувано15.10.01 13:00



но трябва да мине още време, за да проумеем, че смъртта не е краят. Някъде по света празнуват това събитие. Така че можеш да потърсиш съответна литература и сам да се убедиш.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Това може би не трябваше да го чета...нови [re: Air Force]  
Автор *aзилит* (пристрастен)
Публикувано15.10.01 13:05



Не трябваше я!Целите ми ръце са в черно от грима на очите,а очите....оле мале!Това е щото ги разтърках-не вярвах,че си ти-толкова приземен,унил и тъжен!Хайде бързо -качвай се на самолета и горе във въздуха-там няма грозни и тъжни неща-те са на земята,а тя е на ..хиляда километра под тебе!



Тема Права си, както винаги ;)нови [re: nbb]  
Автор Air Force (Smuggler)
Публикувано15.10.01 14:44



Просто днес сутринта ми дойде налко нанагорно, и...

     




Тема  нови [re: *aзилит*]  
Автор Air Force (Smuggler)
Публикувано15.10.01 15:00



Качвам се и освен къпричка, ти показвам това:

































oooo$$$$$$$$$$$$oooo
oo$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$o
oo$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$o o$ $$ o$
o $ oo o$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$o $$ $$ $$o$
oo $ $ "$ o$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$o $$$o$$o$
"$$$$$$o$ o$$$$$$$$$ oo $$$$$$$$$$$ oo $$$$$$$$$$o $$$$$$$$
$$$$$$$ $$$$$$$$$$$ oo $$$$$$$$$$$ oo $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$ """$$$
"$$$""""$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ "$$$
$$$ o$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ "$$$o
o$$" $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$o
$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$" "$$$$$$ooooo$$$$o
o$$$oooo$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ o$$$$$$$$$$$$$$$$$
$$$$$$$$"$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$""""""""
"""" $$$$ "$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$" o$$$
"$$$o """$$$$$$$$$$$$$$$$$$"$$" $$$
$$$o "$$""$$$$$$"""" o$$$
$$$$o o$$$"
"$$$$o o$$$$$$o"$$$$o o$$$$
"$$$$$oo ""$$$$o$$$$$o o$$$$""
""$$$$$oooo "$$$o$$$$$$$$$"""
""$$$$$$$oo $$$$$$$$$$
""""$$$$$$$$$$$
$$$$$$$$$$$$
$$$$$$$$$$"
"$$$""""









     




Тема Re: Романтичен развод!нови [re: Edna]  
Автор kakata (действаща)
Публикувано15.10.01 17:33



Сцената с тупалката ми хареса най-много.
Ми то готов сценарий, бе. Пари биха паднали от това, парииии.....Сценаристите на Каналето да ходят да веят боб.



Тема Бравос, Една!нови [re: Edna]  
Автор Mama Netty (блондинка)
Публикувано15.10.01 18:04



Знаех си аз, че ще се появи някой, дето е с повече сензори към романтиката, скрита зад прозаичните житейски драми! /Туй не беше ли двоен оксимоон?/
Много ме зарадва!
Живота наистина предлага невероятни сцинарии...


Qui scribit, bis legit.


Тема Re: И смъртта е една промяна!нови [re: Stephan]  
Автор Mama Netty (блондинка)
Публикувано15.10.01 18:17



Смъртта не може да няма романтичен вариант.
Това е факт - смъртта има романтичен вариант и то не един! Но не му е тук мястото - трябва отделна тема ...
Що се отнася за веселието от смъртта ...
Знаеш ли колко, танци и песни на народите ще се друснат нейде по света , ако да речем сега умре Буш или пък Бен Ладен?

Qui scribit, bis legit.

Редактирано от Mama Netty на 15.10.01 18:20.



Тема Re: DEUX EX MACHINAнови [re: Mama Netty]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано15.10.01 18:40



Ухаа - веселят се и още как !
Имам приятел, скулптор е, но няма да казвам имена, че е публична личност. Та той има три брака и три развода с една и съща жена :))) И накрая достигнаха твърдо и единодушно до мнението, че не трябва да подписват повече - живеят заедно, гледат си детето и най-после настъпи мир и разбирателство :))
Та да се върна към темата ти.
Първия път като се разведоха беше, че той я забрави на пътя. И до ден днешен си е малко отвеян, като започне да мисли за някаква композиция и всичко наоколо престава да съществува. Та тя слязла от колата, за да се скрие зад близките храсти от зор, а той постоял, постоял - по едно време видял, че стои на едно място и потеглил. А тя се прибрала на стоп и се изтърси посред нощ в къщи - да й ставала свидетелка жена ми за развода. Моята я убеждава цяла нощ, че не трябва да го прави, и мене ме била давала за пример (в смисъл, че и аз съм бил забравял това-онова отвреме-навреме), но - НЕ! Разведоха се културно по взаимно съгласие и даже дадоха тържествен обяд на всичките си приятели. И бяха адски щастливи и двамата по време на това "тържество".
Втория път той поиска развод. И този път той ме кани мене за свидетел. Като художник е нещо невероятно, но е абсолютно скаран с математиката и си пазеше един молив с гумичка от единия край и с отпечатана таблицата за умножение на него. А Виолетка да вземе и да подостри молива - явно й е притрябвал нещо. И край - разрив! Как ли не го убеждавах, даже си спомням, че му натяквах "ама жената е заличила само умножението по едно, бе - толко ли не го научи барем това от тая пуста таблица - вземи се смири и преглътни" - не и не - било насилие над личността му! Отново развод и отново тържествен обяд - пак с луда, невероятна веселба !-)
Третия път не знам за какво беше. Още като се появиха и двамата с молба да им ставаме свидетели им казах - "стойте - хич не ща и да ви слушам!". Обаче те и двамата напираха яко да разказват, а не искаха да си тръгват, така че се наложи ние с жената да си излезем от къщи. На тържествения обяд обаче бяхме надлежно поканени и разбира се, не можехме да си позволим да изпуснем поредното шоу :)))
И до сега сме семейни приятели с това слънчево семейство.
Може да ви звучи повече хумористично, но всичките им разводи не бяха хич на шега или за някакви "изгоди". Съвсем насериозно си бяха. И въпреки това, и те и ние си ги спомняме като едни определено романтични преживявания :)



Тема Re: DEUX EX MACHINAнови [re: LeoS]  
Автор Mama Netty (блондинка)
Публикувано15.10.01 19:01



Изключително интересна история! Звучи толкова невероятно,че няма начин да не е съвсем истинска. Ама и вие с жена ти сте били със здрави нерви...Да не сте им били кумове/кръстници?

Qui scribit, bis legit.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.