Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:28 24.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Романтичната свалка  
АвторAмyp (Нерегистриран)
Публикувано12.10.01 17:57



ако имате големи възможности, ако сте се влюбили току що как ще ухажвате съществото, което ви е омагьосало
а вие дами прекрасни, как бихте искали да ви ухажват, как бихте паднали в плен

(чакам идеи, защото съм влюбен, защото тя не знае, но аз имам намерение да я омагьосам)



Тема Re: Романтичната свалканови [re: Aмyp]  
Автор jamie (влюбен)
Публикувано12.10.01 18:47



Забрави като начало за големите възможности ! Опознай я - разбери какво харесва, какво иска и за какво мечтае ! Овладееш ли мечтите и - омагьосал си я наполовина :-))) Но ако при цялото това омагьосване не си себе си - обречен си на загуба !
А големите възможности са друга работа. Те ти позволяват разни луксове, но ако една жена се омагьосва от портфейла ти - бягай като от огън !

Love me tender...


Тема Re:ТОЧНО!нови [re: jamie]  
Автор magnet (i az kato vas)
Публикувано12.10.01 21:42







Тема Струва ми се,нови [re: Aмyp]  
Автор Stephan (безделник)
Публикувано13.10.01 05:16



че неуместно свързваш големите възможности с любовта на момичето. Можеш да я впечатлиш, но не и да я накараш да се влюби.
Сигурен съм, че тя е усетила любовта ти още в момента, когато си се появил край нея влюбен. Тия неща жените ги улавят от въздуха. Какво очаква момичето от влюбения мъж ли? (от теб) - ами да я разсмиваш (те ценят най-много хумора и доброто настроение). Ако го постигнеш - винаги ще можеш да владееш вниманието й и очарованието в очите й.

Успех, Амурчо! И не прекалявай с любовните стрели - тя вече знае всичко за твоята влюбена душа!

P.S. Не я търси в лошо настроение, ако се случи - мълчи си!



Тема Хумор, хумор,нови [re: Stephan]  
Автор Babyface (стара кучка)
Публикувано13.10.01 18:10



ама все пак една жена не се влюбва само в кралския шут, бе, Стефчо! Една жена би очаквала и редица по-различни работи от някого, а не само да й преразказва вестник "20 вица".



Тема Това в рамките нанови [re: Babyface]  
Автор Stephan (безделник)
Публикувано13.10.01 18:30



шегата го казах. Ама ти нали традиционно постъпваш към мен както си написала под ника си - та не очаквах нищо по розово.
Исках да намекна на човека, че вие - жените (някои и кучки) - имате по 6 хиляди сетива и нищо не може да се направи преднамерено. Винаги ще прецените човека такъв, какъвто е - на какъвто и да се прави. Само дето ние мъжете сме балами и лесно ни лъжете. После цената на мъжката глупост я плащат и двете страни.



Тема Лошото е,нови [re: Stephan]  
Автор Babyface (стара кучка)
Публикувано13.10.01 18:42



че понякога и жените, в това число и кучките, са склонни да се заблуждават.



Тема Re: Романтичната свалканови [re: Aмyp]  
Автор *aзилит* (пристрастен)
Публикувано15.10.01 12:54



Невъзможен е съвет-много сме и сме различни.Импровизирай-интуицията на влюбен ще ти прошепва как!



Тема Re:Чиба!!!нови [re: Stephan]  
Автор Ali baba (raja)
Публикувано15.10.01 21:34







Тема Re: Романтичната свалканови [re: Aмyp]  
Авторняkoя (Нерегистриран)
Публикувано16.10.01 01:09



ееех, как ли ще ги осъществиш всичките идеи, които ще прочетеш тук?!
аз лично се трогвам от цветя (колко тривиално!), мили думи, ...
да гледаме заедно звездите и сгушена в него да слушам колко съм прекрасна за него (колко нарцистично!)
не знам как точно, но за да ме омагъоса, трябва някакси да УСЕТЯ че безумно много ме обича. (колко нереално!)
(



Тема за някоянови [re: няkoя]  
АвторAмyp (Нерегистриран)
Публикувано16.10.01 11:23



мисля тия дни да й пратя цветя чрез куриерски услуги
тя ще предположи че съм аз, но на картичката да напиша ли името си или само мисля един циатат от стихотворение да напиша?
искам да я свалям романтично, дълго време да я ухажвам, за да и създавам приятни емоции.
всеки ден в продължение на 13 дена ще й пращам цветя и всеки ден ще има стихче на тях.
мислиш ли че ще й хареса това?



