Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:48 25.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема за някоянови [re: няkoя]  
АвторAмyp (Нерегистриран)
Публикувано16.10.01 11:23



мисля тия дни да й пратя цветя чрез куриерски услуги
тя ще предположи че съм аз, но на картичката да напиша ли името си или само мисля един циатат от стихотворение да напиша?
искам да я свалям романтично, дълго време да я ухажвам, за да и създавам приятни емоции.
всеки ден в продължение на 13 дена ще й пращам цветя и всеки ден ще има стихче на тях.
мислиш ли че ще й хареса това?



Тема Re: за някоянови [re: Aмyp]  
Автордpyra няkoя (Нерегистриран)
Публикувано16.10.01 12:37



можеш да си абсолютно сигурен, че ще и хареса



Тема Re: за някоянови [re: Aмyp]  
Авторnqkoq (Нерегистриран)
Публикувано17.10.01 01:22



ohooo o oshte kak!!!
dawai!



Тема за двете НЯКОЯнови [re: Aмyp]  
АвторAмyp (Нерегистриран)
Публикувано17.10.01 09:35



изпратих вчера цветятя и след малко ще изпратя и днешните
все бели рози поръчвам по 3 всеки ден
на тринайстия ден ще подаря само червени
имам проблеми със стиховете дайте предложения
за кратки и много романтични стихчета
не съм много по поезията
на тринайстия ден ще и напиша името си и ще и напиша часа в който ще я вземе моя шофьор а аз ще я чакам в ресторанта?



Тема Поразрови сенови [re: Aмyp]  
Автор nbb (весела)
Публикувано17.10.01 13:06



малко из старите теми, имаше една за романтичната поезия. Дано да си харесаш някое стихче.
Успех !

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Ха,нови [re: Aмyp]  
Автор *aзилит* (пристрастен)
Публикувано17.10.01 13:41



Всичко което си намислил звучи добре,ама тази идея с шофьора ти.....току виж се влюбила в шофьора ти.Я по-добре иди да си я вземеш сам.Нима не ти е ценна всяка минута прекарана в нейната компания,че ще губиш време да чакаш шофьора да ти я докара?!Ако съм на нейно място като дойде само шофьора,ще ти пратя едната си обувка,че да благоволиш да дойдеш лично,да ми я донесе.



Тема Re: за двете НЯКОЯнови [re: Aмyp]  
АвторAмyp (Нерегистриран)
Публикувано17.10.01 15:57



очаквах повече идеи от вас, дами! нали уж сте от друга планета, различни от нас мъжете, изненадайте ме с нещо, дайте идея, която на вас ви харесва!
помечтайте на глас, кажете как бихте искали да ви ухажват.
цветята вече и децата не ги броят за ухажване, но аз го правя, за да я накарам да се почувства специална, когато и поднасят всеки ден в офиса цветя от "таен обожател" има тръпка в това, жените умират от такива жестове.
ако няма игра животът би бил скучен, а аз искам да й създам тръпка да я накарам да заживее в приказка.



Тема Re: Ха,нови [re: *aзилит*]  
АвторAмyp (Нерегистриран)
Публикувано17.10.01 16:05



купил съм й телефон, страхотен малък сребърен тя ще го получи вечерта у тях, докато се приготвя за вечерята
и
докато шофьорът ми я вози към мен, тя ще е доста ангажирана да разговаря с мен



Тема Re: Ха,нови [re: Aмyp]  
Автор *aзилит* (пристрастен)
Публикувано17.10.01 16:11



Ако ще и от платина да е телефона,друго си е допира на любимата ръка и устни,които шепнат в любимото ушенце....А,пък на този шофьор не му вярвай,ама никак!



Тема Re: за двете НЯКОЯнови [re: Aмyp]  
Автор *aзилит* (пристрастен)
Публикувано17.10.01 16:14



Уф,пак съм аз,ама нали съм си любопитна.Виж сега,почувствай се принц, за да се почувства и тя принцеса!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.