Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:03 24.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: за двете НЯКОЯнови [re: *aзилит*]  
АвторAмyp (Нерегистриран)
Публикувано17.10.01 16:24



тя ще се почувства повече от принцеса
бих искал да се скрия в листата на розите, за да я видя как гледа изненадано, когато и ги поднасят, за да я видя как поруменява, когато чете посланията на картичките, искам да я виждам как се усмихва загадъчно целия ден
искам да можех да съм розите, кото ще докосва



Тема азилитнови [re: *aзилит*]  
АвторAмyp (Нерегистриран)
Публикувано17.10.01 16:40



има нещо много простичко- тая играя я играя, за да създам тръпка, интерес, емоции на тази дама.
надявам се тя да оцени моето желание да направя дните и различни и да се довери.
ако ме остави да я радвам -ще спечели тя, ако като теб все упортсва -ще ме лиши от желание да продължа играта.
рискувам




Тема Re: Да де, ама ...нови [re: Aмyp]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано17.10.01 18:39



Значи Амуре, по мое скромно мнение, бъркаш само на финала.
Това с 13-те букета и вечерята е отлична идея.
Но бъркаш с телефончето и шофьора.
Защото рискуваш не да я спечелиш, а да я купиш.
Че отсреща ще има тръпка - няма две положения. Думата ми е и ти да си наясно какво искаш - а не да си чукаш главата после. И да си изиграеш игричката до края на мача. Защото някой гол в твоята врата в последната минута, не можеш да го върнеш после. Мача ще е свършил ...
Накратко.
Нека първо да не може без теб, а после без това около теб.

Има разбира се и друг вариант.
Тя да знае вече какво имаш в джоба си и да се назландисва - за да се увери дали си готов да й дадеш да бръкне там. Т.е. дали си готов да направиш всичко за нея - без остатък. Тогава варианта ти определено е печеливш. Аз на твое място бих го подсигурил така:
Няма да й пращам шофьора си. Няма да вкарвам трети в играта.
Ще й оставя едно Пежо 206 пред входа, завързано с панделка, а на седалката ще забравя небрежно телефончето.

Ти си в играта Амуре - ти си решаваш ...
Ние тук помагаме добронамерено.



Тема Тц, тц, тц,нови [re: LeoS]  
Автор nbb (весела)
Публикувано17.10.01 19:05



а ние си говорим за романтика.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: за двете НЯКОЯнови [re: Aмyp]  
Авторняkoя (Нерегистриран)
Публикувано17.10.01 23:01



Браво на теб!
що не смениш розите по някое врем с розови, ако държиш да запазиш червените накрая?
не е задължително текста да е в стихотворна форма.
в момента нищо не с е сещам, като ми хрумне ше драсна някои ред, а можеш да провериш в клуб Поезия, там съм чела много хубави неща
Успех!!!



Тема Re: Романтичната свалканови [re: Aмyp]  
Автор Megan (драка)
Публикувано18.10.01 08:26



можеш да й пратиш вкъщи диск с музика, нещо хубаво, което да й хареса .... на мен лично това би ми допаднало



Тема Re: Романтичната свалканови [re: Aмyp]  
Авторgarjeto (Нерегистриран)
Публикувано18.10.01 09:07



Ехо, Амур, много тежко го даваш! То вярно, че само голата романтика не върви и, че мина времето, когато веруюто беше "В сламена колибка да живея, ама да съм с теб". Обаче... За един важен за мен празник получих букет червени рози по шофьор и само от добро възпитание не му ги блъснах в главата, но улучих коша за боклук с тях... Ако момичето държи на теб само ще й развалиш настроението с подобен сценарий, аз лично дори не бих дошла на срещата. Защо не я вземеш сам от тях /ей, да не те е страх?/ и не я попиташ къде иска да отиде, а телефона да й подариш по-късно, казвайки й простичко, че ти е трудно да си далече от нея и искаш да можеш поне да я чуваш - това струва повече от всякакви "обичам те" и т.н. А, защо не и жълти рози? Аз ги обожавам! В краен случай - изпрати ги на мен. Ще погледна за нещо хубаво от стиховете.