Тема Re: за някоянови [re: Aмyp]  
Автордpyra няkoя (Нерегистриран)
Публикувано16.10.01 12:37



можеш да си абсолютно сигурен, че ще и хареса



Тема Re: за някоянови [re: Aмyp]  
Авторnqkoq (Нерегистриран)
Публикувано17.10.01 01:22



ohooo o oshte kak!!!
dawai!



Тема за двете НЯКОЯнови [re: Aмyp]  
АвторAмyp (Нерегистриран)
Публикувано17.10.01 09:35



изпратих вчера цветятя и след малко ще изпратя и днешните
все бели рози поръчвам по 3 всеки ден
на тринайстия ден ще подаря само червени
имам проблеми със стиховете дайте предложения
за кратки и много романтични стихчета
не съм много по поезията
на тринайстия ден ще и напиша името си и ще и напиша часа в който ще я вземе моя шофьор а аз ще я чакам в ресторанта?



Тема Поразрови сенови [re: Aмyp]  
Автор nbb (весела)
Публикувано17.10.01 13:06



малко из старите теми, имаше една за романтичната поезия. Дано да си харесаш някое стихче.
Успех !

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Ха,нови [re: Aмyp]  
Автор *aзилит* (пристрастен)
Публикувано17.10.01 13:41



Всичко което си намислил звучи добре,ама тази идея с шофьора ти.....току виж се влюбила в шофьора ти.Я по-добре иди да си я вземеш сам.Нима не ти е ценна всяка минута прекарана в нейната компания,че ще губиш време да чакаш шофьора да ти я докара?!Ако съм на нейно място като дойде само шофьора,ще ти пратя едната си обувка,че да благоволиш да дойдеш лично,да ми я донесе.



Тема Re: за двете НЯКОЯнови [re: Aмyp]  
АвторAмyp (Нерегистриран)
Публикувано17.10.01 15:57



очаквах повече идеи от вас, дами! нали уж сте от друга планета, различни от нас мъжете, изненадайте ме с нещо, дайте идея, която на вас ви харесва!
помечтайте на глас, кажете как бихте искали да ви ухажват.
цветята вече и децата не ги броят за ухажване, но аз го правя, за да я накарам да се почувства специална, когато и поднасят всеки ден в офиса цветя от "таен обожател" има тръпка в това, жените умират от такива жестове.
ако няма игра животът би бил скучен, а аз искам да й създам тръпка да я накарам да заживее в приказка.



Тема Re: Ха,нови [re: *aзилит*]  
АвторAмyp (Нерегистриран)
Публикувано17.10.01 16:05



купил съм й телефон, страхотен малък сребърен тя ще го получи вечерта у тях, докато се приготвя за вечерята
и
докато шофьорът ми я вози към мен, тя ще е доста ангажирана да разговаря с мен



Тема Re: Ха,нови [re: Aмyp]  
Автор *aзилит* (пристрастен)
Публикувано17.10.01 16:11



Ако ще и от платина да е телефона,друго си е допира на любимата ръка и устни,които шепнат в любимото ушенце....А,пък на този шофьор не му вярвай,ама никак!



Тема Re: за двете НЯКОЯнови [re: Aмyp]  
Автор *aзилит* (пристрастен)
Публикувано17.10.01 16:14



Уф,пак съм аз,ама нали съм си любопитна.Виж сега,почувствай се принц, за да се почувства и тя принцеса!



Тема Re: за двете НЯКОЯнови [re: *aзилит*]  
АвторAмyp (Нерегистриран)
Публикувано17.10.01 16:24



тя ще се почувства повече от принцеса
бих искал да се скрия в листата на розите, за да я видя как гледа изненадано, когато и ги поднасят, за да я видя как поруменява, когато чете посланията на картичките, искам да я виждам как се усмихва загадъчно целия ден
искам да можех да съм розите, кото ще докосва



Тема азилитнови [re: *aзилит*]  
АвторAмyp (Нерегистриран)
Публикувано17.10.01 16:40



има нещо много простичко- тая играя я играя, за да създам тръпка, интерес, емоции на тази дама.
надявам се тя да оцени моето желание да направя дните и различни и да се довери.
ако ме остави да я радвам -ще спечели тя, ако като теб все упортсва -ще ме лиши от желание да продължа играта.
рискувам




Тема Re: Да де, ама ...нови [re: Aмyp]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано17.10.01 18:39



Значи Амуре, по мое скромно мнение, бъркаш само на финала.
Това с 13-те букета и вечерята е отлична идея.
Но бъркаш с телефончето и шофьора.
Защото рискуваш не да я спечелиш, а да я купиш.
Че отсреща ще има тръпка - няма две положения. Думата ми е и ти да си наясно какво искаш - а не да си чукаш главата после. И да си изиграеш игричката до края на мача. Защото някой гол в твоята врата в последната минута, не можеш да го върнеш после. Мача ще е свършил ...
Накратко.
Нека първо да не може без теб, а после без това около теб.

Има разбира се и друг вариант.
Тя да знае вече какво имаш в джоба си и да се назландисва - за да се увери дали си готов да й дадеш да бръкне там. Т.е. дали си готов да направиш всичко за нея - без остатък. Тогава варианта ти определено е печеливш. Аз на твое място бих го подсигурил така:
Няма да й пращам шофьора си. Няма да вкарвам трети в играта.
Ще й оставя едно Пежо 206 пред входа, завързано с панделка, а на седалката ще забравя небрежно телефончето.

Ти си в играта Амуре - ти си решаваш ...
Ние тук помагаме добронамерено.



Тема Тц, тц, тц,нови [re: LeoS]  
Автор nbb (весела)
Публикувано17.10.01 19:05



а ние си говорим за романтика.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: за двете НЯКОЯнови [re: Aмyp]  
Авторняkoя (Нерегистриран)
Публикувано17.10.01 23:01



Браво на теб!
що не смениш розите по някое врем с розови, ако държиш да запазиш червените накрая?
не е задължително текста да е в стихотворна форма.
в момента нищо не с е сещам, като ми хрумне ше драсна някои ред, а можеш да провериш в клуб Поезия, там съм чела много хубави неща
Успех!!!



Тема Re: Романтичната свалканови [re: Aмyp]  
Автор Megan (драка)
Публикувано18.10.01 08:26



можеш да й пратиш вкъщи диск с музика, нещо хубаво, което да й хареса .... на мен лично това би ми допаднало



Тема Re: Романтичната свалканови [re: Aмyp]  
Авторgarjeto (Нерегистриран)
Публикувано18.10.01 09:07



Ехо, Амур, много тежко го даваш! То вярно, че само голата романтика не върви и, че мина времето, когато веруюто беше "В сламена колибка да живея, ама да съм с теб". Обаче... За един важен за мен празник получих букет червени рози по шофьор и само от добро възпитание не му ги блъснах в главата, но улучих коша за боклук с тях... Ако момичето държи на теб само ще й развалиш настроението с подобен сценарий, аз лично дори не бих дошла на срещата. Защо не я вземеш сам от тях /ей, да не те е страх?/ и не я попиташ къде иска да отиде, а телефона да й подариш по-късно, казвайки й простичко, че ти е трудно да си далече от нея и искаш да можеш поне да я чуваш - това струва повече от всякакви "обичам те" и т.н. А, защо не и жълти рози? Аз ги обожавам! В краен случай - изпрати ги на мен. Ще погледна за нещо хубаво от стиховете.



Тема Меганнови [re: Megan]  
АвторAмyp (Нерегистриран)
Публикувано18.10.01 09:21



ти ми четеш мислите или аз твоите!
Утре заминавам за командировка и в петък вечер тя ще получи розите и един плюшен мечок, удобен за гушкане!
в събота вечер съм предивидил да получи дискове, но и взех и дискмен, защото не съм сигурен дали си има уредба и няколко диска, не знам но обожавам Шаде и Кени Джи и искам, когато ги слуша да се отпусне, да се усмихне и да почувства любовта ми.
А в неделя вечер ще получи няколко страхотни книжки с приказки!
Аз се връщам в понеделник вечерта и ще се погрижа уиекнда да и бъде интерсен.