Тема Меганнови [re: Megan]  
АвторAмyp (Нерегистриран)
Публикувано18.10.01 09:21



ти ми четеш мислите или аз твоите!
Утре заминавам за командировка и в петък вечер тя ще получи розите и един плюшен мечок, удобен за гушкане!
в събота вечер съм предивидил да получи дискове, но и взех и дискмен, защото не съм сигурен дали си има уредба и няколко диска, не знам но обожавам Шаде и Кени Джи и искам, когато ги слуша да се отпусне, да се усмихне и да почувства любовта ми.
А в неделя вечер ще получи няколко страхотни книжки с приказки!
Аз се връщам в понеделник вечерта и ще се погрижа уиекнда да и бъде интерсен.



Тема добре Леос,нови [re: LeoS]  
АвторAмyp (Нерегистриран)
Публикувано18.10.01 09:48



13ия ден е неделя 28и. нарочно съм избрал да е неделя, за да съм с нея за малко.
ще помисля още за финала.
тя няма шофьорка книжка и затова трябва някой да я вози.
няма да има ресторнт, ще я поканя на вечеря в къщата си.
ще поръчам храната.
имам време да помисля.
всяка жена дълбоко в себе си копнее за такова ухажване, а когато се случи не го приемат.
странна ми е женската психика, не ги разбирам.
мога да я поканя на ресторант съвсем простичко и обикновено. моята фирма работи с фирмата, за която работи и тя. виждам я често, но съм сдържан. усещам вниманието и, но аз се държа доста коректно.
познавам я от вече близо 6 месеца. знам доста за нея, следял съм я за да опозная предпочитаните от нея заведения, за да опозная начина и на живота и всичко това правя, за да си създам сам емоция в дните, а и в нейните.
живял съм доста време в чужбина и там хората са по-различни, искам да я накарам да се отпусне и да повярва в приказките.
пари..верно е че ги имам, но всичко това може да се осъществи с много малко пари, букетите с услугата не са по-скъпи от това да сме в някое заведение всяка вечер или на ресторант. предпочетох да я накарам да се почувства жена, вместо да хвърлям по заведенията пари по нея, а всички мъже си знаем че поне в началото всеки се напъва да впечатли любимата.
наистина парите са възможност, но все пак важно е желанието и всеки мъж, може да ухажва така жена само да поиска.
Леос- купих й картина, нея ще я подаря по- нататък!
На картината има нарисуван Дракон, който спасява жена
Не съм по изкуството, но жените обичат тия неща и се трогват, а аз искам само да й нося радост! между другото картината не е скъпа, помолих един приятел художник да ми я нарисува по поръчка! Мисля че ще ме разбереш! Мисля че има нещо в Дракона...
Ти мислиш почти като мен.



Тема Престараваш се!нови [re: Aмyp]  
Автор Бeзcъннa (светулка)
Публикувано18.10.01 12:26



Никога не можеш да си сигурен какъв човек имаш насреща си, докато не се доближиш до него, за да го опознаеш по-добре. Не са ли те използвали досега заради възможностите ти? Не ми казвай "не", сигурна съм, че ти се е случвало. Та кое момиче/жена няма да прояви любопитство и не би дошло да те зърне кой си? Но ти покажи себе си, ако ще на едно обикновено кафе да е. Разбирам желанието ти да я затрупаш с подаръци, но помисли - Леос много хубаво ти е казал! - би могъл да я купиш, вместо да я спечелиш. Ще я изкушиш да хареса компанията ти само заради усещането, че е специална, заради самочувствието, че е харесвана, това ли искаш? Или би искал да те оцени като човек? Знаеш ли колко много мъже могат да си позволят да харчат само за да вкарат жената в леглото си? Ако е умна жена, тя го знае много добре. Е, как ще разбере, че го правиш от любов? От подаръците? Че всеки изпечен сваляч знае кое ще ни трогне - доста сме прозрачни.

Внимавай и не се изхвърляй. Имам приятел, който много изстрада - тя изглеждаше човек на място, беше ми симпатична, но като попремина еуфорията от първите им срещи, видяхме как стоят нещата. Човекът летя половин година и после падна много зле.

Желая ти успех и ти се радвам! Но внимавай.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.