Тема добре Леос,нови [re: LeoS]  
АвторAмyp (Нерегистриран)
Публикувано18.10.01 09:48



13ия ден е неделя 28и. нарочно съм избрал да е неделя, за да съм с нея за малко.
ще помисля още за финала.
тя няма шофьорка книжка и затова трябва някой да я вози.
няма да има ресторнт, ще я поканя на вечеря в къщата си.
ще поръчам храната.
имам време да помисля.
всяка жена дълбоко в себе си копнее за такова ухажване, а когато се случи не го приемат.
странна ми е женската психика, не ги разбирам.
мога да я поканя на ресторант съвсем простичко и обикновено. моята фирма работи с фирмата, за която работи и тя. виждам я често, но съм сдържан. усещам вниманието и, но аз се държа доста коректно.
познавам я от вече близо 6 месеца. знам доста за нея, следял съм я за да опозная предпочитаните от нея заведения, за да опозная начина и на живота и всичко това правя, за да си създам сам емоция в дните, а и в нейните.
живял съм доста време в чужбина и там хората са по-различни, искам да я накарам да се отпусне и да повярва в приказките.
пари..верно е че ги имам, но всичко това може да се осъществи с много малко пари, букетите с услугата не са по-скъпи от това да сме в някое заведение всяка вечер или на ресторант. предпочетох да я накарам да се почувства жена, вместо да хвърлям по заведенията пари по нея, а всички мъже си знаем че поне в началото всеки се напъва да впечатли любимата.
наистина парите са възможност, но все пак важно е желанието и всеки мъж, може да ухажва така жена само да поиска.
Леос- купих й картина, нея ще я подаря по- нататък!
На картината има нарисуван Дракон, който спасява жена
Не съм по изкуството, но жените обичат тия неща и се трогват, а аз искам само да й нося радост! между другото картината не е скъпа, помолих един приятел художник да ми я нарисува по поръчка! Мисля че ще ме разбереш! Мисля че има нещо в Дракона...
Ти мислиш почти като мен.



Тема Престараваш се!нови [re: Aмyp]  
Автор Бeзcъннa (светулка)
Публикувано18.10.01 12:26



Никога не можеш да си сигурен какъв човек имаш насреща си, докато не се доближиш до него, за да го опознаеш по-добре. Не са ли те използвали досега заради възможностите ти? Не ми казвай "не", сигурна съм, че ти се е случвало. Та кое момиче/жена няма да прояви любопитство и не би дошло да те зърне кой си? Но ти покажи себе си, ако ще на едно обикновено кафе да е. Разбирам желанието ти да я затрупаш с подаръци, но помисли - Леос много хубаво ти е казал! - би могъл да я купиш, вместо да я спечелиш. Ще я изкушиш да хареса компанията ти само заради усещането, че е специална, заради самочувствието, че е харесвана, това ли искаш? Или би искал да те оцени като човек? Знаеш ли колко много мъже могат да си позволят да харчат само за да вкарат жената в леглото си? Ако е умна жена, тя го знае много добре. Е, как ще разбере, че го правиш от любов? От подаръците? Че всеки изпечен сваляч знае кое ще ни трогне - доста сме прозрачни.

Внимавай и не се изхвърляй. Имам приятел, който много изстрада - тя изглеждаше човек на място, беше ми симпатична, но като попремина еуфорията от първите им срещи, видяхме как стоят нещата. Човекът летя половин година и после падна много зле.

Желая ти успех и ти се радвам! Но внимавай.




Тема И малко стихове:-))нови [re: Бeзcъннa]  
Автор Бeзcъннa (светулка)
Публикувано18.10.01 12:39



Да не кажеш, че само мърморя, а не помагам:




А е темата "Романтична поезия".



Тема Re: Ааааанови [re: Aмyp]  
Автор *aзилит* (пристрастен)
Публикувано18.10.01 16:02



къде бил проблема!Искаш тя да играе твоята игра!Това е като да играеш шах със самият себе си-скука!Бих се отегчила за отрицателно време.Пък аз си мислех,че ти си се влюбил в НЕЯ,а не в образа който си си създал за нея?!Струва ми се ,че тя ще измори да отговаря на очакванията ти и ще поиска да я обичат заради самата нея-такава каквато е!



Тема Re: Отлично Амуре !нови [re: Aмyp]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано18.10.01 16:49



Картина е добре - даже много добре !
Нямаш си на идея колко много може да кажеш на една жена чрез една картина! Даже и да не си много "по изкуството". А и сюжета си го бива на първо четене - дума да няма.
Да ти призная нещо - вече си знам, че ти знаеш точно какво искаш.
Ще ти кажа още две-три работи и повече няма да ти се пречкам.
Не се притеснявай за женската психика, а най-вече за това, че не ги разбираме винаги. Ако ни бяха ясни като прочетен вестник, нямаше да тичаме след тях приятелю.
Направи усилие само "да я накараш да се отпусне" (цитирам те). Не губи време да я караш "да повярва в приказките". Няма истинска жена, която да не вярва в приказките. Иначе нямаше някои от тях (понякога) да се хващат на опаковката ни, а не на съдържанието ни. Но и нямаше някои от тях - истинските - да тръгват с нас, когато сме голи и боси, а след това да се плацикаме в един басейн (нашия си) и да се излежаваме заедно на моравата.
Повтаряй си отвреме-навреме думите на един мъдър мъж: "Всяко нещо доведено до крайност, преминава в своята противоположност". Винаги си оставяй вратичка и шанс да изненадаш жената, която искаш да е с теб. Винаги! Ако престанем да ги изненадваме (приятно) - със сигурност те ще ни изненадат (неприятно).
За парите няма да отварям приказка - щом си ги спечелил сам, вече си знаеш, че може и да ги загубиш. Но съм абсолютно сигурен, че щом си успял веднъж - пак ще успееш!

Няма да ти пожелавам нищо. Наясно си, че успехът не идва с пожелания.
А аз съм наясно, че знаеш как да го постигнеш.
Защото и аз "надушвам, че сме от една порода" :)

Знаеш си го, ама да си го кажа и аз - тази "игра" се играе от двама души. Ако я играеш сам - тогава се нарича тренировка :) Та ако по някаква причина загубиш сега - приеми го като загуба на полувремето. Виж къде си сбъркал ТИ и се готви да спечелиш мача.



Тема Re: Тц, тц, тц,нови [re: nbb]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано18.10.01 16:55



Анджек, де - и аз това викам :)
Тръгна момчето добре, ама нещо се притесних за финала му.
Т.е., по-точно - избяга ми първоначалният му образ :)))
Ама виж как ми е отговорил - май се разтревожих напразно за него ...




Тема Re: Престараваш се!нови [re: Бeзcъннa]  
АвторAмyp (Нерегистриран)
Публикувано18.10.01 17:34



Не е мястото тук да разказвам с подробности за нас. Тя е съдружник на баща си. Печели добре. Има достатъчно пари.
Лесно е когато познаваш някой. Всеки човек иска да бъде разбулен, изненадан, обичан. Ще опитам сам да намеря път към нея.
Играя играта по всички правила-давам й жокери, насочвам и вниманието върху детайлите.
Днес около два часа бях в офиса й но тя беше на служебен обяд и не я видях.
Розите стояха на бюрото и във ваза. Едва си сдържах усмивката.
Днес уредих букетите за тия дни, през които ще съм в чужбина и собственичката на цветарския магазин направи жест за последния букет / за 13я ден/ като подарък, от магазина. Обеща да бъде невероятен, изцяло от червени рози.
Тези три дена, откак и изпращам цветя не съм я виждал, но днес и подсказах за първи път.Написах едно стихотворение, което ще свърже непременно с мен.
Не зная тя ли го е писала, не зная кой е авторът, но
това ще насочи вниманието и към мен.
Беше попаднало в документацията която трябваше да разменим, Аз го върнах съвсем тактично, тя се смути, но то остана в съзнанието ми.
Вече ще се досеща кой изпраща цветята, ще знае кой се опитва да я весели. Тя ще реши дали да продължи играта, защото макар и не на сто процентова сигурност знае от кого е ухажвана.



Тема определено Леос,нови [re: LeoS]  
АвторAмyp (Нерегистриран)
Публикувано18.10.01 17:48



се радвам , че има и други като мен.
искам да ти кажа някои неща.
всъщност много нямаше да кажа, но жените винаги много мислят, много питат.
за картината -има неща, които се знаят само от двама души и понякога това помага те да се намират.
всъщност тя ще разбере за картината, какво съм искал да я накарам да усети. това е тръпката, това е играта.
нямах намерение да споделям за картината, но исках да се уверя че ме рабираш правилно. всъщнст исках да ти кажа че бъркаш и се надявам, че вече си наясно.

другото, което искам да споделя с теб е че се разделих с жена си/отдавна разбира се/, защото допуснахме с нея любовта, да се опорочи, да се превърне в пепел.
дългите ми отсъствия, командировки, правенетео на пари, празниците в които я оставях сама...всичко това разби онази близост, отчужди ни.
за съжаление някои неща се осмислят на определена възраст.
искам да създавам радост в живота си и в живота на любимата жена, ще е ухажвам, ще я спечеля, ще бъде моя и няма да спирам да го правя. твърде кратък е живота, за да го губим само в правене на пари.
чудесата са навсякъде, само да имаме време да ги погледнем и да ги приемем.
за парите-какво са те по-дяволите? правят се. това което правя с много пари, може да се направи само с желание и повече въображение. аз разбира се имам тази възможност, но съм го правел и когато съм нямал.

играта се играе заради самата игра. тя носи удоволствие. дори на вас, които ме четете носи удоволствие, защото изживявате моята тръпка. и тя не е свършила.
една порода сме -ще ме разбереш.
и още нещо-наистина се радвам ,че още един мъж мисли като мен. една порода, както се изрази, но май сме на изчезване.
приятен уикенд







Тема Re: Престараваш се!нови [re: Aмyp]  
Авторjenomrazec (Нерегистриран)
Публикувано19.10.01 09:16



ne go zaslujavat tova tapite jeni.
edna pone da ti e kazala kakvo iska?
tova e to, uj iskat ama ne znaiat kakvo.
ti i svalia6 sveta v nozete tia vse se cupi, vse nesto ne e po neinite razbirania
da se opraviat !



Тема Материалните момичетанови [re: Aмyp]  
Автор Jennifer* ()
Публикувано21.10.01 14:35



Нека кажа и аз нещо по темата.
1. Не мислете, че жените са материалистки. Обратното. Дори на една жена може да и бъде много, много неудобно в компанията на по-богат от нея мъж, защото през цялото време ще си мисли, че той си мисли, че тя е с него само заради парите му. Неловко, нали? Е, разбира се, говоря за жена, която сама си изкарва парите и знае тяхната цена. Тук изключвам паразитите, които само се чудят на кого да се залепят.
2. Нееднаквото материално положение си има и много други недостатъци, ако искаш, мога да ти кажа и за тях.
3. Подаряването на картина наистина е добра идея, но не забравяй, че едно е да се любуваш на картина, експонирана в изложба, и друго е да я подариш на някого за дома/ офиса. Една жена на секундата би се зачудила къде да я постави. Ако обстановката не е подходяща, дори картината да е много красива, това може да остане незабелязано.

Аз лично не бих рискувала да подаря картина, защото на вкус и на цвят приятели няма.

Изобщо тази тема е много обширна и деликатна и зависи кой колко иска да и се посвети, защото много може да се изпише по нея. Мога да говоря много и за скъпите подаръци и за подаряването на цветя и т.н. Мога да развенчая много митове и традиционни педстави, но сега не ми се пише.


***


Тема Е ,ти,Джени вече си разбила доста отнови [re: Jennifer*]  
Автор KиpoМодератор ()
Публикувано21.10.01 18:29



тях !

Benefacta male locata malefacta arbitror


Тема Re: Материалните момичетанови [re: Jennifer*]  
Автор inna ()
Публикувано22.10.01 09:41



Всъщност всяка идея която излиза от рамките на традиционните цветя-заведение-хайде-сега -у-дома е добра.Важно е посланието което носи подаръка.Аз лично бих опитала с една серенада.Едва ли има жена която да не е мечтала за това, а със сигурност не са много тези, чиито мечти са се осъществили.Най-нетрадиционният подарък които съм получавала беше един жив папагал, които можеше да казва "Обичам те" /друг е въпросът че казваше и неща на които мястото им май е в "Попържни", но не може всичко да бъде идеално/.Разбира се, човекът които ми го подари знаеше че обожавам животните и няма да ме притесни последвалата отговорност за грижата му.Мисля, че един подарък не трябва в никакъв случаи да е безличен а това не се определя от цената му.



Тема Чак пък "доста"нови [re: Kиpo]  
Автор Jennifer* ()
Публикувано22.10.01 18:23



...


***


Тема Страхотен подарък!нови [re: inna]  
Автор Jennifer* ()
Публикувано22.10.01 18:25



И какво стана с папагала? Ти какво го научи да казва?


***


Тема Re: Страхотен подарък!нови [re: Jennifer*]  
Автор inna ()
Публикувано23.10.01 11:23



Ами още си живееме заедно, само че нямам чак толкова време да го уча, така че се научи да лае от кучето и сега трудно се различават,




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.